Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 51816484
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
Rep Gücü : 1964
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Vide
MesajKonu: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:42 am

Konunun ilk mesajı :

1. Bölüm Özeti

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar.Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

"Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:53 am

80. Bölüm Özeti

Osman ve Handan'ın oyunu Bahar'ın Zühre'yi kurtarmasıyla sonuçlanır. Bu olay Osman'ın Kemal'i kazanması için bir fırsattır. Oğlunun kalbini kazanamayan Osman, Handan'ın da yardımıyla Bahar'ı kendi safına çekmeyi başarır. Diğer yanda Berat artık Kemal'in adeta düşmanıdır. Artık tamamen Handan'ın kontrolündedir. Berat Kemal'i mahalleden göndermek için bulduğu her fırsatı değerlendirir.

Feride'nin Tunç'un çektiği fotoğrafları öğrenmesi ikilinin arasında gerileme sebep olur. Tunç bu olaydan kendini nasıl sıyıracaktır? Eylül'ün bu oyunuyla birbirlerine giren Ateş, Tunç ve Feride bu sorunu nasıl çözeceklerdir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:54 am

81. Bölüm Özeti

Eylül Feride'yi bulduğu uygunsuz fotoğraflarla tehdit etmektedir. Ateş Feride'yi bu zor durumdan nasıl kurtaracaktır? Tunç, Eylül'le ilgili saklı bir gerçeği öğrenir. Ateş, Eylül'le geçmişlerine dair Cüneyt'e neler anlatacaktır? Diğer yanda Zühre Feride ve Ateş arasında bir ilişki olmadığını Cüneyt'e söyleme kararı alır.

Bahar Osman'ın Handan'la işbirliği yaptığından habersizdir. Osman ise Bahar'ın da yardımıyla oğluyla arasını düzeltme çabasındadır. Osman'ı takip eden bir gazeteci onları Bahar'la birlikte görüntüler.Bu tuzağı kuran Handan'ın esas planı nedir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:54 am

82. Bölüm Özeti

Babasını affetmek üzere olan Kemal gazete haberini yüzünden yeniden Osman Kozan'ın karşısındadır. Bu haber en çok Handan'ın işine yarar. Handan'ın Kemal'i Bahar'dan koparmak için yeni planını devreye sokar. Handan Bahar'dan ne isteyecektir?

Ateş ve Eylül ise Feride ve geçmiş üzerinde artık bir anlaşmaya varırlar. Ankara'dan ayrılma kararı alan Ateş. Feride'nin de kendisiyle gelmesini ister. Feride'nin Ateş'e yanıtı ne olacaktır? Diğer yandan Cüneyt, Ateş ve Feride arasında bir ilişki olmadığını öğrenmiştir.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

83. Bölüm Özeti

Bahar'ın, Handan'ın zoruyla verdiği röportajı, gazetede gören Kemal oldukça öfkelidir. Kendini oğluna affettirmek isteyen Osman bu durumdan faydalanmak ister. Kemal'i babasının ayağına getiren tatsız olay nedir?

Tunç, Feride'den büyük bir iş yapacakları bir firma için tasarım hazırlamasını ister. Feride şirketin esas tasarımcısı Eylül'le karşı karşıya kalmıştır. Eylül Feride'nin çizimlerinde yıllardır aradığı kardeşine dair ne hatırlar? Diğer yandan Cüneyt evlilik öncesi Eylül'ün ailesiyle tanışmak konusunda ısrarcıdır. Eylül bu istek karşısında sıkışıp kalır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

84. Bölüm Özeti

Osman'ın Kemal ve Bahar'ı ayırma planlarının bir parçası olan kalp spazmından sonra, Kemal, babasıyla aralarını düzeltmeye karar verir. Bahar'ı kabullenmiş görünen Osman ise Handan ile birlikte yine hin planlar peşindedir. Osman ve Handan'ın Bahar'ı zor duruma sokacak yeni bir planları vardır.

Eylül Tunç'la olan savaşı kazanmakta kararlıdır. İntikam için her şeyi göze alan Eylül, Tunç'u en zayıf noktasından vurmakla tehdit eder. Eylül Cüneyt'in ailesiyle tanışma isteği karşısında nasıl bir çözüm bulur?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:55 am

85. Bölüm Özeti

Feride'nin çizdiği tasarımların, İtalyan firmaya gönderileceğini duyan Osman Kozan küplere biner. Cüneyt'in çabasıyla bu duruma ikna olan Osman, Eylül'ün tarafındadır. Kazanan taraf Eylül mü, Feride mi olacaktır?

Bahar'ın Osman Kozan'ın hediye ettiği kolyeyi kabul ettiğini öğrenen Kemal yıkılmıştır. Kemal'i bu hale getirdiği için çektiği acıya artık katlanamayan Bahar, Handan'a bu oyuna son vermek istediğini söyler. Bahar'ı Handan'la konuşurken duyan Kemal Handan'ın hain planını, Bahar'ın bu tavırlarının altında yatan gerçekleri öğrenebilecek midir?

Kemal'le araları bozuk olan Berat her fırsatta Kemal'in damarına basar. Berat'ı aldığı bir telefonla telâşlandıracak olan olay nedir? Berat'ın başına neler gelecektir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:05 am

86. Bölüm Özeti

Osman Kozan Bahar'dan evlilikten sonra yanlarında yaşamaları için Kemal'i ikna etmesini ister. Osman'ın bu teklifini Kemal'e kabul ettiremeyen Bahar bu sefer Handan'ın hangi isteğine boyun eğmek zorunda kalacaktır? Berat eline geçen her fırsatı Kemal'in damarına basmak üzere kullanır. Handan geçirdiği hastalık sırasında her dakika yanında olan Berat'a ne tepki verecektir?

İtalyan firmanın Feride'nin çizimlerine verdiği onayı öğrenen Osman Kozan küplere biner. Feride'nin bu başarısını içine sindiremeyen Eylül, Feride'ye nasıl bir oyun oynayacaktır? Feride hayattaki ilk başarısının tadını çıkarabilecek midir?

Diğer yanda Cüneyt'in Ferman'a karşı attığı ılımlı adımlar, karşılık bulur, Ferman işinin başına döner.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:06 am

87. Bölüm Özeti

Feride'nin kazandığı başarı Osman ve Eylül'ü oldukça öfkelendirmiştir. Feride'nin tasarımlarını kabul eden firma bir tanışma yemeği düzenler. Feride'yi bu yemekte alaşağı etmek isteyen Eylül'ün yeni oyunu tersine dönecek, başına büyük işler açacaktır.

Bahar, Kozan ailesine borçlu kalmamak için Kader'in dershane parasını ödemek üzere alyansını satar. Kemal karşısında zor duruma düşen Bahar Sevgi'nin de şüphelerini üzerine çeker. Diğer yandan Osman Kozan oğlu Kemal yanlarına taşınma fikrine karşı çıktığı için Bahar ve Kemal için bir ev satın alır. Osman Kozan'ın bu teklifini kabul etmek zorunda kalan Bahar Kemal'e nasıl bir açıklama yapacaktır?

Hastalığı devam eden Handan Berat'ın zoruyla hastaneye gider. Handan hastanede nasıl bir haber alacaktır?

En son 'milkshake tarafından Çarş. Tem. 18, 2012 9:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:06 am

88. Bölüm Özeti

Bahar'ın alyansını satma nedenini öğrenen Kemal, Bahar'ın yaşadığı sıkıntıya içerler. Kemal Bahar'a sürpriz yaparak alyansını hediye eder. Bahar ve Kemal'i ayırmayı bir türlü başaramayan Handan Berat'tan hamile olduğu gerçeğiyle karşı karşıyadır.

Sevgi, Osman Kozan'ın kendilerine sağlamak istediği maddi destekten dolayı rahatsızdır. Osman Kozan'la konuşmaya karar veren Sevgi'yi bekleyen sürpriz nedir? Handan Kozanların evinde Bahar'a nasıl bir komplo kuracaktır?

Diğer yanda Cüneyt'le evlenebilmek için ona sunabileceği bir anne arayan Eylül sonunda istediği gibi birini bulur. Tunç'un, kendisini takibinden bihaber olan Eylül amacına ulaşabilecek midir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

89. Bölüm Özeti

Handan'ın oyunuyla ona ailenin gözleri önünde tokat atan Bahar çok zor bir durumdadır. Bahar'ın yanında olan Berat attığı bir adımla Kemal'in sabrını taşıracaktır. Bahar'a hesap sormak üzere eve giden Kemal hangi gerçekle yüzleşecek, nasıl bir karar alacaktır?

Tunç, Eylül'ün bulduğu anne adayını bu oyundan vazgeçirerek, Eylül'e yeni bir komplo kurma peşindedir. Tunç'un Eylül'ü zor durumda bırakacak bu keyifli oyunu nedir? Sözde annesinin gelişini bekleyen Eylül'ü tatsız bir sürpriz beklemektedir.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:07 am

90. Bölüm Özeti

Yaşananlar üzerine Kemal'in ayrılma kararı da eklenince Bahar artık daha fazla dayanamaz ve Ankara'yı terk etmeye kararı alır. Öte yandan Kemal ise Cüneyt'in yol göstermesi üzerine verdiği karardan pişman olur. Bahar'la konuşmak üzere eve giden Kemal Bahar'ın şehirden ayrıldığını öğrenir. Diğer yandan Bahar'ı saf dışı bırakarak amacına ulaşan Handan Kemal'le birleşmelerine engel olacağını düşündüğü bebeğinden kurtulmaya karar verir.

Eylül sözde annesi Rezzan'ın, Kozanların evine geliş gidişlerinden oldukça rahatsızdır. Onu aileden uzak tutmaya çalışan Eylül bir türlü başarıya ulaşamaz. Zühre ise Eylül'ün annesi zannettiği Rezzan'dan Osman'a alakası nedeniyle huzursuzdur.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:25 am

91. Bölüm Özeti

Handan bebeğini aldırmakta kararlıdır. Handan'la konuşmak üzere onun yanına giden Berat, Handan'ın hamileliğini belgeleyen raporu görebilecek midir? Ortadan kaybolan Bahar ve Kemal'in nerede olduğunu öğrenen Handan'ı bekleyen sürpriz manzara nedir?

Rezzan'ın rahat tavırları ve Osman'la alâkası Zühre'nin asabını bozarken Eylül de Rezzan'dan kurtulmanın yollarını arar. Feride ve Cüneyt'in geçmişini öğrenen Rezzan Eylül'ü herkesin ortasında zor bir duruma düşürecek nasıl bir açıklama yapar?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:26 am

92. Bölüm Özeti

Bahar'ın askerdeki kardeşi Umut'un başına gelen tatsız olay Kader ve Sevgi'nin, Umut'un sağlığından endişe duymalarına sebep olur. Bu olayın altında yatan gerçek nedir?

Handan karnındaki bebek nedeniyle yurtdışına gitmeyi düşünmektedir. Diğer yanda Feride'nin fikriyle Kemal Bahar'a bir sürpriz yapar ve onu nikah masasına oturtur. Handan'dan kurtulduğunu düşünen Bahar nikah masasında Kemal'e yanıtı ne yanıt verecektir?

Rezzan'ın Ankara'yı gezme isteğini öğrenen Osman, onun bu isteğini geri çevirmez. Onları bir otelde keyifle sohbet ederken gören Tunç bu fırsatı kullanır. Tunç'un Eylül'ü hedefleyen planı nedir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:26 am

93. Bölüm Özeti

Bahar'ın nikah masasında Kemal'e verdiği 'hayır' yanıtı herkesi sarsar. Handan sonunda istediğini elde etmiştir. Ancak Kemal bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır.

Tunç'un planıyla Rezzan ve Osman'ın otelde olduklarını öğrenen Zühre ve Eylül, onların bulunduğu otele gittiklerinde nasıl bir manzarayla karşılaşacaklardır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

94. Bölüm Özeti

Eylül'ün annesi rolü yapan Rezzan'ın sevgilisi Oğuz, bir sürprizle Rezzan'ın yanına gelir. Kozanların bahçesinde Eylül'ün annesi zannettiği Rezzan ve Oğuz'u samimi bir halde gören Feride, Eylül'ün büyük yalanını ortaya çıkarabilecek midir?

Kemal perişan haldedir. Handan ise sözde ona destek olmak adına Kemal'in yanına gider. Kemal'i bu zayıf anında yakalayan Handan onu nasıl bir belanın içine sürükleyecektir?

Sevgi kızı Bahar'ın Kemal'e yaşattıklarından dolayı utanç içindedir. Bahar'a ise oldukça öfkelidir. Bahar artık yapayalnız kalmıştır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:27 am

95. Bölüm Özeti

Kemal'in Handan'la birlikte olarak yaptığı hata Handan'ın Kemal'le geleceğinin garantisi olmuştur artık. Handan ilk fırsatta Berat'tan olan bebeğini Kemal'e kabul ettirmenin yollarını arar. Yaşadıkları yüzünden sağlığı bozulan Kemal kaldığı pansiyonda bir başına yığılmış olarak bulunur. Zühre ise Kemal'in hayatını mahvettiğini düşündüğü Bahar'dan hesap sormak ister. Zühre Bahar'ı nerede yakalayacak, onu nasıl bir duruma düşürecektir?

Rezzan'ı sevgilisi Oğuz'la birlikte gören Cüneyt bu münasebetten rahatsız olur ve bunun üzerine Rezzan'la konuşma kararı alır. Rezzan'ı Eylül'ün annesi zanneden Cüneyt'in bu tavrına Rezzan nasıl bir karşılık verecektir? Eylül içine girdiği bu sahte anne oyununun üstesinden gelebilecek midir?

Eylül ve Cüneyt'in nikah tarihlerini aldıklarını öğrenen Feride oldukça üzgündür. Bu durum Tunç'u da harekete geçirir. Eylül'e Cüneyt'le evlilikleri konusunda engel olacağı tehditlerini savuran Tunç, Eylül'ün zafere ulaşmasını engellemek için ne yapacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:28 am

96. Bölüm Özeti

Bahar tarafından nikah masasında terk edilen Kemal ciddi bir rahatsızlık geçirmektedir. Onu görme arzusu içinde olan Bahar gizlice Kozanların evine girer. Kemal, Bahar'ın yanına geldiğinden haberdar olacak mıdır?

Cüneyt Eylül'ün annesi zannettiği Rezzan'ın, sevgilisi Oğuz konusunda söylediklerinden sonra, onu bu beladan kurtarmak isteyince Tunç'la birlikte ciddi bir kavgaya karışır. Öte yandan Cüneyt'le nikah tarihlerini alan Eylül oldukça mutludur. Tunç'un kurduğu planlardan bihaber olan Eylül gerçekleri öğrenebilecek midir? Tunç'un annesi Edibe Hanım'ı ziyarete giden Feride'nin hassas davranışları Tunç'un üzerinde nasıl bir etki yapacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:28 am

97. Bölüm Özeti

Rezzan'ın sevgilisi Oğuz'un adamları, Cüneyt'in baskınına karşılık vererek, şirkete Cüneyt'i bulmaya gelirler. Çıkan arbede sonucunda Rezzan, Cüneyt ve ailesine gerçekleri açıklar, aslında Eylül'ün annesi olmadığını söyler. Ortaya çıkan gerçekler Eylül ve Cüneyt evliliğini nasıl etkileyecektir?

Kemal herkese inat mahallede kalıp, yaşamaya devam etme kararı alır. Handan Kemal'in yıkılmış halinden faydalanarak, güya dostluk göstererek onu teselli etme çabasındadır. Kemal Handan'la birlikte katılmak zorunda olduğu bir gecede Bahar'la karşılaşır. Bahar'ın orada ne işi vardır, Kemal ve Bahar birbirini görecek midir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

98. Bölüm Özeti

Cüneyt'in düğünü erteleme kararı, Zühre ve Osman tarafından destek görmez. Tunç ise bu durumdan gayet memnundur. Cüneyt'in nikahı ertelemesine asabı bozulan Eylül'ün, Feride ve Tunç'a oynadığı yeni oyunu nedir? Cüneyt, Rezzan yüzünden yaşanılan sıkıntılardan sonra Eylül'ü daha da sıkıştıracak bir istekte bulunur.

Feride ise onu yanında tuttuğu için Osman Kozan tarafından hırpalanan Tunç'a yük olmak istemez ve Tunç'un yanından ayrılma kararı alır.

Berat'ın alkollü araç kullanması, Kemal'le rolleri değişmesine neden olur. Kemal şoför olarak çalışmaya başlar. Bu duruma içerleyen Berat, Kemal'i karalamak için giriştiği oyunda başına nasıl bir bela açacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:29 am

99. Bölüm Özeti

Eylül'ün, Feride ve Tunç arasında bir ilişki olduğuna Osman'ı inandırması üzerine, Tunç'un yanından ayrılmak zorunda kalan Feride şirkette sabahlar. Feride ve Tunç arasındaki ilişki konusundaki konuşmaları duyan Cüneyt ne yapacaktır?

Feride kendine uygun bir ev ararken, emlakçıda karşılaştığı Oktay isimli genç Feride'ye vurulur.

Eylül ise Cüneyt'in aldığı karar sonucu Amerika'ya gitmek zorundadır. Cüneyt'e Amerika'ya gittiğini söyleyerek Ankara'da bir süre saklanan Eylül, Tunç'a barış imzalamak istediğini söyler. Yenilgiyi kabul eden Eylül'ün teklifine Tunç yanıtı ne olacaktır?

Evden atılan Nazire ve Berat'ın yardımına Sevgi yetişir. Bir süreliğine Baharlara taşınan Berat'ın evine taşınan yeni kiracı kimdir? Bahar ve Berat'ı karşılayacak sürpriz nedir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:29 am

100. Bölüm Özeti

Gidecek yeri olmadığı için geceyi Bahar’larda geçiren Feride ev tutmaya kararlıdır. Öte yandan Feride’nin bihaber olduğu Oktay ise görür görmez vurulduğu Feride’nin kendi evini kiralaması için beklemektedir. Tunç, Cüneyt’in direktifi doğrultusunda Feride’yi yeniden eve götürmek ister. Feride’nin Tunç’a yanıtı ne olacaktır? Diğer yandan Oktay şirkete giderek Feride’yi daha yakından izler. Oktay Feride’ye yaklaşmak için fırsat kollamaktadır.

Kemal Berat’ın evine yerleşmiştir artık. Bir türlü peşini bırakmayan Handan ise Kemal’in yanından ayrılmaz. Kemal’in Handan’la yeniden bir araya geldiğini düşünen Bahar ne yapacaktır? Diğer yandan Kubilay Berat’ı yeniden kendisiyle yasa dışı bir iş yapması konusunda tehdit edince Berat ve Kubilay arasında büyük bir kavga çıkar. Berat’ı bu durumdan kurtaran yine Kemal olur.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:49 am

101. Bölüm Özeti

Nazire ve Berat Baharların evinde yaşamaya başlamıştır. İki aile bütün imkanlarını bir araya getirerek zorlukların üstesinden gelmeye çalışırlar. Berat'ı kirli işlerine bulaştırmak konusunda ısrar eden Kubilay'ın hedefi Berat'ın canından çok sevdiği Bahar'dır. Kubilay'ın tehdit aracı olarak kullandığı Bahar'ı başına gelecek fena olaydan Kemal kurtarır. Berat ise Kubilay'ın yapabileceklerinden korktuğu için onunla çalışmaya razı olur.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:50 am

102. Bölüm Özeti

Eylül Oktay'ı görmüş, kim olduğu konusunda şüphelere kapılmıştır. Diğer yandan Feride sürekli etrafında dolaşan Oktay'dan kurtulmak için bir sevgilisi olduğu yalanını söyler. Cüneyt'i Feride'nin sevgilisi zanneden Oktay yıkılır. Eylül ve Cüneyt'i samimi bir vaziyette gören Oktay, aşık olduğu Feride'yi aldattığını düşündüğü Cüneyt'e ne yapacaktır?

Handan karnındaki bebeği Kemal'e kabul ettirebilmek için arkadaşı Hakan'ı kullanarak büyük bir plan yapar. Handan'ın hayatının tehlikede olduğunu zanneden Kemal Handan'ın bebeğinin kendisinden olduğuna inanacak mıdır?

Öte yandan Kader, annesini ameliyat sonrası kontrole götürdüğü sırada ablası Bahar'ın hastaneye ameliyat için büyük bir meblağ para ödediğini öğrenir. Ablasının Kemal'den annesinin hayatını kurtarmak için ayrıldığını öğrenen Kader Kemal'e bütün gerçeği anlatmaya kararlıdır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:50 am

103. Bölüm Özeti

Kader, Bahar ve Kemal'in ayrılmalarındaki sırra vakıftır. Öğrendikleri sonrasında ablasıyla yüzleşen Kader ameliyat parasını Osman Kozan'ın verdiğini düşünmektedir. Kader Kemal'e gerçeği açıklamak için Bahar'dan izin ister. Diğer yanda Handan'ın karnındaki bebeğin kendisinden olduğuna inanan Kemal Handan'la evlenmeye karar vermiştir.

Tunç, Eylül'ü Cüneyt'in unutamadığı aşkı Feride konusunda huzursuz etmektedir. Zühre Tunç'un bu tavrına nasıl müdahale edecektir? Öte yandan Oktay deli divane aşık olduğu Feride'yi aldattığını düşündüğü Cüneyt'in karşısına çıkar. Cüneyt'i beklemediği bir anda yakalayan Oktay ve Cüneyt arasında büyük bir kavga çıkar. Cüneyt Oktay'ın niyetini anlayacak mıdır? Bu olan biten Feride ve Cüneyt ilişkisini nasıl etkileyecektir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 9:52 am

105. Bölüm Özeti

Oktay Feride'ye aşkını ilan etmiştir. Çok sevdiği Cüneyt tarafından yine yüz üstü bırakılan Feride bu kez Oktay'ın daha ciddi bir teklifiyle karşı karşıyadır. Oktay Feride'ye Cüneyt ve diğerlerinin önünde evlenme teklifi eder.

Feride bu teklife nasıl bir karşılık verecektir?

Eylül sevgilisi Cüneyt'in Oktay'ın varlığından huzursuzluğunun farkındadır. Cüneyt'i kendine bağlamak için türlü yollar deneyen Eylül her defasında Tunç tarafından engellenir.

Handan ve Kemal'in bir bebekleri olacağını öğrenen Bahar yıkılmıştır. Kemal'le büyük bir kavga eden Bahar'ın annesiyle de arası açıktır. Bahar'ın ortadan kaybolduğunu fark eden Berat onun Kemal'le birlikte olduğunu sanmaktadır. Oysa Bahar Kubilay ve adamları tarafından kaçırılmıştır. Kubilay Berat'ı yaptırmak istediği kirli işe ikna etmek için en zayıf noktasından vurmuştur. Bahar'ı Kubilay'ın elinden kim, nasıl kurtaracaktır?

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki