Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 51816484
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
Rep Gücü : 1964
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Vide
MesajKonu: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:42 am

Konunun ilk mesajı :

1. Bölüm Özeti

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar.Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

"Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:31 am

162. Bölüm Özeti

Kader annesinin hırsızlıkla suçlandığını öğreniyor

Feride’ye ulaşamayan Oktay bu durumdan sorumlu tuttuğu Cüneyt’in karşısına bu defa polis kuvvetiyle dikilir. Osman’ın evine polis gönderten Oktay, Feride’yi Cüneyt’in alıkoyduğunu iddia eder. Bu suçlamadan sıyrılan Cüneyt Feride’yi bulmak üzeredir. Feride'yse olan bitenden habersiz saklandığı evde eskiden geçirdiği ağır bir hastalıkla başbaşadır.

Bahar ve Kemal itiraf edemese de hala birbirlerine aşık olduklarının bir defa daha farkına varır. Diğer taraftan Bahar Berat’tan Kemal’le beraber çalıştıklarını gizlemektedir. Berat Bahar’ın sakladığı gerçeğe ulaşabilecek mi?

Kader annesi Sevgi’nin arkadaşı Yeliz’in evinde çalışırken hırsızlıkla suçlandığını öğrenir. Sevgi’yi içerisine düştüğü bu çıkmazdan Kader kurtaracaktır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:33 am

163. Bölüm

Cüneyt sonunda Feride'yi buluyor

Feride’yi bulmaya kararlı olan Oktay ofisinde çalışan Kemal’i kullanma niyetindedir. Cüneyt’i takibe alan Oktay Feride’nin izini bulabilecek mi? Cüneyt sonunda büyük aşkı Feride’yi bulur.

Kemal ve Bahar kendilerinden ricada bulunan bir müşterinin isteği üzerine yeni evlenecek bir çiftin evini döşer. Çıktıkları yolda aşklarını yeniden keşfeden Bahar ve Kemal Handan ve Berat’a yakalanma tehlikesiyle karşı karşıyalardır. Bahar’ın Kemal’le beraber çalıştıklarından habersiz olan Berat sonunda Bahar’ın yalan söylediğini öğrenir.

Kader, Ferman’a duyduğu aşk ve onun tarafından reddedilişinin ardından başladığı minik oyununa devam ederken Ferman hisleri ve aklı arasında çatışma içerisindedir. Her şeyden bihaber Yıldız'sa gebelik belirtileri nedeniyle oldukça mutludur.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:34 am

164. Bölüm Özeti

Cüneyt Feride'nin yanında kalmaya başlıyor

Feride’nin hasta haline dayanamayan Cüneyt, Feride’nin yanında kalmaya başlar. Oktay'sa hala Cüneyt’in peşindedir. Cüneyt’in bir toplantı için şehirdışında olduğunu zanneden Eylül sonunda Cüneyt’in Feride’nin peşinde olduğunu öğrenir.

Bahar, Kemal’e duyduğu aşka direnirken Bahar’ın yalan söylediğini öğrenen Berat deliye döner. Bahar ve Berat’ı karşı karşıya getiren bu olay sonucunda Kemal hangi gerçekle yüz yüze gelecek?

Yıldız hamile olmadığını anlarken Ferman Kader’e olan hislerinden kaçmak için Yıldız’a daha çok yaklaşır. Hislerine karşılık bulamayan Kader yıkılmıştır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:35 am

165. Bölüm Özeti

Berat deliye dönüyor

Bir süredir Bahar ve Kemal’i takipte olan Berat, Kemal ve Bahar’ın beraber çalıştığını öğrenince deliye döner. Bahar’ın Kemal’e dönmesinden endişe duyan Berat iyice köşeye sıkışır. Berat’ın hırçınlığı Kemal’in Bahar ve Berat arasındaki evliliğin sahte olduğunu kanıtlamasına yarayacaktır.

Cüneyt, Eylül’e ve ailesine öne sürdüğü bir bahane ile tüm vaktini Feride ile beraber geçirmeye başlar. Öte taraftan Feride ve Cüneyt’in peşlerine düşen Oktay, Eylül'le beraber Cüneyt’in izini sürmektelerdir. Cüneyt’in Feride ile beraber olduklarından emin olan Oktay bunu ispat edebilecek mi?

Kader’in hislerine karşı kayıtsız kalamayan Ferman, Yıldız ve Kader arasında sıkışıp kalmıştır. Acaba Ferman’ın duyguları arasındaki bu çıkmaz onu nereye sürükleyecek?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:36 am

167. Bölüm Özeti

Oktay Cüneyt'i takip altına alıyor

Feride’yi saklayan kişinin Cüneyt olduğundan emin olan Oktay, Cüneyt’i dört koldan takip altına alır. Cüneyt bu durumun farkına varacak mı? Oktay bu takip sonucu Feride’ye ulaşacak mı?

Berat’ın Kemal’e zarar vereceğini sanan Bahar yok etmeye çalıştığı silahı yitirmiştir. Silahın Kemal’de olduğunu öğrenen Bahar iyice köşeye sıkışır. Kemal Bahar ile ayrı düşmesine sebep olan gerçeklerin peşindedir. Bütün yanıtları silahta arayan Kemal Bahar’la karşı karşıya gelir.

Osman’ı Ferman ve Kader arasında bir ilişki olduğuna inandırmaya çalışan Tunç bir oyunla onları buluşturur. Tunç’un tuzağına düşen Ferman ve Kader’i neler beklemekte?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:37 am

168. Bölüm

Feride sonunda hislerini açık ediyor

Cüneyt Feride’yi Oktay’dan korumak için Ankara’dan uzaklaştırmak ister. Cüneyt’ten ayrı kalamayacağını anlayan Feride sonunda hislerini açık eder. Cüneyt artık karar aşamasına gelmiştir. Selim’i bulup ondan Feride’nin suçsuz olduğunu kanıtlayacaktır. Feride’yi aramaya devam eden Oktay sonunda bir ip ucu yakalar.

Bahar’ın çantasında bulduğu silahın izini süren Kemal gerçeğe bir adım daha yaklaşmıştır. Kemal Bahar’ın Berat ile neden evlendiklerini öğrenebilecek mi?

Tunç’un Kader ve Ferman’ı buluşturmak için düzenlediği oyun Sevgi’nin olaya dahil olmasıyla bozulur. Kader’i Ferman’la buluşacağı otelde yakalayan Sevgi deliye döner. Sevgi’ye Kader’le ilgili yardım edebilecek tek kişi Kemal’dir. Diğer taraftan Ferman içerisine düşürüldüğü tuzağın hesabını sormak için Osman Kozan’a gider. Olanbiteni öğrenen Yıldız şimdi ne yapacak?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:38 am

Oktay Feride'nin saklandığı yeri öğreniyor (169. Bölüm)

Oktay Feride’nin saklandığı yeri öğrenmiştir. Eylül’den yardım alarak Cüneyt’ten kurtulan Oktay Feride’nin karşısındadır.

Kemal, Bahar’dan aldığı silahın aslında Umut’un olduğunu öğrenmiştir. Bahar’ın Berat’la onun yaşamını kurtarmak için evlendiğini anlayan Kemal Bahar’ın kendini sevdiğinden emindir. İki aşık sonunda geçmişteki tüm gizleri açık eder ve biraraya gelir. Diğer taraftan Berat büyük bir kaza geçirir.

Sevgi'yse Kader ve Tunç arasındaki sözde ilişkiyi resmiyete dökmeye kararlıdır. Tunç ve Kader’in evlenmelerini isteyen Sevgi’ye Tunç’un cevabı ne olacak? Diğer taraftan tuzağa düşürülen Ferman ve Kader birbirine olan hislerini saklamakta zorlanır
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:38 am

Oktay Feride'ye ulaşıyor (170. Bölüm)

Oktay Feride’ye sonunda ulaşmıştır. Ona nikah günü neden onu bırakıp kaçtığının hesabını sorar. Feride sonunda Oktay’a onunla evlenmek istemediğini itiraf eder. Oktay Feride’nin kendini Cüneyt yüzünden terk ettiğini anlar. Oktay Feride’yi yitirmemek için her şeyi yapmaya hazırdır. Eylül'se Cüneyt’i yitirdiğini anlamıştır. Cüneyt’i oyalamak için oynadığı bir oyun daha ortaya çıkar. Zühre Eylül’den şüphelenmeye başlamıştır artık.

Tunç Sevgi’nin teklifini kabul eder. Kader ve Tunç evlilik yoluna girmiştir. Tunç’un verdiği bu kararın altında yatan esas gerçek ne?

Bahar Berat’ın kaza geçirdiği haberini alınca hemen hastaneye koşmuştur. Kemal’le birbirine hislerini itiraf etmiş olsalar da Bahar Berat’a karşı vicdan azabı içindedir. Kemal ve Bahar arasındaki yakınlaşmayı fark eden Berat Bahar’ı kendisine daha da bağlamak için yine tatsız bir oyun oynar.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

Cüneyt gerçekleri anlatıyor (171. Bölüm)

Cüneyt ailesine ve Eylül’e Feride ile ilgili gerçeği anlatmıştır. Diğer taraftan Oktay Feride’nin peşini bırakmamaya kararlıdır. Cüneyt Feride’yi Oktay’dan korumak için uğraşmaktadır.

Geçirdiği kazadan sonra Bahar’a, ömürboyu sakat kalabileceği yalanını söyleyen Berat, Kemal ve Bahar’ın yolunu bir defa daha ayırmayı dener. Fakat Kemal Bahar’dan vazgeçmemeye kararlıdır. Bahar Kemal’in ısrarına kayıtsız kalabilecek mi?

Tunç’un Kader ve Ferman’ı biraraya getirmek için tezgahladığı oyun çığrından çıkar. Tunç Kader’i istemeye gelecektir. Ferman’dan git gide uzaklaşan Kader bu oyundan nasıl kurtulacak?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

Oktay Behlül'ün sahte hastalığını kullanmaya devam ediyor (172. Bölüm)

Oktay Feride’yi yeniden kendine bağlayabilmek için Behlül’ün sahte hastalığını kullanmaya devam eder. Oktay’ın Feride’yi kandırdığından emin olan Cüneyt hastaneye yaptığı ani ziyaretle hepsini şaşırtacak ve Oktay’ın planlarını altüst edecektir.

Kemal her anını Bahar’ı düşünerek geçirmektedir. Bahar'sa vicdan azabı sebebiyle Berat’ın yanında kalmaya mahkumdur. Birbirinden bir türlü kopamayan Kemal ve Bahar’ın uzun ayrılıkları sona ermek üzeredir.

Kader’le sözlenmek üzere olan Tunç Ferman’ın Kader’e olan hissini açıklaması için sürpriz bir plan yapar.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

Cüneyt Oktay'ın yalan söylediğini kanıtlıyor (173. Bölüm)

Behlül’ü takipte olan Cüneyt Feride’ye Oktay’ın yalan söylediğini kanıtlar. Gerçekten haberdar olan Feride Oktay’a bunun hesabını sorduğunda alacağı cevap ne olacak?

Bahar ve Kemal’in her an kavuşacağının endişesi ile deliye dönen Berat’ın Bahar’a yeni bir oyun oynar.

Tunç ve Kader'in Ferman’a karşı oynadığı sevgililik oyunu Ferman sayesinde sona erer. Tunç’un isteğiyle Kader’i Tunç’a istemek zorunda kalan Ferman Kader’e duyduğu hissi daha fazla bastıramaz. Gerçeği ve Kader’e duyduğu aşk arasında sıkışan Ferman sürpriz bir açıklamayla herkesi şaşkınlığa uğratır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

Feride Oktay'ı terk ediyor (174. Bölüm)

Cüneyt’in yardımlarıyla Oktay ile ilgili gerçeği öğrenen Feride onu terk eder. Feride’nin kendini affetmeyeceğini anlayan Oktay deliye döner.

Bahar’la ayrılığına son vermek isteyen Kemal bir buluşma ayarlar. Berat’a duyduğu vicdan azabı ile Kemal’in aşkı arasında kalan Bahar sonunda gerçeği öğrenir. Bahar Kemal’in ayarladığı buluşmaya yetişebilecek mi?

çindeki aşka karşı koyamayan Ferman, söz gününden sonra Kader’le karşı karşıya gelir. Yasak aşkın tohumları filizlenmeye başlamıştır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

Oktay Feride'ye yeni tuzaklar kuruyor (175. Bölüm)

Feride Oktay’ı terk ettikten sonra sessiz kalan Oktay yeni bir plan peşindedir. Feride’ye yeni bir tuzak kurar. Feride’yi herkesin gözünde aklamayı aklına koyan Cüneyt Selim’i bulmaya bir adım daha yaklaşmışken, Cüneyt’in yapacağından haberdar olan Eylül ne yapacak?

Berat’ın kendisine söylediği yalanla artık sabrı taşan Bahar, Kemal’e daha fazla karşı koyamaz. Bahar ve Kemal ayrılığı sona ermiştir artık.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:42 am

Berat aileyi karşısına alıyor (176. Bölüm)

Bahar’ı yitirmemek için her türlü oyunu oynayan Berat sonunda bütün aileyi karşısına almıştır. Berat kurtuluşu yine Handan’da bulacaktır. Handan ve Berat, Bahar ve Kemal’e karşı yeniden birlik olur. Diğer tarafta Bahar ve Kemal yeniden başlayan aşklarının eşliğinde unutulmaz bir gün yaşar.

Cüneyt’ten ayrı kalamayan Feride yeniden şirkete dönmüştür. Cüneyt Feride’yi temize çıkarmak için hızla Selim’e yaklaşırken, Eylül olanbiteni öğrenir. Selim’in ortaya çıkması Eylül ve Tunç’un geçmişteki işbirliğini ortaya çıkartacaktır. Cüneyt’ten önce Selim’e ulaşmak için Tunç’tan yardım isteyen Eylül’ün Tunç’u ikna etmesi hiç de kolay olmayacaktır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:42 am

Cüneyt Feride'yi aklamaya kararlı (177. Bölüm)

Cüneyt, Oktay’ın Feride’yi kontrol etmek için evine yerleştirdiği kamerayı bulur. Cüneyt Feride’yi Oktay’dan korumak için evden uzaklaştırmak ister. Feride Yıldız’ın evinde saklanmaya başlar. Ancak Osman’ın bu durumu öğrenmesi ile ortalık büsbütün karışır.

Feride’yi aklamaya kararlı olan Cüneyt Selim’in teyzesine ulaşır. Selim’e ulaşmak için bir oyun oynayan Cüneyt Selim’i Ankara’ya getirtmeyi başarabilecek mi?

Kemal, Bahar’a bir sürpriz yaparak onu evden uzaklaştırır. Başbaşa aşk dolu bir gün geçiren ikilinin huzurlarını yine Berat kaçırır. Berat’ın Bahar’ın telefonunda aradığı gizli kanıtlar neler? Diğer taraftan Bahar ile Berat’ın aralarını düzeltmek isteyen Sevgi ve Nazire’nin onlara büyük bir sürprizi vardır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:43 am

Cüneyt Selim'e ulaşıyor (178. Bölüm)

Cüneyt Feride’nin masumiyetine inanmış, Selim’in izine ulaşmaya çalışmaktadır. Cüneyt’in oynadığı oyun başarıya ulaşır. Selim her şeyden habersiz Ankara’ya gelmiştir. Diğer yandan Eylül ve Tunç geçmişte Feride’ye kurdukları tuzağın ortaya çıkmaması için Selim’e ulaşmaya çalışır. Fakat Selim’e ilk ulaşan Cüneyt olur.

Bahar ve Kemal aşklarını gizlemekten yorulmuşlardır. Handan ve Berat’a olan biteni anlatmaya kararlı olan Bahar ve Kemal’i ne beklemekte?

Kader’in Tunç’la ilişkisinin bir oyun olduğunu öğrenen Ferman Kader’in kendine aşık olduğunu gizlemek için böyle bir oyun oynadığına emindir. Diğer yandan Feride’ye sahip çıkan Yıldız’ın Osman’la ilişkileri kopma noktasına varmıştır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:43 am

Cüneyt Feride'yle ilgileniyor (179. Bölüm)

Cüneyt Selim’le ilgili polislerden haber beklerken bir yandan da Feride ile ilgilenir. Feride ve Cüneyt’in geçmişindeki bir iz onları yeniden biraraya getirir. İkili git gide daha da yakınlaşırlar. Selim Cüneyt’ten kurtulmak için yurtdışına kaçma hazırlığı yapmaktadır. Ancak Cüneyt’ten kurtulması kolay olmayacaktır. Selim’in peşinde olan Eylül ve Tunç'sa sonunda bir ize ulaşır. Öte yandan Oktay hala Feride’nin peşindedir. Oktay’ın Feride ile ilgili karanlık ve hain bir planı vardır.

Bahar ve Kemal gizli aşklarını henüz açıklayamamışlarken Kemal ve Handan Baharlar'ın evine konuk olmak zorunda kalır. Bahar ve Kemal’in gizli yakınlıkları Sevgi ve Nazire’nin dikkatinden kaçmaz. Olan biten Bahar ve Kemal’i son noktaya getirir. Birbirinden bir an bile ayrı kalamayacağını anlayan iki aşık ne yapacak?

Ferman’a olan hislerinin karşılıksız olduğunu sanan Kader sonunda sürpriz bir ize ulaşır. Ferman’ın da kendine aşık olduğunu anlayan Kader’i bekleyen acı son nedir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:44 am

180.Bölüm

Eylül Selim’in izine ulaşmıştır. Eylül’e yakalanmaktan kıl payı kurtulan Selim kaçarken Feride’ye yakalanır. Feride Selim’den Cüneyt’e her şeyi açıklamasını ister ama Selim Feride’nin elinden kurtulmayı da başarır. Feride’nin elinden kaçan Selim Cüneyt’in tuzağına düşecektir.

Berat Kemal’i mahalleden göndermek için hain bir plan yapar ve onu evden attırır. Diğer yandan Kemal ve Bahar sahte evliliklerine son vermek için Handan ve Berat’la konuşmak konusunda kararlıdırlar. Gerçekleri açıklayamadan yakalanan Kemal ve Bahar’ın başı derttedir.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

Kemal ve Bahar hakkındaki dedikodular alevleniyor (181. Bölüm)

Bahar, Berat’la ayrılık konuşması yapmak için fırsat kollarken Berat’ın Kemal’i evden attırması onu iyice cesaretlendirir. Fakat Bahar, Berat’la konuşamadan mahallede büyük bir olay patlak verir. Kemal ve Bahar hakkındaki dedikoduyu duyan Berat’ın tepkisi ne olacaktır?

Tunç ve Eylül, Cüneyt’ten önce Selim’e ulaşmak için uğraşırken kötü bir sürpriz ile karşı karşıya kalır. Feride’yi aklama konusunda kararlı olan Cüneyt, Tunç ve Eylül’den önce davranır ve sonunda Selim’i yakalatır. Feride, Cüneyt’in bu hamlesine nasıl bir tepki verecektir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

Berat'ı kurtarmak için herkes seferber oluyor (182. Bölüm)

Selim’i yakalatan Cüneyt’in tek amacı onu konuşturmaktır. Tunç ve Eylül'se Cüneyt’e engel olmaya çalışırlar. Bir yandan Eylül ve Tunç’un baskıları diğer taraftan Cüneyt’in etkisiyle zor durumda kalan Selim ne söyleyecek? Cüneyt’in hızla Feride’ye yaklaştığının farkında olan Eylül mağlubiyeti kabul etmek üzeredir.

Adam öldürmeye teşebbüsle suçlanan Berat’ı kurtarmak için herkes seferber olmuştur. Osman’ın avukatları bile durum karşısında çaresiz kalmışlardır. Kemal eski dostu Berat’ı şaşırtıcı bir hamleyle içeriden çıkarmayı başarır. Bahar’ı duyduğu vicdan azabından kurtaran Kemal aşkına kavuşmak için her şeyi göze alır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

Bahar ve Kemal ayrı geçirdikleri günleri telafi etmeye çalışıyor (183. Bölüm)

Selim ile bir anlaşma yapan Cüneyt, Selim’den Feride ve geçmişte olanlar ile ilgili gerçeği öğrenir. Geçmişte Feride’ye bu tuzağı kuran, Feride ve Cüneyt’i ayıran Eylül ve Tunç şimdi ne yapacaklar?

Bahar ve Kemal kavuşmak için doğru zamanı beklerlerken bir taraftan da ayrı geçirdikleri günleri telafi etmeye çalışır. Handan’dan ayrılmak için gün sayan Kemal sonunda Handan’ın geçmişte onu yitirmemek için söylediği büyük bir yalanı ortaya çıkartır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:47 am

Kemal ve Bahar aşk tazeliyor (184. Bölüm)

Selim’e gerçeği itiraf ettiren Cüneyt Feride’nin aklanması için Selim’i ailesinin karşısına çıkartır. Selim’in Feride’nin masumiyetini ortaya çıkartan açıklaması tüm aileyi derinden sarsar. Selim, Feride’ye tuzak kuranın Tunç ve Eylül olduğunu itiraf edecek midir?

Kemal’in teklifi ile şehirden uzaklaşan Bahar ve Kemal geçmişteki acı günlerin acısını çıkartırlar. Kozanlar'ın çiftlik evlerinde aşk tazeleyen ikili oldukça mutlulardır. Nazire’nin isteği ile çiftlik evine giden Berat gerçekler ile karşılaşacak mı?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:47 am

Kemal Bahar'a sürpriz bir oyun hazırlıyor (185. Bölüm)

Bahar ile yaşadıkları rüya gibi gecenin bitmesini istemeyen Kemal, Bahar’a sürpriz bir oyun hazırlar. Bahar’ın gece eve gelmemesinden rahatsız olan Berat, Kemal’in de aynı gece evde olmadığını öğrenince deliye döner. Kemal ve Bahar mutlu bir sabah yaşarken, Berat’ın evi basması ile rüyadan uyanır.

Feride’ye bir türlü ulaşamayan Cüneyt, Oktay’ın ona zarar vermesinden korkmaktadır. Oktay’ı aramaya başlayan Cüneyt Feride’yi ondan kurtarma niyetindedir. Diğer taraftan yenildiğini kabul eden Eylül eşyalarını toplamış evi terk etmek üzeredir. Sonunda Oktay’ı bulan Cüneyt Feride’ye ulaşabilecek mi?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:48 am

186.Bölüm

Cüneyt ve Feride’nin kavuşmasına engel olamayacağını anlayan Eylül evi ve Cüneyt’i terk eder. Fakat Eylül Kozan ailesine girmesine neden olan büyük intikamından vazgeçmiş değildir. Ailesinin katili olan Osman Kozan’ın sonunu hazırlayacak büyük bir plan yapar.

Selim’in itirafından sonra Feride temize çıkmıştır. Aşklarının önündeki en büyük engelden kurtulan Cüneyt ve Feride bir aradadır artık. Feride’nin Selim’in her şeyi itiraf ettiğini söyleyen Cüneyt’e yanıtı ne olacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 7 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:49 am

187.Bölüm

Cüneyt ve Feride günler sonra bir aradadır. Feride’den af dileyen Cüneyt her şeyi aşklarını yeni baştan kurmaya, yaşamaya hazırdır. Fakat Feride Cüneyt’e hiç de beklenmeyen bir yanıt verir. Feride’nin söyledikleri nedeniyle şoke olan Cüneyt işleri iyice çıkmaza sokacak bir karar alır ve Eylül’e evlenme teklifi eder. Eylül ise Osman Kozan’ın sonunu hazırlayacak anlaşmayı yapmış, geri dönülmez bir yola girmiştir.

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki