Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 51816484
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
Rep Gücü : 1964
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Vide
MesajKonu: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:42 am

Konunun ilk mesajı :

1. Bölüm Özeti

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar.Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

"Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:16 am

136. Bölüm Özeti

Tunç'un Feride ve Cüneyt'i bir araya getirme çabaları nedeniyle deliye dönen Eylül Oktay'a başvurur. Oktay Tunç'a diş bilemektedir. Diğer yandan Tunç'un bir anda ortadan kaybolmasıyla panikleyen Feride çareyi Cüneyt'le konuşmakta bulur.

Kemal yaptıkları evliliğin gerçek olduğuna herkesi inandırmaya çalışan Bahar ve Berat'ı her fırsatta köşeye sıkıştırır. Berat'ın Kemal'i evliliklerine inandırmak için attığı adım Bahar'ı çok kızdıracaktır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:16 am

137. Bölüm Özeti

Feride ve Cüneyt'i yakın takibe alan Oktay onları her adımda izlemektedir. Tunç'a diş bileyen Oktay'ın Eylül'ü dahi şaşırtacak planı nedir? Diğer yanda birbirlerine duydukları aşkı gizlemekte zorlanan Cüneyt ve Feride iki arkadaş oyunu oynamaya başlarlar.

Bahar Kozanlar'ın evindeki bir davette Nazire'nin yerine görev almak zorunda kalır. Kemal'in de davete katılmasıyla ortalık iyice gerilir. Kader ise Yıldız'ın ve Ferman'ın yokluğunu fırsat bilerek eve gelmekte ısrarcı olan arkadaşlarını davet etmiştir. Daveti erken terk etmek zorunda kalan Ferman Kader'in söylediği büyük yalana şahit olur.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:17 am

138. Bölüm Özeti

Yıldız'ın arabasını çalarak, Tunç'a zarar vermeye çalışan Oktay Eylül'ün müdahalesi nedeniyle amacına ulaşamaz. Son anda kurtulan Tunç başına gelenlerin ardında kim olduğunu araştırmaya başlar. Tunç Oktay'ın gerçek yüzünü ortaya çıkarabilecek midir?

Kemal Bahar'ı kaybetmenin acısını bastırmak için Handan'a doğru dönülmez bir adım atar. Bu adıma tanık olan Bahar yerle bir olur.

Diğer yandan Ferman'ın aniden eve gelişi Kader'in oyununu bozar. Ferman, Kader'in yalanını ortaya çıkaracak mıdır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:17 am

139. Bölüm Özeti

Kendisine zarar vermeye çalışan arabanın Yıldız'a ait olduğunu öğrenen Tunç bu işin arkasında başka biri olduğuna emindir. Yıldız'ın arabasının anahtarlarını gizlice alan Tunç'un eline geçecek delil Oktay'ı ele verecek midir? Diğer yandan Yıldız'ın söylediği yalan Ferman ve Yıldız arasında şiddetli bir tartışmaya yol açar. Ferman soluğu Kader'in yanında alır.

Cüneyt ve Feride'nin sürdürdükleri iki arkadaş oyunu sona erer. Duygularını saklamakta zorlanan iki aşık sonunda kozlarını paylaşırlar.

Evde yalnız kalmak zorunda olan Bahar ve Berat'ı başlarına gelecek büyük felaketten Kemal kurtarır. Kemal, Bahar ve Berat evliliğinin sahte olduğunu ispat edecek bir delile ulaşır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:18 am

140. Bölüm Özeti

Cüneyt'le yaşadığı kavga yüzünden Oktay'la evlilik sürecini hızlandıran Feride artık dönülmez bir yola girmiştir. Tunç, Oktay'ın kendisine kurduğu tuzağı ortaya çıkarmakta kararlıdır. Tunç, Eylül'ün suç ortağını öğrenebilecek mi?

Kemal, Berat ve Bahar evliliğinin sahte olduğundan emindir. Bahar Kemal'i bu evliliğin gerçek olduğuna inandırabilecek mi?

Diğer yandan Kader'le dertleşen Yıldız, Ferman'la aralarındaki sorunu onunla paylaşır. Kader ise Yıldız'a Ferman'la ilgili küçük bir yalan söyler. Bu yalanı fark eden Yıldız ne yapacak?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:18 am

141. Bölüm Özeti

Feride'yle aralarını açan kapkaç meselesinin peşini bırakmayan Cüneyt temize çıkmak için uğraşır. Bulduğu adres Cüneyt'i doğrulara götürebilecek mi? Feride'nin Oktay'la evleneceğini öğrenen Kozanlar oldukça keyiflidir. Feride'nin evlilik haberi Cüneyt cephesinde nasıl bir yankı uyandıracak.

Bahar'ın Berat'la evliliğinin sahte olduğunu öğrenen Kemal'in mutluluğu, Handan'ı çileden çıkarır. Handan mahalleliyi Bahar'a karşı kışkırtmaya başlar. Mahallede Bahar'la ilgili tatsız dedikodular yayılır. Öte yandan Bahar ve Berat'ın ayrı yattığından şüphelenen Nazire sonunda şüphelerini doğrular.

Ferman'ın Kader'e ilgisinden huzursuz olan ve Kader'in büyük bir yalanını yakalayan Yıldız takiptedir.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:19 am

142. Bölüm Özeti

Cüneyt'in kendini temize çıkaracak kapkaççıyı bulduğunu öğrenen Osman gerçekleri örtme telaşındadır. Cüneyt, Osman'ın koyduğu engellere rağmen kendini aklamayı başarabilecek mi? Diğer yandan Eylül'ün, Oktay'la iş işbirliği yaptığını öğrenen Tunç deliye dönmüştür. Tunç'un yeni hamlesi ne olacak?

Berat, Bahar ve Kemal'in kavuşması konusunda endişe içindeyken mahallede Bahar ve Kemal hakkında bir dedikodu yayıldığını öğrenince deliye döner. Berat ve Kemal bir kez daha karşı karşıyadır.

Ferman ve Yıldız arasındaki gerginlik sürerken Ferman'ın, Kader'e olan alakası Yıldız'ı huzursuz etmektedir. Yıldız, Kader konusundaki şüpheleri nedeniyle iz sürmeye başlar. Kader ve Ferman'ın sürpriz gezisi Kader'in Ferman'a aşkını daha da körükler.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:19 am

143. Bölüm Özeti

Cüneyt Feride'yle arasındaki bağları koparan kapkaç meselesini Osman Kozan'ın tezgahladığını öğrenir. Oktay'ın da bu işin içinde olduğunu öğrenen Cüneyt deliye döner.

Kemal'i bir türlü aklından çıkaramayan Bahar, Berat'ı sevmek için kendini zorlar. Bahar ve Berat, Bahar'ın isteğiyle başbaşa olabilecekleri bir yere gitmeye karar verirler. Berat ve Bahar'ın balayında olduklarını duyan Kemal ne yapacak?

Kader ve Ferman arasındaki yakınlık konusundaki şüphelerini alt edemeyen Yıldız, Kader'in Ferman'a yazdığı ilanı aşk satırlarıyla şoke olur. Yıldız ve Kader karşı karşıyadır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:20 am

144. Bölüm Özeti

Bahar, Berat'ı gerçekten sevmek için kendini zorlar. Diğer yandan Kemal, Bahar ve Berat'ın balayı için seçtikleri adresi öğrenince deliye döner ve Bahar'ın karşısına çıkar. Bahar'ın Kemal'le görüştüğünü öğrenen Berat ise deliye döner.

Yıldız, kocası Ferman'a yazılmış aşk sözleriyle karşı karşıyadır. Kader'i içine düştüğü durumdan kurtaran sürpriz isim kimdir? Olan biteni öğrenen Ferman, Kader'e nasıl bir karşılık verecek?

Cüneyt, Oktay'ın attığı iftirayı açığa çıkarmıştır. Oktay'la karşı karşıya gelen Cüneyt olan bitenin hesabını sorar. Cüneyt'in Feride'ye hala aşık olduğunu bilen Oktay'ın rakibine bir teklifi vardır. Oktay ve Cüneyt Feride için düelloya tutuşurlar.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:20 am

145. Bölüm Özeti

Cüneyt ve Oktay'ın kavga edeceklerini öğrenen Feride ikiliyi ayırmak için çıktığı yolda Behlül engeline takılır. Oktay ve Cüneyt arasındaki büyük kavga sürerken Feride, Cüneyt'in bu kavgayı kendisi için kabul ettiğini öğrenir. Feride, Cüneyt'e duyduğu aşkın karşılıksız olmadığından emindir artık.

Yıldız, Kader hakkında yanıldığını düşünürken gerçekleri bilen Ferman Kader'i kendinden uzaklaştırmak için uğraşır. Yıldız ve Ferman'ın yakınlığı Kader'i derin bir üzüntüye boğar. Kader Tunç'un sürpriz teklifini kabul edecek mi?

Mahallede Kemal ve Bahar hakkında çıkan dedikodular ayyuka çıkmıştır. Kemal ve Bahar arasındaki gizli aşkın farkında olan Berat mahalledeki Hıdrellez kutlamasında bir sürprizle karşı karşıya kalır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

146. Bölüm Özeti

Cüneyt'i unutamayan Feride, nikah günü yaklaştığı halde, Oktay'a ayrılmak istediğini söyleyememiştir. Cüneyt ve Oktay'ın kavgasını da gören Feride, olayların iyice kızışmasından korkmaktadır. Diğer yandan Cüneyt, Feride'ye kapkaç komplosuyla ilgili gerçekleri söylemeye geldiğinde bir sürprizle karşılaşacaktır.

Bahar ve Berat'ın balayı dönüşü, mahallede dedikodular almış yürümüştür. Durakta, Kemal'in de o eve gittiği ve Bahar'la görüştüğü konuşulmaktadır. Bu dedikoduları duyan Berat, durakta büyük bir kavgaya tutuşacak, sonunda bütün hayatlarını değiştirecek bir yalan söyleyecektir. Diğer yandan Kemal Bahar'ı bu evliliğin sahte olduğunu itiraf etmesi konusunda zorlar.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:21 am

147. Bölüm Özeti

Feride Cüneyt'e bir zara gelmesinden korktuğu için Oktay'a ayrılmak istediğini bir türlü söyleyemez. Cüneyt ise kapkaç konusuyla ilgili hala kendisini suçladığını düşündüğü Feride'yle Osman Kozan'ı yüzleştirir. Cüneyt babasını Feride'den özür dilemesi şartıyla affedecektir. Osman bu teklifi kabul edecek midir?

Kapkaç olayının ayyuka çıkmasının ardından, bu işe kendi adının karışmasından endişe duyan Eylül, Feride'nin Oktay'dan ayrılmak istediğini öğrenir. Eylül'ün Cüneyt'i kaybetmemek için yeni planı ne olacaktır?

Diğer yandan Berat mahallede ve durakta, yeni baba oyunu oynamaktadır. Bahar'ın hamile olduğu bilgisi, Bahar'ın evine kadar ulaşır. Bahar Berat'ın hamilelik yalanına tepkisi ne olacaktır?

Ferman , sevgili olduklarını öğrendiği Kader ve Tunç'u göz hapsinde tutmaktadır. Kader'e olan hislerini bastırmaya çalışan Ferman Tunç'la bir konuşma yapar.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:21 am

148. Bölüm Özeti

Berat, Bahar'ın hamile olduğu yalanını söylemesi üzerine Bahar zor durmda kalır. Ev ahalisi bebek için hazırlıklara başlamıştır. Kemal ve Berat'ı karşı karşıya getiren mahalle maçında Kemal Berat'ın söylediği büyük bir yalanla yüzleşir.

Oktay ve Eylül, Cüneyt ve Feride'ye kavuşmak için önlerindeki engelin Tunç olduğu konusunda anlaşmıştır. Cüneyt'e aşık olduğunu, Oktay'la evlenemeyeceğini anlayan Feride Oktay'la konuşmak konusunda kararlıdır. Düğün hazırlıklarına devam eden Oktay Feride'yi yeni bir yalanla köşeye sıkıştırır. Feride Oktay'a evlenmekten vazgeçtiğini söyleyebilecek midir?

Tunç Ferman'ın Kader'e olan hislerini ortaya çıkarmakta kararlıdır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:22 am

149. Bölüm Özeti

Feride, Oktay'ın Behlül konusunda söylediği yalan nedeniyle evlilikten vazgeçtiğini açıklayamaz. Oktay'ın yanında kalmak zorunda kalan Feride iyice köşeye sıkışmıştır. Diğer yandan Cüneyt Feride'nin Oktay'dan ayrılmak istediğini öğrenir.

Oktay ve Eylül'ün Tunç'tan kurtulma uğraşları sürmektedir. Aile Tunç'un Kader'le sevgili olduğu haberiyle sarsılır. Oktay ve Eylül'ün planı Tunç'u aileden uzaklaştıracak mıdır?

Kemal, Berat'ın yalanı nedeniyle Bahar'ın hamile olduğunu zannetmektedir. Berat söylediği bu yalanla Kemal'in artık Bahar'dan uzak duracağını düşünmektedir. Kemal ise Bahar'ın hamileliği konusunda şüphelidir. Bahar'ın bebeğinin kendisinden olma ihtimalini kurcalayan Kemal'in Bahar'dan isteği nedir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:22 am

150. Bölüm Özeti

Feride, Behlül'ün sahte hastalığı nedeniyle Oktay'dan ayrılmak istediğini bir türlü açıklayamaz. Cüneyt Feride'nin Oktay'dan ayrılmak istediğini fark etmiş, Feride'yle yüzleşmeye karar vermiştir. Cüneyt'in Feride'yle ilgili umutlarını yerle bir eden bir haber alacaktır.

Kemal, Bahar'ı hamileliği konusunda sıkıştırmayı sürdürürken Handan ve Berat her an Kemal ve Bahar'ın peşindedir. Kemal ve Bahar'ı bir arada gören Berat, Bahar konusundaki şüphelerine yenik düşer.

Tunç ve Kader ilişkisinin yankısı sürmektedir. Yıldız'ın ve ailenin Tunç'a düşmanlığı son safhaya varmıştır. Osman Kozan Tunç'u evden kovar. Oktay ve Eylül Cüneyt ve Feride'ye giden yollarında bir engeli daha yok etmişlerdir.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:23 am

151. Bölüm Özeti

Oktay ve Feride'nin nikah günü giderek yaklaşmaktadır. Feride aşkı ile vicdanı arasına sıkışıp kalmıştır. Diğer yandan Eylül, Cüneyt ve Oktay'ın Feride için kavga ettiklerini öğrenir.

Bahar'ın sözde bebeğinin kendisinden olduğuna emin olan Kemal bunu ispatlamak için Bahar'ı doktora gitmeye zorlar. İkilinin gizli görüşmelerine tanık olan Berat deliye döner. Kemal'in evini basan Berat'ın attığı her adım üçünün de sonunu hazırlamaktadır.

Kozanlarda Tunç'un Kader'le olan ilişkisinin yankıları sürmeye devam eder. Nazire'nin de olan biteni öğrendiğini duyan Kader zorla kabul ettiği bu yalan ilişki çıkmazında sıkışıp kalmıştır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:23 am

152. Bölüm Özeti

Cüneyt'in Feride için Oktay'la kavga ettiğini öğrenen Eylül, Cüneyt'e bunun hesabını sorar. Eylül, Cüneyt kavgasına tanık olan Zühre'nin Cüneyt'e tepkisi ne olacaktır? Diğer yandan Feride ve Oktay evlilik yolunda hızla ilerlemektedir. Feride Oktay'a ayrılma kararını açıklayabilecek midir?

Kemal'in evini basan Berat ve Kemal arasındaki kavgada Bahar yaralanır. Bebek yalanı Bahar'ın şaşırtıcı bir hamlesiyle sona ererken kızının Kemal yüzünden yaralandığını öğrenen Sevgi Kemal'e beklenmeyen bir şey söyler.

Öte yandan Tunç ve Kader'in sözde ilişkisine karşı olan Yıldız Kader'i uyarır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

153. Bölüm Özeti

Oktay'a duyduğu vicdan azabı ve Cüneyt'e duyduğu aşk arasında sıkışıp kalan Feride'nin imdadına Nazire yetişir. Nazire Cüneyt'e olan biteni anlatır. Cüneyt Feride'nin Oktay'dan ayrılmak istediğini öğrenir.

Sevgi ve Nazire Bahar'ın bebeğini kaybetmesine neden olduğu düşündükleri Kemal'e öfkelidirler. Diğer yandan Handan nedeniyle Bahar ve Kemal'in geçmişteki birlikteliğinden haberdar olan Sevgi deliye döner. Kemal'in Bahar'a giden yolları bir kez daha kapanmıştır. Handan ortalığı karıştırmanın bedenili Kader'in küçük planıyla öder.

Kader'le olan ilişkisi nedeniyle evden kovulan Tunç Osman Kozan'ı kazanmak için Ferman ve Kader arasındaki hisleri kullanır. Tunç'a inanan Osman Ferman'la Kader arasındaki ilişkinin ne olduğunu tam olarak ispatlaması için Tunç'u görevlendirir
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:24 am

154. Bölüm Özeti

Feride'nin kendisini terk edeceğini öğrenen Oktay onun bu kararını engelleme çabasındadır. Öte yandan Feride'nin Oktay'dan ayrılmak istediğini öğrenen Cüneyt Feride'yle yüzleşir. İki aşık arasında neler olacaktır?

Kemal'in Bahar'ın bebeğini kaybetmesi nedeniyle duyduğu vicdan azabı sürerken sonunda gerçekleri öğrenir. Bahar'ın hiç hamile kalmadığını öğrenen Kemal bu oyunun arkasında yatan gerçek nedeni kurcalar.

Diğer yandan Yıldız'dan öç almak isteyen Tunç, Osman Kozan'a Kader ve Ferman arasında bir ilişki olduğunu ispat etmek için bir plan yapar. Ferman ve Kader bu tuzağa düşecekler midir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:24 am

155. Bölüm Özeti

Feride'nin her an kendisini bırakacağından endişe duyan Oktay gizlice nikah tarihini öne çeker. Tunç ise Feride'yi Oktay'la yapacağı evlilikten vazgeçirmeye çalışır. Öte yandan Feride, Tunç ve Nazire ölümcül hasta olduğunu sandıkları Behlül'le karşılaşınca ortalık birbirine girer. Oktay'ın büyük yalanı ortaya çıkacak mıdır?

Kemal Bahar ve Berat arasındaki evliliğin sahte olduğunu anlamış, Bahar'la konuşmaya karar vermiştir. İki aşık arasında neler olacaktır? Diğer yandan Kemal'den kurtulmak isteyen Berat, hin bir plan yapar. Berat ve Kemal Berat'ın oynadığı oyun sonucunda bir kez daha karşı karşıya kalırlar.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:25 am

156. Bölüm Özeti

Oktay'la evlilik yolunda hızla ilerleyen Feride Cüneyt'e olan aşkıyla baş etmeye çalışır. Oktay ve Feride düğün davetiyelerini Kozanlar'a götürürler. Feride'yi eski evinde bekleyen duygusal anlar onu bu evlilikten vazgeçirebilecek midir?

Yakınları Bahar'ın bebeğinin düşmesine neden olduğunu düşündükleri Kemal'e tavır almıştır. Kemal'in mahalledeki hayatı git gide zorlaşmaktadır. Kemal'i bu güç durumdan kurtaran kim olacaktır?

Kader ve Handan arasındaki çekişme tüm hızıyla devam eder. Kader'in Handan'a kötü bir sürprizi daha vardır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:25 am

157. Bölüm Özeti

Feride ve Oktay'ın nikah günü yaklaşırken, Oktay Feride'yi daha da sıkıştırmak için Nazire'yi kullanarak bir kına gecesi tertip eder. Şirketten de ayrılan Feride İstanbul'a gitme hazırlıkları içindedir. Feride'nin Oktay'la evlenmekten vazgeçmesi için Oktay'ın yalanlarının ortaya çıkması şarttır. Kına gecesinde Cüneyt'i karşısında gören Feride ne yapacaktır?

Bahar'ın sözde hamileliğinin sona ermesinin nedeninin kendisi olduğunu söylemek zorunda kalan Berat iyice köşeye sıkışır. Kemal'e attığı iftira nedeniyle işten atılır. Kemal, mahalleli gözünde aklanmış, Bahar ve Kemal arasındaki gizli aşk yeniden alevlenmeye başlamıştır. Sevgi'nin Bahar ve Berat'ın sahte evliliğini zor sokacak, Kemal ve Bahar'ın yollarını bir kez daha ayıran büyük bir isteği vardır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:26 am

158. Bölüm Özeti

Yalanlarının ortaya çıkmasından korkan Oktay, Feride'yle bir an evvel evlenebilmek için nikah gününü öne çeker. Feride sürpriz bir nikahla karşı karşıyadır. Oktay'la evlenemeyeceğini anlayan Feride nikahtan kaçar ve ortadan kaybolur. Feride ve Oktay'ın kına gecesine şahit olan Cüneyt Feride'yi kaybettiğini anlamıştır. Çareyi uzaklaşmakta bulan Cüneyt gitmeden önce Feride'ye bir not bırakır. Cüneyt'in yazdığı not Feride'yi ona getirecek midir?

Handan, Kader'den intikam almak için Bahar'ı ve Sevgi'yi ihbar eder. Evde dikiş dikerek hayatlarını kazanmaya çalışan Bahar ve ailesi zor durumdadır. Berat söylediği yalanlar nedeniyle köşeye sıkışmıştır. Bahar'ı kaybetmemek için yine yalana başvuran Berat Kemal'e karşı daha da bilenir.

Osman'a söz verdiği için Ferman ve Kader'in arasında bir ilişki olduğunu ispat etmeye mecbur olan Tunç Kader'i Ferman'a yaklaşması konusunda cesaretlendirmek için elinden geleni yapar. Diğer yandan Kader kendisini Ferman'ın kardeşi olarak tanıyan arkadaşının evinde temizlikçi olarak çalışan Sevgi'yle karşılaşır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:28 am

160. Bölüm Özeti

Kader Handan'ın eline geçirdiği kozdan habersiz

Kozanlar cephesinde Feride’nin kaçışının yankısı sürmektedir. Eylül, Cüneyt’in Feride’ye olan ilgisi sebebiyle evde huzursuzluk çıkartmaktadır. Aile, ikilinin ilişkilerinin bozulmasından ve Cüneyt’in Feride’ye dönmesinden korkmaktadır. Cüneyt ve Oktay var gücüyle Feride’yi ararlarken onu kimsenin tahmin edemeyeceği birisi bulacak ve Cüneyt Feride’ye bir adım daha yaklaşacaktır.

Kader annesinden özür dilemenin yollarını ararken Handan’ın eline geçirdiği kozdan habersizdir. Handan, Bahar’ı Kemal’den uzak tutması için Kader’i tehdit etmeye başlar. İşsiz kalan Berat’a destek olmak için iş arayan Bahar, aldığı bir iş teklifini kabul eder. İlk işgününde Bahar’ı Kemal ile karşı karşıya getirecek büyük bir sürpriz beklemektedir.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:30 am

161. Bölüm Özeti

Sevgi'yi Yeliz'in evinde kötü bir sürpriz bekliyor

Feride, patronu Ateş’in Ankara’daki evlerinden birisinde saklanmaya başlar. Feride’yi bulma çabası içerisinde olan Cüneyt yeni bir ipucuna ulaşır. Bu ipucunu takip eden Cüneyt Feride’ye ulaşabilecek mi? Oktay'sa Cüneyt’in peşinde.

Bahar ve Kemal, Oktay’ın ofisinde beraber çalışmaya başlamışlardır. Uzun zaman sonra bir araya gelen ikili ilk iş gününde aşklarının yeniden farkına varırlar. Bu durumdan bihaber olan Berat'sa kendine yeni bir iş bulmuştur. Berat’ın bulduğu işle ilgili sakladığı gizli gerçek ne?

Handan’ın Tunç’la ilgili gerçeği annesine söylemesinden korkan Kader Tunç’u uyarır. Öte yandan Kader’in arkadaşı Yeliz’in evinde çalışan Sevgi’yi bu evde kötü bir sürpriz beklemektedir.

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki