Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 51816484
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
Rep Gücü : 1964
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:42 am

Konunun ilk mesajı :

1. Bölüm Özeti

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar.Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

"Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:27 am

54. Bölüm Özeti

Bahar'ın dükkânı Cüneyt'in yardımıyla açtığını öğrenen Kemal Bahar'ın kendisinden gizli iş çevirdiğini düşündüğü için çekip gider. Babasının hakaretleri yüzünden de kendini kaybedecek kadar dağılan Kemal'in bu halinden faydalanan Handan onu kaldığı otele götürür. Bahar Berat sayesinde Kemal'i Handan'ın odasında görür. Bahar gördüklerine mi yoksa Kemal'in söylediklerine mi inanacaktır?

Öte yandan, Tunç'un planıyla, Kozan'lara yeni bir iş teklifi gelir. Cüneyt'in bu teklifi reddetmesiyle, planları aksayan Tunç, bu iş teklifini kabul ettirmek için ne yapacaktır?

Feride Cüneyt'in armağanı inci kolyesini Eylül'ün çaldığını, kendisine atılan iftirada Eylül'ün payı olduğunu öğrenince ne yapacaktır? Feride Cüneyt'in gözünde kendini aklayabilecek midir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:28 am

56. Bölüm Özeti

Nazire, Kozanların evine gizlice giren Feride'yi evden çıkarmak isterken, Osman Kozan ve misafirleri gelir. Kapana kısılmış Feride ne yapar? Nazire, Feride'ye ait inci kolyeyi Eylül'ün çaldığını göstermek bir yol bulur. Kolyenin Eylül'de olduğunu gören Cüneyt ne yapacaktır?

Handan sokak serserileriyle karşı karşıyadır. Handan'ı bu saldırıdan kim kurtaracaktır? Diğer yanda Berat ve Handan arasında ikiliyi birbirine bağlayacak bir sürpriz gelişme olur.

Seher, Kozanların fabrikasındaki patlamada yaralanan kocasının haklarını savunmak için Osman Kozan'la karşı karşıya kalır. Osman Kozan Seher'e hakkını araması konusunda eşlik eden Bahar'a ne yapacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:28 am

57. Bölüm Özeti

Kozanlar başlarına gelen sıkıntıyla uğraşmaktayken, eve polisler gelir. Polisler Feride'yi aramaktadır. Cüneyt'in polislerden öğreneceği Feride'yle ilgili büyük gerçek nedir?

Feride sürpriz bir biçimde Eylül ve Cüneyt'le karşılaşır. Bu karşılaşma sonunda neler olacaktır?

Berat ve Handan geceyi birlikte geçirmişlerdir. Berat Handan'a gecenin sonunda ne söyleyecektir? İkili bundan böyle nasıl bir yola girecek, bu gelişme Kemal ve Bahar'ı nasıl etkileyecektir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

58. Bölüm Özeti

Kozanlar başlarına gelen sıkıntıyla uğraşmaktayken, eve polisler gelir. Polisler Feride'yi aramaktadır. Cüneyt'in polislerden öğreneceği Feride'yle ilgili büyük gerçek nedir?

Feride sürpriz bir biçimde Eylül ve Cüneyt'le karşılaşır. Bu karşılaşma sonunda neler olacaktır?

Berat ve Handan geceyi birlikte geçirmişlerdir. Berat Handan'a gecenin sonunda ne söyleyecektir? İkili bundan böyle nasıl bir yola girecek, bu gelişme Kemal ve Bahar'ı nasıl etkileyecektir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:29 am

59. Bölüm Özeti

Kemal ve Bahar'ın düğün hazırlıkları tamamlanmak üzeredir. Kemal'in düğününe gizli saklı gitmek isteyen Zühre'yi takip eden Osman ne yapacaktır?

Kemal ve Bahar'ın evlenecek olmalarını hazmedemeyen Handan, bu evliliği engellemek ister fakat bir yol bulamaz.

Düğün devam ederken, Kemal ve Bahar'ın dükkanında yangın çıkar. Ateşler arasında kalan Sevgi yangından kurtulacak mıdır? Dükkanı ateşe veren kimdir?

Öte yandan, Feride'nin, Ateş'in asistanı olarak, Cüneyt'in karşısına çıkma zamanı gelmiştir. Kozanlarla yapılacak anlaşma için düzenlenen toplantıya gitmekte tereddüt eden Feride toplantıya gidecek midir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:29 am

60. Bölüm Özeti

Berat, Handan'ın dükkanı yaktığını görür ve Handan'ı oradan kaçırır. Berat ve Handan'ın suçlu olduğunu öğrenen kimdir? Yangından kim sorumlu tutulacaktır? Diğer yandan Kemal ve Bahar evliliği ertelenmiştir ve Sevgi'nin hayatı tehlikededir.

Feride toplantıya katılmaya karar vermiştir. Feride'nin Ateş'in asistanı olduğunu öğrenen Cüneyt'in büyük tepkisi ne olacaktır? Tunç'un Cüneyt'i alt edecek planları işe yarayacak mıdır? Feride, Tunç'un istediği gibi Kozanlara yakın olabilecek midir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:30 am

61. Bölüm Özeti

Berat, yangın suçunu üzerine alarak göz altına alınır. Oğlunun suçlu olmadığını bilen Nazire ne yapacaktır? Suçunun açığa çıkmasından korkan Handan Berat'ı kurtarmanın yolunu nerede arayacaktır?

Sevgi hayati tehlikeyi artık atlatmıştır. Kemal hastane masraflarını ödeyen sürpriz ismi öğrendiğinde ne yapacaktır?

Osman, Ateş'le yaptığı anlaşmayı, evinde vereceği bir yemekle Cüneyt'e bildirmeye karar verir. Verilen bu yemek davetinde Feride'yi karşısında gören ev halkı nasıl bir tepki verecektir? Cüneyt'in bu anlaşmaya tepkisi ne olacaktır? Eylül ve Cüneyt arasında baş gösteren uzaklığın nedeni nedir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:30 am

62. Bölüm Özeti

Feride ve Cüneyt mahsur kaldıkları için baş başa kalmışlardır. Bu süreçte iki aşık arasında neler olacaktır? Cüneyt'i kaybetme korkusuyla sarsılan Eylül Feride'den kurtulmak için nasıl bir plan yapar, bu plana Zühre nasıl bir katkıda bulunacaktır?

Handan'ın Berat'ı kurtarma konusunda kendisinden yardım istemesi üzerine Osman harekete geçer. Osman, Berat'ı kurtarmak için ne yapacaktır? Osman'ın bu işten çıkarı nedir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:31 am

63. Bölüm Özeti

Feride ve Cüneyt mahsur kaldıkları için baş başa kalmışlardır. Bu süreçte iki aşık arasında neler olacaktır? Cüneyt'i kaybetme korkusuyla sarsılan Eylül Feride'den kurtulmak için nasıl bir plan yapar, bu plana Zühre nasıl bir katkıda bulunacaktır?

Handan'ın Berat'ı kurtarma konusunda kendisinden yardım istemesi üzerine Osman harekete geçer. Osman, Berat'ı kurtarmak için ne yapacaktır? Osman'ın bu işten çıkarı nedir?

Hastane masraflarını Handan'ın ödediğini öğrenen Kemal, imzaladığı senetler karşılığında toptancıya vermesi gereken parayı Handan'a verir. Senetleri ödeyemeyen Kemal'in başı büyük bir belaya girer.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:31 am

64. Bölüm Özeti

Eylül'ün Feride konusundaki kıskançlıkları yüzünden sabrı taşan Cüneyt'in Eylül'le araları oldukça kötüdür. Adana'daki toplantıya Ateş yerine Feride ile gideceğini öğrenen Cüneyt ne yapacaktır? Eylül Feride'ye ait Cüneyt'e aşık olduğunu ispat eden bir kanıtı ele geçirir, Cüneyt Eylül'ün yaptıklarını öğrenecek midir?

Zühre Feride'ye Cüneyt'ten uzak durması için ne teklif edecek, Feride'den nasıl bir yanıt alacaktır?

Hastaneden taburcu olmuş olan Sevgi aniden rahatsızlanır ve hastaneye kaldırılır. Bahar annesinin amansız hastalığıyla karşı karşıyadır.

Kemal'in ödeyemediği senetler yüzünden tefecilerle başı beladadır. Bunu öğrenen Handan'ın Kemal'i kazanmak için girişeceği yeni oyunu ne olacaktır? Handan, tehditleriyle Berat'ı da planlarına ortak olmaya mecbur bırakır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:32 am

65. Bölüm Özeti

Eylül, Feride'nin Cüneyt'e aşkını ispat eden resmi kendisinin yaptığını söyleyerek Cüneyt'e hediye etmiştir. Feride her şeyi öğrenir ve bunu Tunç'la paylaşır. Bunun üzerine Tunç, Eylül'ü köşeye sıkıştırır. Cüneyt'i kazanmaya çalışan Eylül'ün bu küçük oyunu başına nasıl bir iş açar? Feride'ye olan nefreti bir türlü soğumayan Osman ise, Feride'yi küçük düşürmek için türlü oyunlar oynar.

Sevgi beynindeki anevrizma nedeniyle ameliyat olmak zorundadır. Her an ölümle burun buruna yaşayan Sevgi'nin ameliyatı için yüksek bir meblağ istenmektedir. Öte yandan Handan'ın direktifleriyle Kemal'i sıkıştıran tefeciler, Kemal'i zor durumda bırakır. Adamlarla kavgaya tutuşan Kemal'i kim kurtaracaktır? Bir yandan Sevgi'nin hastalığı diğer yandan ödenmesi gereken yüklü bir borçla karşı karşıya kalan Bahar ve Kemal ne yapacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:32 am

66. Bölüm Özeti

Sevgi'nin, acil olan ameliyatı için, yüz elli bin lira ödenmesi gerekmektedir. Sigortanın bu parayı karşılamayacağını öğrenen Bahar köşeye sıkışmıştır. Diğer yanda tefeciler tarafından sıkıştırılan Kemal, onlara istediklerdi parayı vermemekte direnir. Kemal bu beladan nasıl kurtulacaktır? Berat'a uyuşturucu işine bulaşmış eski bir arkadaşından nasıl bir teklif gelir?

Eylül'ün hediye ettiği resmi Feride'nin çizdiğini öğrenen Cüneyt Eylül'e tavırlıdır. Eylül Cüneyt'i kazanmak için bir yol bulur. Tunç ve Feride'yi birlikte gören Eylül onlara bir oyun oynar. Tunç ve Feride, Eylül'ün bu küçük oyunundan nasıl kurtulacaklardır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:33 am

67. Bölüm Özeti

Berat, Sevgi'nin ameliyatı için para gerektiğini duymuştur. Bahar'ı kazanmak için fırsat yakalayan Berat ameliyat parasını bulmak için büyük bir belanın içine girer. Fakat Berat için asıl bela peşindeki Handan'dır. Handan'ın Berat'ı da zora sokacak yeni planı nedir?

Feride iftiraya uğradıktan sonraki süreçte geçirdiği kaza ile ilgili bilmediği büyük bir gerçeği öğrenir. Feride'nin Cüneyt'le ilgili öğrendiği sır nedir? Feride bu sırrı araştırırken kime yakalanacaktır?

Feride ve Tunç'u bir arada gören Eylül bu durumu Zühre'yle paylaşır. Tunç'la konuşmaya giden Zühre aldığı yanıtla adeta bozguna uğrar.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:33 am

68. Bölüm Özeti

Bahar annesinin ameliyatı için Berat'tan para beklerken Berat uyuşturucu yüklü bir arabayla yola çıkmıştır. Girdiği belalı yolda Berat'ı ve annesi Nazire'yi çok kötü bir sürpriz beklemektedir. Handan Kemal ve Bahar'ı ayırmak için Berat'ı harcamaya hazırdır.

Feride geçmişleri ve Cüneyt'le ilgili büyük bir sır öğrenir. Feride'yi Cüneyt'in kendisini sevdiğine inandıran bu büyük sır nedir? Diğer yanda Feride'ye geçmişte atılan iftiralardan biri daha su yüzüne çıkar. Feride masumiyetini ispat etmeye yaklaşmıştır.

Eylül'ün geçmişte Cüneyt'i kazanmak için oynadığı büyük oyun bu kez başına bela açar. Eylül'ün büyük yalanını öğrenen Feride ne yapacaktır?

Diğer yanda Yıldız, Feride ve Ateş arasında bir ilişki olduğunu iddia eder. Feride'yi sıkıştıracak yeni bir sır öğrendiğini düşünen Osman Kozan'ın yeni bir planı vardır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

69. Bölüm Özeti

Feride Eylül'ün sahte biyopsi raporuyla ilgili duyduğu her şeyi Cüneyt'e anlatmıştır. Kendisine büyük bir yalan söyleyen Eylül'e olanların hesabını soran Cüneyt'i bekleyen sarsıcı yanıt ne olacaktır?

Sevgi'nin ameliyat için vakti daralmaktadır. Bahar annesinin ameliyatını sağlayacak olan paranın çalındığını öğrenir. Annesini kurtarmak için bir yol arayan Bahar'a Handan'ın bir teklifi vardır. Bahar annesini kurtarabilecek midir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:34 am

70. Bölüm Özeti

Sevgi ameliyata girmek için beklemektedir. Handan'ın, kendisinden, annesinin hayatına karşılık, Kemal'i istemesiyle sarsılan Bahar bu teklifi kabul etmemek türlü yollar dener. Bahar Handan'ın bu teklifini kabul edecek midir? Sevgi'nin hayatı Bahar'ın kararına bağlıdır. Bahar'ın Handan'a yanıtı nedir?

Feride Sevgi'yi ziyaret etmek için geldiği hastanede Kemal'le karşılaşır. Kemal'in Feride'ye tavrı ne olacaktır?

Cüneyt ve Zühre, söylediği yalan ve oynadığı oyun nedeniyle Eylül'e tavırlıdır. Çaresiz evden gitmeye karar veren Eylül yalanını ortaya çıkaranın Feride olduğunu öğrenir ve kararından vazgeçer. Eylül, Cüneyt'i ve Zühre'yi kazanmak, büyük düşmanı Feride'yi alt etmek için ne yapacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:49 am

71. Bölüm Özeti

Bahar annesinin hayatını kurtarmak için Handan'ın teklifini kabul eder. Verdiği sözle sevgisi arasında sıkışan Bahar şimdi ne yapacaktır? Berat ise Bahar'ın parayı bulma yolu konusunda şüphelidir. Berat araştırmaları sonucunda ne öğrenecektir? Öte yandan Handan Bahar ve Kemal'i evde sarmaş dolaş görür. Handan'ın şimdiki hamlesi nedir?

Osman'ın Eylül ve Cüneyt'e bir mağaza verdiğini öğrenen, Ferman işlerden elini çeker. Ferman'ın işi bırakması Cüneyt ve Feride'yi nasıl karşılaştırır? Eylül'ü kıskançlıktan deliye döndüren gelişme nedir? Diğer yandan Ateş'in Feride'ye olan ilgisinden huzursuz olan Tunç, Ateş'in, planlarını aksatmasından tedirgindir.

Sorumlusu olduğu fabrikadaki patlamada eşi yaralanan Seher'e acımasızca davranan Osman Kozan bu hareketiyle başına nasıl bir bela açacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:50 am

72. Bölüm Özeti

Handan, Bahar'a Kemal'den ayrılması için uzun vadeli bir planla gelir. Handan'ın planını mecburen kabul eden Bahar Kemal'i kendinden uzaklaştırmak için çabalar. Kemal sevgilisi Bahar'ın yeni yüzüyle karşılaştığında ne yapacaktır? Handan diğer yandan Bahar'ı yeniden köşeye sıkıştıracak, sözünden dönmesini engelleyecek yeni bir malzeme bulur.

Eylül'ün küçük oyunu sayesinde açılışta büyük bir rezalet çıkar. Feride bu rezaletten sorumlu tutulur. Ancak Tunç onu aklamayı aklına koymuştur. Bu olayın ardında Eylül'ün olduğunu düşünen Tunç, bunu kanıtlayabilecek midir?

Eylül'ün Cüneyt'i ele geçirmek için yaptığı planların içinde Zühre'nin de olduğunu öğrenen Feride nasıl bir karar alır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:50 am

73. Bölüm Özeti

Feride'nin suçsuzluğu kanıtlanınca, Cüneyt geçmişleri konusunda da, Feride'ye haksızlık yapmış olabileceğini düşünür. Bütün geçmişi sorgulayan Cüneyt ne yapacaktır? Cüneyt'in onun fikrini değiştirmeye çalışan Eylül başarılı olabilecek midir? Feride'yi bekleyen kötü sürpriz nedir?

Handan Kemal'in bir an önce Bahar'dan kopması için yeni bir yol bulur. Bahar Kemal'i kendinden uzaklaştırmak için onu mecburen daha da zor bir duruma iter. Bahar'ın Kemal'i şaşkınlığa sürüyen yeni tavrı ne olacaktır?

Osman Kozan'a tepkili olan Ferman işe gitmeme kararı alır. Diğer yandan Ferman ve Kader arasındaki buzlar erimeye başlamıştır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:51 am

74. Bölüm Özeti

Sevgi taburcu olur. Bahar her fırsatta Kemal'i öfkelendirmek, kendinden soğutmak için Berat'tan yardım ister. Kemal ise Bahar'ın tavırlarında şüphelenmeye başlamıştır. Bahar ve annesi Sevgi'nin konuşmalarına şahit olan Kemal, duydukları nedeniyle derinden sarsılır.

Eylül'ün hin oyunuyla, Feride Ateş'i karısından ayırmaya çalışan bayağı bir kadın konumuna düşmüştür. Ateş'in eşi Canan bu kez Kozan'ların evine gider. Canan'ın eve gitmekteki asıl amacı nedir? Eylül'ün Feride'ye oynadığı bu oyun başka kimlere zarar verecektir?

Tunç Ferman'ın Osman'a aldığı tavrı fırsat bilerek ortalığı biraz daha karıştırmak için Osman Kozan'ın vasiyetnamesinden söz eder. Yıldız ve Ferman, Osman'ın bütün varlığını Cüneyt'e bıraktığını öğrenince neler olacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:51 am

75. Bölüm Özeti

Ateş'in karısı Canan'ın Eylül'ün geçmişinde eskort kız olarak çalıştığını ispat eden delilleri vardır. Eylül geçmişiyle yüzleşince ne yapacaktır? Düştüğü durumdan kurtulmaya çalışan Eylül'e Canan tehlikeli bir teklifle gelir. Eylül daha da zor bir duruma düşmesine neden olabilecek bu teklifi kabul edecek midir? Ateş ise Feride'nin üzerine atılan iftirayı temizleyebilmek için uğraşmaktadır.

İş nedeniyle araları gergin olan Ferman ve Osman Kader yüzünden bir kez daha karşı karşıya gelirler. Ferman Kader'i nasıl bir durumdan kurtaracaktır?

Kemal Bahar'ın yaptıkları nedeniyle evden ayrılır. İki aşık zor, acılı günler geçirmektedir. Olanların farkında olan Berat Kemal'e yardım etmek ister. Kemal, Berat'ın bu tavırlarına nasıl bir karşılık verecektir? Sonunda karşı karşıya gelen iki sevgili Bahar ve Kemal aşklarının geleceği hakkında nasıl bir konuşma yaparlar?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:52 am

76. Bölüm Özeti

Eylül, Canan'la yaptığı anlaşma üzerine Ateş'le çekilmiş fotoğraflarını almayı başarır. Eylül gizli fotoğraflarından kimseye yakalanmadan kurtulmayı başarabilecek midir?

Öte yandan Ateş Canan'la Feride'yi aklaması konusunda bir anlaşmaya yapar. Canan Eylül'e verdiği sözü yok sayarak Feride'yi Kozan'ların gözünde aklar. Cüneyt bu olan biten karşısında ne yapacaktır?

Kemal Bahar'ı Berat'la birlikte ne vaziyette görür? Handan Berat ve Kemal'i birbirine düşürecek bir oyun oynar. Kemal Berat'ın hala Bahar'a aşık olduğunu anlayınca ne yapacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:52 am

77. Bölüm Özeti

Ateş'in Eylül'le geçmişlerine dair öğreneceği giz Eylül'ü köşeye sıkıştırmıştır. Ateş'in avukatından elde ettiği bilgiyle, Eylül için işler daha da çıkmaza girer. Ateş'in avukatından elde ettiği bu gizli bilgi nedir?

Handan'ın oynadığı oyun Bahar'ı Kemal karşısında oldukça zor bir duruma sokar. Bahar Kemal'den olan biteni saklamaya çalışsa da beceremez. Berat ve Kemal arasındaki ipler tamamen kopar.

Öte yandan Ferman ve Yıldız arasında soğuk rüzgârlar esmektedir. Kader Ferman'ın Osman'a karşı kendisini korumasından etkilenmiştir. Kader'in Ferman'a hazırladığı küçük sürpriz nedir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

78. Bölüm Özeti

Feride ve Cüneyt katılacakları bir toplantı için şehir dışına çıkarlar. Baş başa geçirecekleri bu süreçte ikilinin arasında neler yaşanacaktır?

Eylül ise gizlice saklandığı Tunç'un evinde bir şeyler ararken Feride'yle kardeşliklerinin tek simgesi olan muskayı görebilecek midir? Eylül'ün, çekmecede bulduğu anahtar hangi gize açılacaktır?

Berat ve Kemal artık iki düşman gibidir. Berat'ın davranışları ve mahallede konuşulanlar yüzünden gerilen Kemal, sonunda herkese Bahar'la evleneceklerini duyurur. Bunu öğrenen Bahar gittikçe zor durumda kalır.

Osman piyasada şirketin adını duyurmak için bir röportaj vermek ister. Memet Kemal'in de yanında olmasını sağlamak üzere onun yanına giden Osman, Kemal'den nasıl bir yanıt alır? Bahar ve Kemal'in bu konu üzerine konuştuklarını duyan Handan nasıl bir plan peşindedir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:53 am

79. Bölüm Özeti

Cüneyt aldığı alkolün ve yaşadığı acının etkisiyle Feride'yi sözleriyle yaralar. Bunu üzerine sabrı taşan Feride Eylül'ün gizli fotoğrafları Cüneyt'e verir. Öte yandan Feride'nin Cüneyt'le konuşmasından endişe duyan Eylül nasıl bir adım atar? Feride'ye nasıl bir oyun oynayacak? Eylül'ün hamlesiyle neye uğradığını şaşıran Feride, Eylül'ün bu yeni oyunuyla hangi gerçeği öğrenecek?

Handan Kemal'i yeniden kazanabilmek için Osman'dan yardım ister. Osman bu teklifi memnuniyetle kabul eder. Osman'ın önerisiyle bir plan yaparlar fakat plan umdukları gibi gitmez. Bahar bu olanların sonunda nasıl bir oyunun içine düşecektir?

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki