Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 51816484
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
Rep Gücü : 1964
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Vide
MesajKonu: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:42 am

Konunun ilk mesajı :

1. Bölüm Özeti

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar.Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

"Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:50 am

Kemal büyük bir yalanı ortaya çıkarıyor (188. Bölüm)

Selim ile bir anlaşma yapan Cüneyt, Selim’den Feride ve geçmişte olanlarla ilgili gerçeği öğrenir. Geçmişte Feride’ye bu tuzağı kuran, Feride ve Cüneyt’i ayıran Eylül ve Tunç şimdi ne yapacak?

Bahar ve Kemal kavuşmak için doğru zamanı beklerlerken bir yandan da ayrı geçirdikleri günleri telafi etmeye çalışır. Handan’dan ayrılmak için gün sayan Kemal sonunda Handan’ın geçmişte onu yitirmemek için söylediği büyük bir yalanı ortaya çıkartır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:51 am

Berat büyük düğümü çözüyor (189. Bölüm)

Kozanlar'da Eylül ve Cüneyt’in düğün hazırlığı bütün hızıyla devam etmektedir. Ancak Eylül büyük planını bozacak fitili çoktan ateşlemiştir. Osman’ı öldürmesi için anlaşma yaptığı kiralık katile ulaşamayan Eylül büyük panik içerisindedir. Osman’ı öldürecek olan Sait çoktan düğün alanına gelmiştir.

Bahar İzmir’e kaçmak için Kemal ile buluşmadan önce tüm ailesi ile vedalaşır. Tüm hazırlığını bitiren Bahar Kemal’den ayrı son saatlerini yaşamaktadır. Bahar’a haksızlık ettiğini düşünen Berat kendisini affettirmeye çalışır. Bahar Kemal ile buluşmak için evden ayrılırken Berat aklındaki şüpheyi kesinleştirecek büyük düğümü çözer.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:52 am

SEZON FİNALİ
190. Bölüm

Kozan Ailesi, Cüneyt ve Eylül’ün nikahları için beklerken Eylül, Osman’ın sonunun geldiğinin farkındadır. Cüneyt ve Eylül’ün düğünü başlamıştır. İşin dönülmez bir noktaya geldiğini fark eden Eylül çaresizce nikah masasına oturur. Feride'yse sonunda ortaya çıkar ve Cüneyt ile karşılaşmaya karar verir. Düğün son hızıyla devam ederken Eylül’ün tuttuğu kiralık katil hedefini şaşırır. Düğün günü vurulan kim olacaktır? Cüneyt ve Eylül’ün nikahları kıyılacak mıdır? Oktay’la karşılaşan Feride’yi nasıl bir son bekliyor?

Bahar, Kemal’le buluşmak için beklemektedir. Kemal'se düğünden ayrılıp Bahar’ı almak üzere buluşma yerine gider. Kemal ve Bahar’ın kaçacağını öğrenen Berat, Bahar’ı Kemal’den sonsuza kadar ayırmaya kararlıdır. Kemal’i bekleyen Bahar’ın karşısına çıkan Berat’ın gözü dönmüştür. Berat’ın eline düşen Bahar’a ne olacaktır? Bahar’a giderken büyük bir kaza yapan Kemal yaklaşan felaketi önleyebilecek midir? Kemal ve Bahar kaçmayı başarabilecekler midir?

Ferman’a olan hisleri ile çığrından çıkan Kader düğün günü Ferman’ı öper. Bu yasak ilişkinin tanığı Osman olacaktır.
Küb
Moderatör
Moderatör
Küb
Rep Gücü : 412
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Icon_minitime1Salı Ekim 23, 2012 8:30 pm

Beni Affet 191. Bölüm Özeti

Düğün günü vurulmasının ardından hastaneye kaldırılan Eylül oldukça riskli bir operasyon geçirir. Hayatta kalma mücadelesi veren Eylül’ün yanında olan Cüneyt Feride’nin başına gelenlerden habersizdir. Oktay tarafından kaçırılan Feride’yi kapatıldığı yerde akıl almaz bir gerçek beklemektedir. Oktay’ın Feride’ye duyduğu saplantılı sevginin asıl nedeni nedir?
Bahar Berat tarafından uğradığı saldırı sonrasında ortadan kaybolmuştur. Berat Bahar’ın kendisine bir zarar vermesinden endişelidir. Bahar sonunda emniyet güçleri tarafından bulunur. Bahar’ın başına gelenler ortaya çıkmak üzeredir. Diğer yandan Kemal geçirdiği kaza sonrasında hala bulunamamıştır.

Beni Affet Yeni Bölümüyle Pazartesi 17.00'de Star'da!
Küb
Moderatör
Moderatör
Küb
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Icon_minitime1Salı Ekim 23, 2012 8:30 pm

Beni Affet 192. Bölüm Özeti

Bahar ve Kemal’e bir türlü ulaşamayan Kader, Berat’ın onlara bir zarar vermiş olmasından endişe duymaktadır. Berat ise hala Bahar’ı aramaktadır. Başına gelenlerin etkisiyle halan şokta olan Bahar’la yakından ilgilenen bir komiser onun uğradığı saldırının düğümlerini çözmeye başlar.
Cüneyt sözde Osman’ın hayatını kurtaran Eylül’e borçlanmıştır. Bu durumu kullanan Eylül ipleri ele geçirmek için fırsat kollar. Öte yandan Oktay’ın elinde esir olan Feride’yi yeni hayatında neler beklemektedir? Oktay Feride’den kim olmasını ister?

Yayın Günü : 4 Eylül Salı
Yayın Saati : 17.00
Küb
Moderatör
Moderatör
Küb
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Icon_minitime1Salı Ekim 23, 2012 8:31 pm

Beni Affet 193. Bölüm Özeti

Bahar’ın başına gelen korkunç saldırı adli tıp raporuyla belgelenmiştir. Komiser Canan Bahar’a bunu yapanı bulmakta kararlıdır. Hastaneye kaldırılan Kemal’le Bahar sonunda yüzleşecek midir?
Berat ise Bahar’ın polise gittiğini öğrenmiştir. Onun her şeyi anlatmasından endişe duyan Berat polislerin kendisini aradığını öğrendiğinde kaçmaya karar verir.
Artık bütün hayatını Eylül’ü mutlu etmeye adayan Cüneyt mecburen Feride’yi geride bırakmıştır. Feride ise Oktay’ın elinde hâlâ esirdir. Feride’nin Ateş’in yanında olduğunu zanneden Cüneyt gerçekleri öğrenebilecek midir?

Yayın Günü : 5 Eylül Çarşamba
Yayın Saati : 17.00
Küb
Moderatör
Moderatör
Küb
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Icon_minitime1Salı Ekim 23, 2012 8:33 pm

Beni Affet 194. Bölüm Özeti

Bahar’ı perişan bir halde bulan Kader, onu komşuları Gülsüm’ün evine getirmiştir. Gülsüm, Bahar’ın vücudundaki izleri görür ve başına gelenleri anlar. Gülsüm Bahar’ı Berat’ın yaptıklarını anlatmaya ikna edebilecek midir? Diğer yandan Kader Bahar’ın başına gelenlerin hesabını sormak için Berat’ın karşısına dikilir. Kazadan sonra ilk kez gözlerini açan Kemal Bahar’ı bulmak ister. Kemal’e engel olan Handan olacaktır. Kemal, Bahar’ı bulabilecek midir?
Oktay’ın çılgınlıklarına dayanamayan Feride daha fazla dayanamaz ve kapatıldığı yerden kaçmaya karar verir. Feride Oktay’ın elinden kurtulabilecek midir?
Bütün ailenin kendisine borçlu olduğunu düşünen Eylül üzerindeki ilgiden hoşnuttur. Cüneyt’i kazandığını, amacına ulaştığını düşünen Eylül’ü kötü bir sürpriz beklemektedir. Osman Kozan Eylül’ün tuttuğu kiralık katilin peşindedir.
Küb
Moderatör
Moderatör
Küb
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Icon_minitime1Salı Ekim 23, 2012 8:33 pm

Beni Affet 195. Bölüm Özeti

Bahar’ın eve dönmemesinden kuşkulanan Sevgi ve Nazire Berat’ın yaptıklarını öğrenecek midir? Bahar’ı iyileştirmek için Kemal’i aryan Kader Osman Kozan’ın söyledikleriyle yıkılır. Osman Kozan Ferman ve Kader’i düğün günü öpüşürken görmüştür.
Kemal ve Berat iki yandan ortadan kaybolan Bahar’ı bulmaya çalışırlar. Bahar’a ilk ulaşan kim olacaktır? Bahar ve Kemal yaşadıklarının ardından bir araya geldiklerinde aşklarına kaldıkları yerden devam edebilecekler midir?
Küb
Moderatör
Moderatör
Küb
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Icon_minitime1Salı Ekim 23, 2012 8:34 pm

Beni Affet 196. Bölüm Özeti

Feride’nin günlerdir kayıp olduğunu öğrenen Tunç, bu işin peşine düşer. Sonunda Oktay’ın Feride’yi kaçırdığını öğrenen Tunç Cüneyt’e olan biteni anlattığında neler olacaktır?
Kemal’in verdiği cesaretle evine dönen Bahar, Berat’ı görür görmez yaşadıklarının etkisiyle yeniden sarsılır. Evdekiler tarafından hastaneye kaldırılan Bahar’ın şiddet gördüğü ortaya çıkar. Sevgi için bu olayın tek bir sorumlusu vardır: Berat. Sevgi Berat’ın kızına yaptıklarını öğrenebilecek midir? Diğer yandan Bahar’a kavuşmak için gün sayan Kemal Handan’dan boşanmak için ilk adımı atar.
Yıldız düğün günü Kader ve Ferman’ın öpüştüklerini öğrenir. Diğer yandan Kader, Ferman’a hislerini açıklar. Ferman Kader’e nasıl tepki gösterecektir?

Yayın Günü : 10 Eylül Pazartesi
Küb
Moderatör
Moderatör
Küb
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 8 Icon_minitime1Salı Ekim 23, 2012 8:34 pm

Beni Affet 197. Bölüm Özeti

Oktay tarafından bir odada kapalı tutulan Feride umudunu kaybetmiş haldedir. Feride için artık tek bir çıkış yolu vardır. Feride bu esarete nasıl son verecektir? Diğer yandan Tunç, Cüneyt’i Feride’nin kaçırıldığına dair ikna etmeye çalışır. Feride’yi Oktay’ın elinden kurtarabilecek tek isim olan Cüneyt, Feride’nin başına gelenlere inanacak mıdır?
Kemal’in kendisinden boşanmak istediğini duyan Handan, Bahar’dan hesap sormaya gider. Bahar’ı hırpalayarak, mahallede olay çıkaran Handan’ı durduran Berat olur. Ancak bu olayın sonuçları Berat için hiç de iyi olmayacaktır.
Kader ve Ferman ilişkisi konusunda iyice şüpheye düşen Yıldız, Kader’i eve çağırır. Bu ilişkiyi ayyuka çıkarmak için küçük bir oyun oynayan Yıldız, Kader ve Ferman’ı buluşturur. Yıldız gerçeklere ulaşabilecek midir?

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
8 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8