Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 51816484
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
Rep Gücü : 1964
Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:42 am

Konunun ilk mesajı :

1. Bölüm Özeti

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar.Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

"Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:15 am

29. Bölüm Özeti

Feride kalacak yeri olmadığı için geceyi çalışmaya başladığı lokantada geçirir. Lokanta sahibi Kadir Feride'nin orada kaldığını fark eder, tek başına savunmasız bir kadın olan Feride'yi ağına düşürmek için hain planlar içindedir artık. Eylül ise sonunda Tunç'a Cüneyt'le geçirdikleri geceyi itiraf eder. Çok öfkelenen Tunç, Eylül'le yollarını ayırmaya karar verir. Tunç, Eylül'ü Cüneyt'e ve diğerlerine her şeyi anlatmakla tehdit etmeye başlar. Eylül Cüneyt'le yaşadıkları konusunda pişmandır, sonunda Tunç'la araları düzelir.

Bahar ve Kemal kavuşmuştur. İkili aşklarına doludizgin devam ederken Zühre Bahar'ın annesi Sevgi'nin karşısına çıkar. Sevgi'ye Handan'ın Kemal için intihar girişiminde bulunduğunu söyler. Zühre Bahar ve Kemal'in ayrılması gerektiğini düşünmektedir ve bu konuda Sevgi'den yardım ister.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:15 am

30. Bölüm Özeti

Osman Feride'nin yeniden hayatlarına girmesini engellemek için Feride'nin bütün yollarını keser. Tunç da Feride'nin gerçekleri ortaya çıkarmasından endişelenmektedir, Feride'yi bulması için Selim'i görevlendirir. Diğer yanda Kadir Feride'nin uygunsuz görüntülerini çekip dağıtmak üzere depoya gizli kamera kurar. Feride depoda uyurken ona saldıran kimdir?

Eylül, bir yandan Osman'a ona layık bir gelin adayı olduğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan Cüneyt'i ele geçirebilmek için bugüne kadar denemediği bir yol dener.

Sevgi, Zühre'nin etkisiyle Bahar ve Kemal ilişkisini zora sokacak kararlar alırken diğer yanda Handan Kemal'i yeniden kazanmak için uğraşır. Handan'ın kendisi için intihar teşebbüsünde bulunduğunu öğrenen Kemal ne yapacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:16 am

31. Bölüm Özeti

Feride, kendisine saldıran kişinin Kadir olduğundan şüphelenir. Kadir Feride'yle yüzleşir, Feride'ye yeniden saldıran Kadir'e engel olup Feride'yi kurtaran kimdir?

Cüneyt ise Eylül'ün soğuk davranışlarından huzursuzdur, Tunç'tan onunla konuşmasını ister. Tunç, onu Eylül'ün kanser şüphesi taşıdığı konusunda oyuna getirir. Cüneyt Eylül'le daha yakından ilgilenmeye başlar.

Sevgi Zühre'nin baskısıyla Bahar ve Kemal'in ayrılması konusunda ısrar ederken Zühre Sevgi'ye bir armağan yollar. Sevgi'nin Zühre'nin hediyesine gösterdiği büyük tepki ne olacaktır? Bahar ve Kemal'in söylediklerine rağmen ayrılma kararı almadıklarını gören Sevgi bu kez Kemal'den kızını bırakmasını ister. Kemal Sevgi'ye ne yanıt verecektir? Handan'ı yalnız bırakamayan Kemal'in karşılaştığı kötü sürpriz nedir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:16 am

32. Bölüm Özeti

Feride'yi Kadir'in elinden güçlükle kurtaran Selim onu teyzesinin evine götürür ve Tunç'u bu durumdan haberdar eder. Tunç Feride'yi uzaklaştırması için Selim'e büyük bir meblağ öder. Feride Selim'in elinde esirdir artık. Öte yanda Eylül Cüneyt'i hastalığına inandırmış, ayrıca Kozanlara daha da yakınlaşmıştır.

Sevgi ise Bahar'ı incitmeden, Kemal'den ayrılması için onu ikna etmeye çalışır, anne kız arasında büyük bir kavga kopar ve Bahar evden uzaklaşır. Evden ayrılan Bahar'ın karşısına Berat çıkacaktır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

33. Bölüm Özeti

Feride'nin Selim'in elinden kaçma planları her defasında başarısızlığa uğrar. Selim'in kendisiyle ilgili hain planlarından haberdar olan Feride apartman sakinlerinden yardım ister. Sonunda Selim'in elinden kaçmayı başaran Feride istemeden büyük bir hata yapar. Selim'e büyük bir zarar veren Feride gözaltına alınır.

Zühre ise Cüneyt'in isteği üzerine Eylül'ü biyopsi konusunda ikna eder. Eylül Cüneyt'in annesinin de kalbini kazanmıştır artık.

Handan Kemal'e kavuşmak için bu kez de Bahar'ın karşısına çıkar. Bahar'ın Kemal'den ayrılmayacağını duyunca çıldırır ve sokak ortasında Bahar'a saldırır. Handan bu öfkeyle, ailesini Ankara'ya çağırır. Osman'la karlı bir iş anlaşması arifesinde olan Handan'ın babasının kızının durumuna tepkisi ne olacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:17 am

34. Bölüm Özeti

Kemal Sevgi'nin ilişkilerine olan olumsuz tepkisinin nedenini Kader'den öğrenir. Annesi Zühre'nin, Bahar'la ayrılmalarını sağlamak için Sevgi'den yardım istediğini öğrenen Kemal delirir. Annesiyle konuşmak üzere eve gittiğinde Kemal'i kötü bir sürpriz beklemektedir. Kemal'le kızlarının ayrıldığından habersiz olan Handan'ın ailesi düğün hazırlıklarına başlamıştır bile.

Feride tutuklanmıştır. Selim onu hapisten kurtarır. Selim Feride'yi kendisiyle gelmesi konusunda ikna etmeye çalışırken Feride Selim'in telefonundan ona emir verenin, kendisine tuzak kuranın kim olduğunu araştırır, sonunda Tunç'a ulaşır. Feride kendisini tuzak kuranların kim olduğunu öğrenebilecek midir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:17 am

35. Bölüm Özeti

Bahar'a olan aşkını ailesine açıklamaya karar veren Kemal ayrılıklarından habersiz olan Handan'ın ailesinin düğün planları yaptığını görür. Kemal, babasıyla büyük bir iş anlaşması yapan Handan'ın ailesinin ve diğer aile fertlerinin içinde ortalığı karıştıracak bir açıklama yapar.

Tüm yaşadıklarının sorumlusunun Osman Kozan olduğunu zanneden Feride, Selim'in elinden kurtulur. Feride üzerine atılan iftirayı temizleyecek, aklamasını sağlayacak büyük bir kanıt ele geçirir. Feride Kozanlarla karşılaşmaya hazırdır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:18 am

36. Bölüm Özeti

Feride üzerine atılan iftirayı temizlemek için Kozan'lara giderken büyük bir kaza geçirir. Sokak ortasında baygın yatmakta olan Feride'yi hastaneye götüren Cüneyt'tir. Feride kendini aklayacak tek kanıtı muhafaza edebilecek midir?

Kemal'in Handan'dan ayrılma kararını öğrenen aileler duydukları haberle sarsılır. Handan'ın ailesi ve Kemal'in ailesi karşı karşıya gelir. Kemal Bahar'la aşkını yaşayabilmek için evi terk eder. Osman olanlardan Zühre'yi sorumlu tutar.

Bahar ve Kemal aşkı dolu dizgin devam ederken Kader erkek arkadaşının isteğiyle bir miktar paranın çekilmesi için kefil olur. Bu durum Kader'i, ablası Bahar'ı ve ailesini nasıl etkileyecektir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:18 am

37. Bölüm Özeti

Cüneyt'in Feride'ye düşkün tavrı Eylül'ü delirtir. Tunç ve Eylül, Feride'nin yalnız olduğu bir anı kollayarak yanına giderler. Tunç'un Feride'den kurtulmak için bir fikri vardır. Feride'yi Cüneyt'ten uzak tutmak için her şeyi göze alan Eylül bundan sonra ne yapacaktır? Eylül Feride'nin kardeşi olduğunu anlayacak mıdır?

Kemal evi terk etmiş, iş arama telâşındadır. Diğer yanda Osman Kozan, Bahar ve ailesine, Bahar'ın oğluyla ilişkisini bitirmesi karşılığında para teklif eder. Kemal babasının bu tavrı karşısında ne yapacaktır?

Kader erkek arkadaşının çektiği büyük bir meblağ paraya kefil olmuştur, erkek arkadaşı parayla birlikte ortadan kaybolunca Kader büyük bir borçla ve karanlık adamlarla baş başa kalır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

38. Bölüm Özeti

Kemal Bahar'la evlenme kararı alır. Nazire'den Bahar'ı ailesinden istemesi konusunda ricada bulunur. Nazire oğlu Berat'ın Bahar'a aşık olduğunu bilen mecburen kabullenir. Berat'ın Kemal ve Bahar'ın evlilik kararına tavrı ne olacaktır? Kemal'i kazanamayacağını anlayınca iyice hırçınlaşan Handan, Zühre ve Yıldız'a hamile olduğunu açıklar.

Osman Kozan, Eylül aracılığıyla Cüneyt'in hastanede Feride'yle ilgilendiğini öğrenir. Feride'ye hala aşık olan ve vicdan azabı duyan Cüneyt Selim'le karşılaşır. Selim'in Cüneyt'i yerle bir edecek açıklaması ne olacaktır? Eylül Cüneyt'i ele geçirmek için uğraşırken Feride'den kurtulmak üzere yeni bir plan geliştirir.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:19 am

39. Bölüm Özeti

Feride hastaneden çıkarılmıştır. Fakat hala kendinde değildir. Bilmediği tanımadığı bir evde Eylül'ün hain planlarıyla karşı karşıyadır. Başına gelecek felaketi anlayan Feride evden kaçar. Eylül Feride'yi yakalayabilecek midir?

Diğer yanda Cüneyt Tunç'un yönlendirmesiyle Feride'yi tamamen unutmaya karar vermiş, bundan sonraki hayatına Eylül'le devam etmeyi düşünmektedir.

Handan hamileliğini kanıtlamak için bir rapor ayarlar. Yıldız ve Zühre Handan'ın hamileliği ispatlayan raporu görürler. Handan'ın yalan söylemediğini düşünen Yıldız ve Zühre ne yapacaktır? Bu durum iki aşığı nasıl etkileyecek, Kemal ve Bahar Handan'ın hamileliğini öğrenecekler midir?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:20 am

40. Bölüm Özeti

Handan'ın hamilelik yalanından habersiz olan Kemal, Bahar'la sözlenmek üzeredir. Cüneyt'in, Kemal ve Bahar'ın söz töreninde olduğunu öğrenen Zühre, Handan'la ilgili gerçekleri Kemal'e söylemek için mahalleye gelir. Diğer yanda Handan, hamile olduğunu Osman'a da söylemiştir. Handan'dan bir torunu olacağını öğrenen Osman'ın Kemal'e tavrı ne olacaktır.

Erkek arkadaşı yüzünden büyük bir borcun altına giren Kader, karanlık adamlar tarafından saldırıya uğramıştır. Kader'i bu durumdan kim kurtaracaktır?

Feride'yle ilgili planları olan Emine, Feride'nin gerçekte kim olduğunu merak etmektedir. Emine Feride'nin gerçekte kim olduğunu, Eylül'ün asıl niyetini öğrenebilecek midir? Diğer yanda Eylül'ün yıllardır aradığı kardeşiyle ilgili bir ipucu yakalayan Tunç, bunu Eylül'den saklar. Ancak Eylül'ün de Tunç'tan sakladığı bir şeyler vardır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:20 am

41. Bölüm Özeti

Kemal'in Bahar'la sözlendiğini öğrenen Osman, duruma el koyarak mahalleye gelir. Handan'ın hamileliği yüzünden Bahar'dan ayrılmak zorunda kalan Kemal, Osman'la birlikte eve döner. Kemal'le konuşmak için Kozan'ların evine gelen Berat, Handan'ın hamileliğinin yalan olduğunu tesadüfen öğrenir. Berat, bu gerçeği ortaya çıkaracak mıdır?

Kader'i borçlu olduğu adamların elinden kurtaran Yıldız, ona bir iyilik daha yapacaktır.
Eylül'ün, kendisinden habersiz Cüneyt'le birlikte olduğunu öğrenen Tunç, Cüneyt konusunda Eylül'ü dolduruşa getirir. Tunç, Eylül'ü arayarak Cüneyt'in barda güzel bir kadınla birlikte olduğunu söyler. Eylül Cüneyt'i ne halde görecektir?

Öte yandan Osman Kozan muhasebe kayıtlarını incelemiş ve Tunç'un Selim'e vermek üzere çektiği iki yüz elli bin liranın kayıp olduğunu öğrenmiştir.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:21 am

42. Bölüm Özeti

Tunç ve Osman, Tunç'un şirket hesabından gizlice aldığı para konusunda karşı karşıya gelirler. Tunç parayı, Feride'yi Cüneyt'ten uzak tutması için Selim'e verdiğini itiraf eder. Osman'ın Tunç'un gizli planına tepkisi ne olacaktır?

Feride başından geçenleri Emine'ye anlatmış, Emine bu sayede Feride'nin Kozan'ların yakını olduğunu öğrenmiştir. Emine'nin Feride'yi daha da beter durumlara sokacak başka planları vardır artık.

Eylül Tunç'un onu Cüneyt'ten uzaklaştırmak için oyun oynadığını öğrenmiştir. Tunç ve Eylül arasında büyük bir restleşme yaşanır. Oyunun sonunda Tunç Eylül'ü evden kovar. Kozanlara karşı savaşan ikilinin yolları ayrılacak mıdır?

Berat, Handan'a hamilelik oyununu bildiğini söyler. Handan'ın da elinde Berat'la ilgili büyük bir koz vardır. Handan Berat'ı gerçekleri açıklamaması için tehdit eder. Ancak Handan'ın yalanını öğrenen bir başkası daha vardır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:22 am

43. Bölüm Özeti

Handan'ın hamile olmadığından şüphelenen Kader, ablasını ikna etmeye çalışır. Bu sırada Handan ve Kemal nikah tarihi almıştır bile. Handan, hamilelik yalanı sayesinde Kemal'i kazandığına inanmaktadır. Bu yalan Kemal ile Bahar'ın yollarını tamamen ayıracak mıdır?

Kader borcunu ödemek için Yıldız'ın evinde çalışmaya başlar. Yıldız'ın bu iyiliği başına bela olacaktır.

Tunç tarafından evden kovulan Eylül, gece şirkette kalmıştır. Eylül'ün halini gören Cüneyt onu evlerinde kalmaya ikna eder. Eylül, Kozan malikanesine yerleşmek için ilk adımını atmıştır. Öte yandan Osman Kozan, yeni vasiyetini hazırlamış ve ölümü durumunda tüm mal varlığını Cüneyt'e bıraktığını yazmıştır. Ancak bu durumdan pek de memnun olmayan birisi vardır.

Zühre'yi görmeye gelen Emine, onu Feride'yi görmesi konusunda ikna eder. Nazire'nin de ısrarlarıyla, Emine'nin gecekondusuna Feride'yi görmeye giderler. Bu Feride için büyük bir sürpriz, Emine içinse büyük bir kazanç olacaktır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:22 am

44. Bölüm Özeti

Handan'ın hamileliğinin yalan olduğu herkes tarafından öğrenilir. Bu olaydan sonra, Kemal ve Bahar yeniden birleşirler. Handan, Berat'ı dolduruşa getirmekte, suç ortağı olduklarını, birlikte hareket etmeleri gerektiğini söylemektedir. Berat Handan'ın bu teklifini kabul edecek midir. Diğer yanda ise Kemal, Berat'la ilgili hangi gerçeği öğrenecektir?

Zühre ve Nazire, Feride'yi görmeye gelmişlerdir. Feride başına gelenleri Nazire'ye anlatırken, her şeyi Osman Kozan'ın yaptığını söyler. Bu konuşmayı kim duyacaktır? Emine ise Zühre'den para koparmaya çalışmaktadır. Zühre, Feride'ye son bir iyilik yaptığını düşünerek, masrafları için para vermeye razı olur. Bunun için şirketin muhasebesinden para çeker. Tunç bu durumun farkına varır, Emine'yi takip eder ve gecekondunun önünde Feride'yi görür.

Eylül, Kozan'ların evinde Feride'nin odasına yerleşmiştir. Cüneyt, annesine Eylül ile birlikte olduklarını açıklar. Zühre'nin tepkisi ne olacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:23 am

45. Bölüm Özeti

Emine ve Rıfat Feride'yi yabancı uyruklu bir iş adamına pazarlama planları içindedir. Cüneyt ve Eylül'ün yakınlıklarını hazmedemeyen Tunç, Feride'nin ağzından Cüneyt'e bir mektup yazar. Bu mektup Cüneyt'e ulaşacak mı? Cüneyt Feride'yi kurtaracak mıdır?

Zühre Emine'nin Feride için istediği parayı Osman'dan habersiz şirket hesabından alır. Eylül, Zühre'nin Feride için para vereceğini nasıl öğrenir? Duruma tanık olan Tunç ne yapacaktır?

Bahar ve Kemal'in kavuşmasıyla aşk hayalleri yıkılan Berat'ın bu halinden faydalanmak isteyen Handan Berat'tan ne ister? Diğer yanda Berat'ın Bahar'a âşık olduğunu, onları ayırmak için hamilelik yalanını sakladığını öğrenen Kemal Berat'a ne yapacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:23 am

46. Bölüm Özeti

Tunç'un, Feride'nin ağzından Cüneyt'e bıraktığı mektubu bulan Osman, Tunç'u da alıp Feride'nin yanına gider. Osman, Feride'ye bir darbe daha vuracak bir açıklama yapar. Eylül'ü hedef alan planları aksayan Tunç Feride'ye nasıl bir yol gösterecektir?

Eylül, Cüneyt'in Feride'yi hâlâ unutmadığını düşünür, Cüneyt Feride'yi unuttuğunu ispatlamak adına Eylül'e nasıl bir sürpriz yapacaktır?

Kemal Bahar'a, Berat'ın onları ayırmak için Handan'la ortak hareket ettiğini söyler. Elindeki her şeyi Kemal yüzünden kaybettiğini düşünen Berat Bahar'ı kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Berat Handan'ın işbirliği teklifini kabul edecek midir?

Zühre, Tunç'un annesini ziyaret eder. Zühre'nin büyük bir sırrı vardır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:24 am

47. Bölüm Özeti

Rıfat ve Emine'nin kendisi üzerine kurdukları hain planları öğrenen Feride onların elinden kaçar ve Kozan'ların evine sığınır. Feride Kozanların evinde neyle karşılaşacaktır? Feride Rıfat'ın elinden kurtulabilecek midir?

Eylül ve Cüneyt evlenme kararı alırken, bu durumu hazmedemeyen Tunç Eylül'ü engellemek için ne yapacaktır? Tunç başarıya ulaşabilecek midir?

Berat ve Handan artık işbirliği halindedir. Handan Bahar ve Kemal'i ayırmak için ne yapacak, Berat'tan ne isteyecektir? Mutlu ilişkilerine devam eden Bahar ve Kemal ise o gece evde baş başa kalırlar. Evlilik kararı almış olan Bahar ve Kemal arasında beklenmedik bir şey olur.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:24 am

48. Bölüm Özeti

Rıfat, Feride'yi yakalamış, üzerine kurdukları planı bir an evvel gerçekleştirme gayretindedir. Polise ulaşmaya çalışan Feride bu belâdan kurtulabilecek midir?

Evden uzakta olan Sevgi, Bahar'a ulaşamayınca meraklanır. Bahar'ın iyi olup olmadığını merek eden Sevgi, Berat'tan Bahar'ı kontrol etmesini ister. Berat, Bahar'a bakmaya gittiğinde evde nasıl bir manzarayla karşılaşacaktır? Gördüğü manzara sonucu Berat nasıl bir plana girişir?

Kemal'in minibüs sahibine teslim etmesi gereken hâsılat çalınır. Bu olay neticesinde Kemal işinden olur. Kemal'e bu tuzağı kuran kimdir? Hâsılatın çalınmasından Berat'ı sorumlu tutan Kemal haklı çıkacak mıdır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

49. Bölüm Özeti

Berat duyduğu vicdan azabı nedeniyle aldığı parayı Kemal'e teslim etmeye karar verir. Fakat Handan ona başka bir yol gösterir. Handan'ın gösterdiği yolu izleyen Berat ve Kemal arasında neler olacaktır? Handan ve Berat, bir hayat kurmaya çalışan Bahar ve Kemal'i ayırmak için neler yapacaklardır?

Feride bir otel odasında gözlerini açar. Tunç tarafından tutulmuş bir adamın saldırısına uğrar. Adamın elinden kurtulmaya çalışan Feride otelde Cüneyt'i görür. Saldırıya uğrayan Feride kurtulabilecek midir? Tunç'un Feride üzerine kurduğu hain plan nedir?

Osman yeni bir ihale peşindedir fakat Cüneyt iş yapacakları şirketin rüşvetle adını duyurmasından huzursuzdur ve bu işe karşı çıkar. Cüneyt'ten bunu öğrenen Eylül, Osman Kozan'ı zor duruma sokmak için nasıl bir oyun kurar?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:25 am

50. Bölüm Özeti

Tunç kendisine yardım etmek konusunda Feride'yi ikna edebilecek mi? Feride Tunç'a inanacak mı? Feride Tunç'un evinde kimlerle karşılaşacak?

Osman, Eylül'ün sözde babasıyla bir yatırım telâşındadır. Eylül yatırım için gereken parayı nasıl bulacaktır? Osman'ın kârlı bir iş olacağını düşündüğü ihale başına nasıl bir bela açacaktır?

Kemal Handan'ın planı sayesinde çalışmakta olduğu mimarlık şirketinden kovulur. Kemal babasının bu işte parmağı olduğunu düşünür. İşten atıldığı Bahar'a söyleyemeyen Kemal şimdi ne yapacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:25 am

51. Bölüm Özeti

Kemal geçirdiği kaza sonucunda, hastaneye kaldırılmıştır. Kemal'in mimarlık şirketinden kovulduğunu, hamallık yaparak hayatını kazandığını Bahar öğrenecek midir?

Cüneyt ve Feride'nin yıl dönümleridir. Cüneyt yıl dönümlerini anmak üzere her yıl gittikleri yere gider. Feride Cüneyt'in yanına gittiğinde nasıl bir tabloyla karşılaşacaktır?

Osman Kozan'a, ihaleyi almak için verdiği rüşvet konusunda şantaj yapılır. Osman'a, onu bu beladan kurtarabileceğini söyleyen Eylül'ün nasıl bir planı var?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:26 am

52. Bölüm Özeti

Osman'ın Cüneyt'ten gizli girdiği ihale başına büyük bir iş açmıştır. Eylül'ün de bu konu içinde olduğundan şüphelenen Cüneyt nasıl bir bilgiye ulaşacak, Eylül'e tepkisi ne olacaktır?

Feride Tunç'un evindeyken eve gelen sürpriz misafir kimdir? Feride ve Cüneyt nerede nasıl karşılaşacak, birbirlerini gören iki aşık ne yapacaktır?

Handan Kemal'in başına gelen kazadan Bahar'ı sorumlu tutar. Bahar, Cüneyt'in yardımıyla bir işletme açmak için dükkân kiralar, Kemal'e sürpriz yapar. Kendisine yapılan bu sürprizin kaynağını soran Kemal ne öğrenecektir? Bahar ve Kemal'in yakın zamanda evleneceklerini öğrenen Handan ne yapacaktır?
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:26 am

53. Bölüm Özeti

Kemal ve Bahar için sürpriz bir kına gecesi düzenlenir. Osman Kozan Handan'dan Cüneyt'in Kemal için bir dükkân açtığını öğrenir. Kına gecesine katılan Bahar ve Kemal'i kötü bir sürpriz beklemektedir.

Eylül sözde babasının Osman Kozan'la kurduğu ortaklık planı çerçevesinde çevirdiği dolaplarla Osman Kozan'ın elinden neyi alacaktır? Eylül Cüneyt'in kendisini affetmesi için ne yapacaktır?

Feride ise artık dayanamaz ve Tunç'un yanından ayrılmaya karar verir. Bunu öğrenen Tunç, Feride'ye ne yapacaktır?

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki