Beni Affet Bölüm Özetleri 51816484
Beni Affet Bölüm Özetleri 51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
Rep Gücü : 1964
Beni Affet Bölüm Özetleri Vide
MesajKonu: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:42 am

1. Bölüm Özeti

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar.Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

"Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:43 am

2. Bölüm Özeti

Kozan ailesinden intikam almak için yemin etmiş olan Eylül ve Tunç'un intikam planları son sürat devam etmektedir. Kozanların şirketinde işe başlayan Eylül Cüneyt'i ele geçirme yolunda emin adımlarla ilerlerken, önünde büyük bir engel olduğunu görür. Bu engel Kozan ailesinin manevi kızı Feride'dir. Cüneyt deli gibi Feride'yi sevmektedir. Eylül, Feride'yi yok etmeden Cüneyt'in hayatına giremeyeceğini anlamıştır. Ve şeytani bir plan yapar.

Bahar, kız kardeşi Kader yüzünden kirayı ödeyemediği için ev sahibi tarafından evden atılır. Bahar'ı ve yaşadığı zorlu hayatı bir türlü aklından çıkaramayan Mehmet Kemal bu olaya şahit olunca Bahar'ı kurtarmak için masum bir yalan söyler ve her şeyi yoluna koyar. Bahar ve Mehmet Kemal aşkı filizlenmeye başlamıştır artık. Handan ise M. Kemal ile nişan hazırlıklarına başlamıştır bile...
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:43 am

3. Bölüm Özeti

Feride'nin Cüneyt'le buluştukları gece için izin almak amacıyla Zühre'ye söylediği yalan ortaya çıkınca, evde küçük bir kıyamet kopar. Cüneyt daha fazla bekleyemez ve annesine Feride'yle evleneceğini açıklar. Osman'ın Cüneyt ve Feride'nin evlilik fikrine dahi tahammülü yoktur, tavrı çok sert olur. Tunç ve Eylül ise diğer yanda intikam planlarının önündeki engel olan Feride'den kurtulmaya karar verirler. Ona müthiş bir iftira atmaya karar verirler.

Bahar ve Kemal'in yolları, bu kez de Berat'ın Bahar'ı korumak için girdiği bir kavga sonrası kesişir. Berat yaralanır. Mehmet Kemal onun yerine minibüs şoförlüğü yapmaya başlar. Bir gün dağ başında minibüste mahsur kalan iki genç arasında karşı konulmaz bir çekim oluşur. M. Kemal anlar ki, artık Bahar'sız yapamayacaktır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:44 am

4. Bölüm Özeti

Feride Osman'ın Cüneyt'le evliliklerine karşı olduğu öğrenmiştir. Feride Zühre'nin de yönlendirmesiyle Cüneyt ve bu evliliğe karşı olan babasının arasını bozmamak için Cüneyt'e evliliği ertelemek istediğini söyler. Feride'nin bu tavrının nedeninden habersiz olan Cüneyt, Feride'yi kendini yeterince sevmemekle suçlar. Feride çaresizdir.

Berat yaralandığı için kendisiyle yakından ilgilenen Bahar'ın tavırlarından ümitlenir ve ona aşkını açmaya karar verir. Oysa Bahar ve Mehmet Kemal, Berat'ın duygularından habersiz aşık olma yolunda hızla ilerlemektedirler. Mehmet Kemal'in nişanlısı Handan ise Kemal'in kendisinden uzaklaşmaya başladığını hissetmektedir. Kemal'i kaybetmekten korkan Handan bu kaygısını Mehmet Kemal'in ailesiyle de paylaşır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:44 am

5. Bölüm Özeti

Feride, Osman Kozan'ın oğlu Cüneyt'e kendisini layık görmediğini öğrendikten sonra yıkılmıştır. Arkadaşı Selim'in Feride'den istediği borç Feride'yi zor duruma sokar. Selim ve Feride arasındaki bu arkadaşlık Feride'yi Cüneyt'in hayatından çıkarmak isteyen Eylül'ün dikkatini çeker. Tunç Feride'den kurtulmak için Selim'i kullanmayı kafaya koymuştur. Eylül, intikam planında bir adım daha atarak Kozanların yakınında bir eve yerleşir.

Kemal'in Handan'ın arabasını tamire götürmeyi ihmal etmesi Handan'ın kaza geçirmesine neden olur. Bahar ve Kemal arasındaki aşk son sürat devam ederken, Berat Bahar'ın kendisine aşık olduğunu zannetmektedir. Kemal Bahar yakınlığından habersiz olan Berat sonunda Kemal ve Bahar'ı birlikte görür.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

6. Bölüm Özeti

Osman, Feride ve Cüneyt'in baş başa dışarı çıktıklarını öğrenir ve deliye döner. Selim ve Feride arasındaki dostluğu öğrenmiş olan Tunç Selim'i Feride'ye karşı kullanmak için himayesine almaya karar verir. Eylül diğer yanda Cüneyt'le yakınlaşmak için türlü planlar yapar.

Berat iyileşip işine geri dönmüştür. Kemal şoförlüğü bırakır, Handan'ın çıkardığı sorunlar nedeniyle de bir türlü mahalleye gelemez. Bahar ve Kemal birbirlerinden uzak kalırken Berat Bahar'a aşkını itiraf eder. Bahar Berat'ı dostu gibi görmektedir, Berat'a aşkının karşılıksız olduğunu söyler. Kemal'in sözlüsü Handan ve aşkı Bahar umulmadık biçimde karşılaşırlar.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:45 am

7. Bölüm Özeti

Feride Cüneyt'in doğum gününü unuttuğunu düşünürken Cüneyt'in onun için sürpriz bir planı vardır. Öte yandan Feride, Osman Kozan'ın oğluna kendisini layık görmesi için ayaklarının üzerinde durması gerektiğini düşünmektedir. Bunun için iş aramaya karar verir ama karşısına çıkan engeller onu üzecektir. Eylül ve Tunç, Cüneyt ve Feride'nin arasını bozmak için, Selim'in geçmişini araştırmaya başlarlar, Selim'in Feride'yle olan geçmişi ortaya çıkar.

Bahar Berat'ı aşkını reddetmiştir ancak Berat'la yakın arkadaş oldukları için Kemal'e olan hislerini de bastırmak zorunda hisseder. Kemal'in ise kafası karışıktır, Handan'ın tavırları canını sıkmaktadır, onun kalbi artık Bahar için atmaktadır. Kemal Handan'ı terk etmek zorundadır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:45 am

8. Bölüm Özeti

Tunç ve Eylül Feride'yi tuzağa düşürmek için Selim'i kullanmaya başlarlar. Selim Tunç'un söylediklerini harfiyen yerine getiren birinci adamıdır artık. Tunç ve Selim Feride'yi Cüneyt'ten uzaklaştırmak için bir plan yaparlar. Diğer yandan Feride Selim'in şirkette hırsızlık yaptığını öğrenir. Bu hırsızlık da Tunç'un planının bir parçasıdır aslında. Osman Cüneyt ve Eylül arkadaşlığından oldukça memnundur. Eylül düşmanı Osman'ın kalbini kazanmıştır artık.

Bahar Berat'ın yaralanmasına neden olan kavganın kendisi yüzünden çıktığını öğrenir. Berat ise reddedilmenin verdiği acıyla yıkılmış ve bir anda ortadan kaybolmuştur. Bahar Berat'ı bulur. Aşkını reddettiği için Berat'ın hayatının yerle bir olduğunu fark eden Bahar çektiği vicdan azabı nedeniyle çok sevdiği Kemal'den uzaklaşmaya karar verir.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:46 am

9. Bölüm Özeti

Selim'in yaptığı hırsızlığı öğrenen Feride, onun sayesinde işe girmiş olan Selim'in derhal şirketten istifa etmesini ister. Bu planın arkasında Tunç ve Eylül olduğunu bilmeyen Feride, Selim'in istifa etmediğini öğrenince her şeyi Cüneyt'e anlatmaya karar verir. Fakat Selim Feride'yi ikna eder. Tunç ve Eylül'ün büyük planları uygulamaya hazırdır artık.

Nazire oğlu Berat'ın Bahar'a olan aşkının karşılıksız olduğunu öğrenir. Berat'ın üzüntüsüne tanık olan Nazire Bahar'a bir ders vermek ister. Bahar Berat'a duyduğu vicdan azabı yüzünden Kemal'e olan aşkını bastırmaya çalışsa da Kemal'den bir türlü uzak kalamaz. Kemal'le Berat'ın arasına girmekten, iki arkadaşı ayırmaktan korkan Bahar, aklının sesiyle kalbinin sesi arasında sıkışıp kalmıştır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:46 am

10. Bölüm Özeti

Eylül ve Tunç'un intikam planlarında Selim'i maşa olarak kullanmaya kararlıdırlar. Ancak Cüneyt'in Selim'in şirkette hırsızlık yaptığı görüntüleri şans eseri izlemesi bir anda planlarını alt üst eder. Cüneyt Selim'i kovmak ister. Buna engel olabilecek tek kişi Feride'dir. Feride her şeyden bir haber ileride kendi felaketine sebep olacak bu adamı Cüneyt'e karşı savunmaya çalışır. Berat'ın köye gitmesi gerektiği için Kemal onun yerine tekrar minibüs şoförlüğü yapmaya başlar. Osman ise Kemal'in şirkette işlerle ilgilendiğini sanmaktadır ancak Handan Kemal'in gerçekte nerede olduğunu Osman'a söyler. Bu baba ve oğul arasında büyük bir kavgaya sebep olur. Diğer yanda Kader'in hırsızlık yaptığı ortaya çıkar. Bu yüzden Bahar işten atılır. Ancak bu tatsız durum iki aşığın tekrar yollarının birleşmesine sebep olacaktır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:47 am

11. Bölüm Özeti

Osman Feride'yi iyice gözden çıkarmış, ona zalimce davranmaya devam ederken diğer yanda Eylül Cüneyt ile yakın olma çabası içindedir. Selim ise Tunç'tan aldığı direktiflerle Feride'yi kandırır ve bir eve götürür. Feride aslında Selim'in kan davasından kurtulmaya çalışan arkadaşının yanına gittiklerini sanmaktadır. Osman bütün bunlar olurken Feride ile Selim'i bir arada görür. İkisinin arasında bir şeyler olduğundan şüphe eder. Kader ablasına kendisini affettirmeye çalışırken Bahar iş bulma çabası içindedir. Kemal'in aklı ise sürekli Bahar'dadır. Bu sırada Kemal babasına minibüs şoförlüğü yaptığını söyleyen kişinin Handan olduğunu öğrenir ve ikili arasında büyük bir tartışma yaşanır. Kemal soluğu Bahar'ın yanında alır. Berat büyük aşkı Bahar ile en yakın arkadaşı Kemal'i bir arada görür ve neye uğradığını şaşırır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:47 am

12. Bölüm Özeti

Handan ve Kemal arasındaki gerginlik devam ederken Kemal Bahar'ın bir yayın evinde işe girmesini sağlar. Berat ise Kemal ile Bahar arasında bir şey olamayacağına, şüphelerinin yersiz olduğuna kendini inandırmıştır. Berat kendi ayarladığı bir organizasyona son anda işi çıktığı için dahil olamaz, Kemal ile Bahar baş başa vakit geçirirler ve birbirlerine daha çok yaklaşırlar. Berat ise bu durumdan bihaberdir. Cüneyt Feride'den evlilik teklifinin cevabını beklemektedir. Bu sırada bastırdığı nikah davetiyelerini gören Eylül ve Tunç planlarını hızlandırma kararı alırlar. Osman ise Tunç'tan Selim'i araştırmasını ister. Tunç şirkette Selim ve Feride ile ilgili dedikodular döndüğü yalanını söyleyince Osman Feride'yi Selim'le evlendirmeye karar verir.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

13. Bölüm Özeti

Kemal ve Bahar arasındaki aşk giderek alevlenmektedir, Kemal Bahar'a bir sevgilisi olmadığı, babasının küçük bir marangoz hanesi olduğu yalanını söylemiştir, gün gün bu yalanlar büyümektedir. Öte yandan Berat gidemediği bir organizasyona Bahar ve Kemal'in baş başa gittiklerini öğrenir ve ikili arasındaki durumdan kuşkulanmaya başlar. Kemal'in kendisinden uzaklaştığını anlayan Handan da iyice kuşkulanmaya başlamıştır. Sonunda Kemal'in mahallede ne yaptığını öğrenmek için harekete geçer.

Osman Feride'yi evlendirmek için uygun aday olarak Selim'i seçmiş, bunu Zühre'ye anlatmıştır. Zühre ne yapacağını, bunu Cüneyt'e, Feride'ye nasıl söyleyeceğinin hesaplarını yapmaktadır. Diğer yanda Eylül haince bir plan yaparak Cüneyt'lerin evine gelir, geceyi orada geçirir. Tunç Feride'den kurtulma planı doğrultusunda Feride'nin çekmecesine Selim'in fotoğraflarını bırakır ve Cüneyt'in hediyesi inci kolyeyi çalar.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:48 am

14. Bölüm Özeti

Osman Kozan Feride'yi Selim'e yakıştırmaktadır, bunun sonucunda, Tunç ve Eylül'ün kurduğu plan işlemeye başlar, Osman Kozan Selim'i Feride'ye karşı neler hissettiğini öğrenmek için sorguya çeker. Selim Tunç'un tembihlediği üzere Feride'yi beğendiğini açıklamakla kalmaz, Feride'yi köşeye sıkıştıracak cümleler sarf eder. Feride Cüneyt'in ısrarı üzerine inci kolyesini takmak ister ama ortalarda yoktur. Öte yandan Cüneyt Feride'yle evlilikleriyle ilgili ilk adımı atar, nikah gününü alır.

Handan sözlüsü Kemal'in peşine düşmüştür, kuşkuludur. Bahar ve Kemal baş başa mutlu ve güzel anlara yaşarken Berat'ın da ikiliye karşı kuşkuları giderek artar. Berat takiplerinin sonunda Bahar ve Kemal'i öyle bir durumda görür ki bütün dünyası bir anda başına yıkılır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:48 am

15. Bölüm Özeti

Kemal ve Bahar'ı öpüşürken gören Berat yıkılır. Kemal'le tartışırlar. Kemal Bahar'a olan aşkını anlatınca Berat acı içinde sarsılır ve hislerini içine gömer. Eylül evine hırsız girdiği bahanesiyle aileye daha da yakınlaşmak için geceyi Kozanlar'da geçirir. Diğer yandan Cüneyt'in kötü günlerinden faydalanarak onu ele geçirmeye çalışır. Selim Tunç'un isteğiyle depoda bir kavga çıkarır. Osman Kozan bu kavganın Feride yüzünden çıktığını duyunca Selim ve Feride'yi evlendirme kararını kesinleştirir. Feride diğer yanda Zühre ve Cüneyt'in mutluluğu için Cüneyt'ten vazgeçme kararı alır. Bu kararı Zühre'yle paylaşır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:49 am

16. Bölüm Özeti

Feride, evin huzurunu kaçırmamak için aşkından, Cüneyt'ten vazgeçmeye kararlıdır. Cüneyt'in ona hediyesi olan inci kolyesini iade etmek ister fakat bulamaz. Bu sırada Eylül'ün Cüneyt'e yaklaşmak için hain planları devam eder. Feride Eylül ve Cüneyt'i bir arada görür, yıkılır. Osman ise Feride'yle evlendirmek istediği Selim'le konuşur. Cüneyt bunu duyunca deliye döner ve babasına Feride'yi sevdiğini, onunla evleneceğini açıklar. Osman Kozan bu haberle çığırından çıkar. Kemal Handan'dan ayrılmaya kararlıdır fakat Handan'ın üzüntüsü sebebiyle bu kararı gerçekleştirmesi gecikir. Handan ise sözlüsü Kemal'den şüphelenmektedir. Sonunda takipleri sonuca ulaşır ve Kemal ve Bahar'ı öpüşürken görür. Handan ihanete uğramanın şokuyla yıkılır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:49 am

17. Bölüm Özeti

Osman Cüneyt'in Feride'yle evlilik kararına karşı çıkar. Cüneyt Feride'yi alıp gitmeye kararlıdır. Feride de Cüneyt'le olmayı seçer. İki sevgili Osman Kozan ve düşmanları Eylül ve Tunç'un tuzaklarına rağmen bir arada olmaya kararlıdır. Handan, sözlüsü Kemal'i elinden almaya çalıştığını düşündüğü Bahar'ı bulup, haddini bildirmek üzere evine gider. Bahar'ın annesi Sevgi'nin, Kemal'in ablası Yıldız'ın evinde çalıştığını, Kemal'in Bahar'a söylediği yalanları öğrenir. Handan Bahar'a haddini başka türlü bir yolla bildirme kararı alır ve Sevgi'yi evine temizliğe çağırır. Bahar ve Sevgi bu durumdan habersiz, iş buldukları için mutludurlar.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:50 am

18. Bölüm Özeti

Osman Cüneyt'in Feride'yle evlenme kararının acısını Zühre'den çıkartır. Selim Tunç'un direktifi doğrultusunda Feride'yle aralarında bir alaka olduğunu belirtecek biçimde davranır, bile isteye şüphe çeker. Cüneyt ve Feride'nin nişanı gerçekleşirken, Yıldız Feride'nin çekmecesinde Selim'in fotoğrafını görür. Selim'in davranışlarından da kuşkulanan Yıldız'ın aklı karışmıştır. Kemal Cüneyt'e başkasına âşık olduğunu Handan'dan ayrılacağını açıklar. Handan ise Sevgi'yi kasten temizliğe çağırmıştır. Niyeti Sevgi ve Bahar'ın, Kemal'le olan fotoğrafını görüp, ilişkisini öğrenmeleridir ve amacına ulaşır. Kemal'in başkasıyla sözlü olduğunu öğrenen Bahar yıkılır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 7:50 am

19. Bölüm Özeti

Kemal Handan'la ayrılık konuşması yapıp Bahar'a kavuşmak konusunda kararlıdır. Handan bu durumun farkındadır ve Kemal'den kaçar. Bahar Handan'dan öğrendikleri konusunda konuşmak için Kemal'e gider ve yine Handan'ın planıyla Kemal ve Handan'ı bir arada yakın bir vaziyette görür. Bahar aşkının acısını içine gömüp gururunu kurtarmak için Kemal'e başkasını sevdiğini, Kemal'le olamayacağını söyler. Kemal yıkılır. Cüneyt Osman'ın hâlâ Feride'yi istemediğini öğrenir ve tartışırlar. Yıldız Cüneyt'e Selim'in fotoğrafını Feride'nin çekmecesinde bulduğunu, aralarında bir ilişki olduğundan şüphelendiğini söyler. Bulduğu fotoğrafı Cüneyt'e verir. Cüneyt Yıldız'a inanmaz. Bütün bunların Feride'ye karşı olan Osman Kozan'ın oyunu olduğunu düşünür ve ablasını bu oyuna gelmemesi konusunda uyarır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:12 am

21. Bölüm Özeti

Bahar Kemal'le ayrı oldukları için üzüntüden fenalaşır, hastaneye kaldırılır. Berat ve Kemal birlikteyken bu haberi alırlar. Berat Bahar'a gider. Bahar Berat'a, Kemal'den ona yalan söylediği için ayrıldığını, aslında bir sevgilisi olmadığını açıklar. Fakat Berat, Bahar'ın isteği üzerine gerçeği Kemal'e söyleyemez.

Diğer yanda Tunç Selim'e Feride için bir aşk mektubu yazdırır. Eylül bu mektubu gizlice Feride'nin odasına saklar. Feride diğer yanda Eylül'ün ısrarıyla evden çıkar ve oyuna gelerek Selim'le görüşmeye gider. Yıldız Feride ve Selim'in gizli saklı ilişkisi konusundaki şüpheleri ispat etmek için Zühre ve Cüneyt'i Selim ve Feride'nin buluşacakları yere çağırır. İzlendiklerinden haberdar olan Selim Feride'ye sarılır, Zühre ve Cüneyt bu kareyi görür, şoke olurlar.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:12 am

24. Bölüm Özeti

Cüneyt perişan haldedir. Feride derbeder sokaklardadır. Olayları birleştirmeye, anlamaya çalışır. İşin aslını öğrenmek için Selim'i arar fakat ulaşamaz. Tunç, Selim'e anlaştıkları parayı, Osman Kozan adına şirket kasasından ulaştırır. Feride olayları açıklamak üzere Kozanların evine gider. Fakat kimseyi suçsuz olduğuna ve Selim'le alakası olmadığına inandıramaz. Feride Cüneyt'le konuşmak üzere şirkete gelir, Eylül'le karşılaşır. Feride Eylül'ün yönlendirmesiyle başına gelen komplodan Osman Kozan'ı sorumlu tutar. Feride Nazire'ye sığınır. Bunu duyan Osman Kozan Nazire'ye Feride'yi evden kovmasını söyler, aksi takdirde onu işten kovacaktır. Feride Nazire'yi zor durumda bırakmamak için gizlice oradan ayrılır.

Kemal, Bahar'ın sevgili olduklarını söylediği Kerem'i bir kızla görür, hesap sorar. Kemal sonunda Bahar'ın kendisine yalan söylediğini, Bahar'ın bir sevgilisi olmadığını öğrenir.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:13 am

25. Bölüm Özeti

Feride, üzerine atılan iftirayı temizlemek için uğraşırken sonunda Selim'e ulaşır. Selim para karşılığında Feride'ye bir oyun oynadığını açıklamaya söz verir. Selim'in olan biteni itiraf edeceğini öğrenen Eylül ve Tunç Selim'i tekrar satın alır ve gerçeği açıklamasına engel olurlar.

Feride'nin yokluğunu fırsat bilen Eylül, Cüneyt ve ev halkıyla daha da yakınlaşır.
Öte yandan Kemal Bahar'ın sevgilisinin olmadığını öğrenmiş, gerçek ayrılık nedenini öğrenme çabasındadır. Sonunda Bahar Kemal'e onun hakkındaki tüm gerçekleri öğrendiğini, ona yalan söylediği için bu ilişkiyi bitirdiğini söyler.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:14 am

26. Bölüm Özeti

Feride bir yandan iş aramakta, bir yandan da kalacak yer bulmaya çalışmaktadır. Bu süreçte sağlığı iyice bozulmuştur. Arkadaşı Ebru'ya sığınır. Ancak Ebru Feride'ye zannettiği kadar dost değildir. Tunç Osman'ın isteği üzerine, güya Cüneyt'e destek olmak için bir eğlence planı yapar. Fakat gecenin sonunda Eylül ve Cüneyt arasında beklenmedik sürpriz bir gelişme olur. İkili birlikte olurlar.

Kemal, Handan'ın Bahar ve annesine kurduğu oyunu öğrenmiştir. Handan'la Bahar'a aşkı konusunda yüzleşen Kemal Handan'ı Bahar'dan özür dilemesi için zorla mahalleye götürür. Handan delirmiş gibidir, Kemal tarafından terk edilmenin acısını çıkaracaktır. Kemal Bahar'a söylediği yalanlar yüzünden kendini affettirme çabasındadır.
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
MesajKonu: Geri: Beni Affet Bölüm Özetleri Beni Affet Bölüm Özetleri Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 8:14 am

27. Bölüm Özeti

Kemal Bahar'ın kapısında affedilmeyi beklerken, Berat'ın çabasıyla Bahar, sonunda Kemal'i affeder. Handan ise Yıldız'a, Kemal'in, Bahar yüzünden kendisinden ayrıldığını, Bahar'ın zengin erkek avcısı olduğunu söyler. Handan diğer yandan Kemal'i kazanmak için kendine intihar etmiş süsü verir. Fakat işler umduğu gibi gitmez, Handan kurduğu tuzağa kendisi düşer.
Cüneyt Eylül'le aynı yatakta uyanınca yaşadıklarından pişman kaçarcasına uzaklaşır. Cüneyt yaşananların hata olduğunu düşünmektedir ve bunu Eylül'e söyler. Eylül ise planları çerçevesinde Cüneyt'e ona âşık olduğunu söyler. Tunç ise Eylül ve Cüneyt'in arasında olan bitenden şüphelenmiştir. Ancak Eylül bu gerçeği ondan gizler. Feride'nin son umudu, sığındığı arkadaşı Ebru, Zühre'den Feride'nin evden ayrılma nedenini öğrenir. Ebru Feride'ye atılan iftira yüzünden onu evinden uzaklaştırır. Feride sokaklardadır artık...
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake

28. Bölüm Özeti

Feride üzerinde atılan iftira yüzünden çaresiz sokaklardadır artık. Kadir isimli bir adam lokantasında Feride'ye iş verir. Kadir Feride'nin çaresizliğinin farkındadır ve ondan yararlanmak amacındadır. Kadir Feride'ye yardım etme bahanesiyle onu taciz etmeye başlar. Eylül ise Cüneyt'le geçirdikleri geceyi Tunç'tan saklamak için türlü oyunlar yapar. Bir yandan Cüneyt'i elde etmeye çalışan Eylül diğer yandan tek ortağı Tunç'u kaybetmemek için uğraşmaktadır.

Kemal'i kendine döndürebilmek için kurduğu intihar oyunu gerçeğe dönen Handan son anda kurtarılır. Handan'ın intihar ettiğini duyan Zühre, Handan'ın geçmişte Kemal'le aralarında geçenleri anlatmasıyla daha da sıkışır. Kemal'in Handan'la evlenmek zorunda olduğunu düşünen Zühre Kemal'i geri getirecektir.

Beni Affet Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki