Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 51816484
Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
Rep Gücü : 6922
Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:20 am

Konunun ilk mesajı :

1. Bölüm Özeti

Etiler'de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ve annesi Zehra'yı üniversite sınavı sonuçlarının heyecanı sarmıştır. Üniversite, anne kızın geleceğe yönelik hayallerinin kilit noktasıyken, Feriha'nın ilkokuldan sonra okumayan ikizi Mehmet ve tabiatı gereği kaderci bir adam olan babası Rıza ise, onlarla aynı heyecanı duymaz. Mehmet, Feriha'yı içten içe kıskanırken bir yandan da ikizinin içindeki heveslerin, 'yukarının' şatafatlı hayatına duyduğu özlemin de farkındadır.
Feriha'nın hayatında ise, üniversite hedefi dışındaki en önemli şey ise 'yukarıda' oturan ve üvey annesi ile problemli bir ilişkisi olan Cansu'dur. Cansu da Feriha gibi sınav sonuçlarını beklemektedir. Sonunda büyük gün gelir. Seçkin bir özel üniversiteden burs alan Feriha'nın üniversiteye attığı adım ise onu bambaşka bir hayatın içine sokacaktır. Okulun renkli simaları Feriha'nın dikkatini çekerken, o da bir anda okulun ve cemiyet hayatının yakışıklı playboyu Emir Sarrafoğlu'nun takibine girer. Üzerinde Cansu'nun elbiseleri ile okula giden ve Etiler'de oturan Feriha görünürde onlardan farksızdır. Feriha, bu suni benzerliklerin tadını çıkarırken, babasının okula yaptığı ani bir ziyaret ise genç kızın, hayatını değiştirecek yalanlarla dolu bir dünya kurmasına sebep olacaktır.
Feriha, Emir'in ilgisini çekmesi ile uzun zamandır Emir'e karşı dile getirmediği duygular içinde olan Hande'nin de hedef tahtasına geçerken, tek bir küçük yalan yeni yalanlara gebedir. Yalanlar birbirini kovalarken, Feriha'nın attığı yanlış bir adım ise küçük kapıcı dairesinin ortasında patlayacak pimi çekilmiş bir bomba haline gelir.
YazarMesaj
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:31 am

51.Bölüm

EMİR VE FERİHA'YA ÖLÜM TUZAĞI!

Feriha, Mehmet ve Rıza’nın Levent’le ilgili tavrı karşısında çileden çıkar. Feriha’nın verdiği tepki ile kapıcı dairesi karışır. Rıza, Levent konusunda geri adım atmak zorunda kalırken Mehmet büyük yenilgi yaşar. Feriha, Levent’le olanları Emir’e nasıl söyleyeceğini bilemez. Bir anda her şeyi öğrenen Emir ise çılgına döner. Emir’in gizlenen evlilikleriyle ilgili bastırdığı bütün duygular Feriha için yıkıcı olan büyük bir patlamaya dönüşür. Emir’in sabrının taşmasıyla artık evlilik gerçeğini daha fazla saklayamayacağının farkında olan Feriha, babasıyla konuşmak için Mehmet ve Seher’in Kumburgaz’a gitmesini bekler. Öte yandan Emir’i ise büyük bir şok beklemektedir. Emir, Feriha ile ayrılıkları sırasında yaşadığı tek gecelik ilişkinin beklenmedik sonucu ile burun buruna kalır. Feriha babasıyla konuşmaya hazırlanırken, baba olma ihtimali ile neye uğradığını şaşıran Emir ise Feriha ile nasıl konuşacağını bilemez.

Bu sırada aşıkların ayrılmadığını öğrenen Cansu’nun akıl almaz intikam planıyla her şey yerle bir olurken, Feriha ve Emir kendilerini bir anda yaşamla ölüm arasında bulur.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:31 am

52. Bölüm
EVLİLİK ORTAYA ÇIKIYOR, YER YERİNDEN OYNUYOR!
Emir ve Feriha Cansu’nun ölüm tuzağı ile hastanelik olurken büyük bir şaşkınlıkla hastaneye koşan aileler, evlilik gerçeği ile yüzyüze gelir. Rıza, öğrendikleri ile kahrolur, Aysun ve Ünal ise çılgına döner. Emir ve Feriha ailelerinin tepkilerine, birbirlerinden aldıkları güçle göğüs gererken her iki ailenin de onlara ve birbirlerine olan öfkesi dinmek bilmez. Yaşadıklarından yorgun düşen aşıklar, bir süre için İstanbul’daki fırtınaya sırtlarını dönerek adaya gider. Feriha kendini bütün kalbiyle Emir’e bırakırken Emir ise Rüya konusunu konuşmak için doğru zamanı beklemektedir. Öte yandan Rüya ve annesi Emir’in sessizliği karşısında işleri hızlandırmaya karar verir.

Emir ve Feriha, İstanbul'da patlayan bombalardan habersiz hayatlarının en özel ve unutulmaz gecesini yaşarken fırtına ise adeta tufana dönüşmek üzeredir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

53. Bölüm
HAMİLELİK ŞOKU FERİHA'YI YIKIYOR

Ada dönüşü, Rüya'yı karşılarında bulan Emir, Feriha'nın her şeyi bir anda öğrenmesine engel olamaz. Hamilelik şokuyla neye uğradığını şaşıran Feriha'nın öfkesi de kırgınlığı da ikisi için de ağır olur. Öte yandan yeni evlilerin apartmana dönmesi kapıcı dairesinde huzursuzluk yaratır. Mehmet, Feriha'nın yukarıda yaşayacak olmasını kaldıramazken, Rıza'nın da kızının kapıcısı durumuna düşmeyi içine sindirmesi çok zordur. Emir hızla yeni bir ev bulmak için harekete geçer ancak işler düşündüğü gibi gitmez. Feriha ise içinde kopan fırtınalarla başa çıkmaya çalışırken, okulda alaycı bakışların ve dedikoduların apartmanda ise Mehmet'in hedefindedir. Emir ve Rüya hakkındaki gazete haberi ise Feriha için yeni bir darbe olur. Emir suçluluk duygusu ve pişmanlıkla kıvranırken üzerindeki baskıyla çok zorlanmaktadır. Her şey üst üste gelirken, Feriha'nın hissettiği acı sonunda öfke patlamasına dönüşür. Yaşadıkları ağır tartışma, Emir'de de Feriha'da da asla unutamayacakları ağır bir yara açar.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

54. Bölüm
FERİHA EMİR'İ AFFETMİYOR !

Pişmanlıkla eli kolu bağlanan Emir, ne yapacağını bilemez halde Koray'dan yardım ister. Koray ve Gülsüm, Feriha'yı evlerine götürürken, Emir vargücüyle Feriha'dan özür dilemeye çalışır ancak Feriha henüz onu görmeye bile hazır hissetmez. Kapıcı dairesinde de konu Feriha'nın çatırdayan evliliğinden başka bir şey değildir. Feriha ile açıkça muhatap olmak istemeyen Rıza, Feriha'nın evini terk etmesinden huzursuzdur ve kızına kocanın yanına dön çağrısı yapmak için Hatice'yi görevlendirir. Ancak Hatice ve Seher'in ziyareti Feriha'nın Emir'in yanına dönmesini sağlamak bir yana, Feriha'yı ailesini ve aile değerlerini sorgulamaya iter. Ailesinin tavrı ile tamamen yalnız olduğunu anlayan Feriha, bütün kalp kırıklığı ile Emir'in tüm çırpınışlarını karşılıksız bırakır ve öğrenci yurduna yerleşir. Emir, Feriha ile konuşmak için tüm fırsatları değerlendirirken Ünal'ın Yılmaz ailesine açtığı davanın ilk duruşması olaylı geçer. Ne var ki, herkesin habersiz olduğu asıl büyük olay ortaya çıkmak için sırasını beklemektedir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

55.Bölüm

Feriha dedikoduların ocağında

Feriha, Rıza'nın başına gelenlerin şokunu yaşarken, Emir bütün gücüyle Rıza'nın serbest kalmasını sağlayacak parayı bulmaya çalışır. Hayatında ilk kez para sıkıntısı çeken Emir, gereken miktarı toplamak için sınırlarını zorlarken, Levent de Rıza'ya yardım etmek için harekete geçer. Rıza'nın Levent'in yardımıyla serbest kalması, Emir ve Levent arasındaki gerilimi yeniden yükseltir. Feriha ve Emir, Levent yüzünden bir kez daha karşı karşıya gelir.
Kırgınlığı ve duyguları arasında sıkışıp kalan Feriha kendi kendine kalıp düşünmek için Emir'i kendinden uzak tutarken, Emir ise artık onun hayatının dışında kalmanın acısıyla ne yapacağını bilemez haldedir. Öte yandan Feriha ve Levent arasındaki yakınlık, yurt sakinlerinin dikkatini çeker. Levent ve Feriha hakkında çıkan dedikodular sonunda Emir'in kulağına kadar gelir. Emir'in dedikodulara olan tepkisi şaşırtıcı olacaktır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:32 am

'Adını Feriha Koydum' 56. bölümüyle heyecanı doruğa taşıyor...

Feriha'yı yurttan kaçırıp eve getiren Emir, sorunlarını çözene kadar kapıyı açmamaya kararlıdır. Emir'in kapıyı kilitlemesi ile neye uğradığını şaşıran Feriha öfkelidir. Feriha evden çıkmak, Emir ise onu evde tutmak adına her şeyi yaparken aralarındaki duygusal tansiyon adım adım yükselir. Dış dünya ile bütün bağlantılarını koparan aşıklar aşk, öfke, acı, pişmanlık ve kırgınlıklarla dolu yüzleşmeler yaşarken, evi kaplayan duygu fırtınası da büyük olur. Birlikte geçirdikleri sıradışı zaman, onları nereye götürecektir?
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:32 am

57.Bölüm Özeti

İki günlük çılgınlığın ardından, Emir'in kapıyı açmasıyla birlikte duygusal bir kriz yaşayan Feriha, yeni bir yol onun seçimini kabullenir. Hülya ve Rüya, Emir'in ilgisizliği yüzünden sıkıntı içindeyken Emir, Rüya'ya sürpriz bir ziyaret yapar. Koray'dan uzak durmaya kararlı olan Hande ise Rüya'nın geçmişini araştırmayı kendine görev edinir. Annesini kaybetmenin acısını yaşayan Levent, zor günler geçirirken Feriha onun yanında olur. Öte yandan Emir'in tavırları, Feriha'ya aldığı kararı sorgulatırken, Emir ise Hills'in rakibi olan gece kulübünde işe kabul edilir. Emir'in yeni işi cemiyette yankı uyandırır ve Ünal deliye döner. Feriha ve Emir, aldıkları karar yüzünden duygusal olarak zorlanırken onları büyük bir sürpriz beklemektedir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

58. Bölüm

Levent’in apartmana taşınması Emir ve Feriha için büyük şok olur. Levent’in varlığı ile zirveye çıkan sessiz çekişme ile birlikte Emir’in, Feriha’yı şaşkına çeviren uzak tavırları devam eder. Emir’in Feriha’ya danışmadan aldığı kararlar ise evdeki gerilimi yükseltir. Emir’den gördükleri tepkinin ardından harekete geçmek isteyen Hülya ve Rüya’nın hedefinde ise bir kez daha Feriha vardır. Diğer yanda, Rüya’nın eski sevgilisi Savaş’ı sıkıştırmaya devam eden Hande için işler beklediği gibi gitmez. Kapıcı dairesi ise Mehmet’in Seher’in sakladığı paraları bulması ile karışırken Emir’den gelen beklenmedik bir adım, kapıcı dairesini bir kez daha sarsar. Yıllar sonra yeniden Emir’in karşısına çıkan Ece’nin ikinci ziyareti Emir için sürpriz bir gelişmeyi beraberinde getirirken, Emir ve Feriha kendilerini kaçınılmaz bir dönüm noktasının eşiğinde bulurlar.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

59. Bölüm

EMİR BABALIK YOLUNDA!
Rüya'nın erken doğum yapmasıyla Emir ve Feriha için zorlu bekleyiş başlar. Birbirlerine yaklaşmaya cesaret edemeyen Emir ve Feriha arasındaki duygusal uzaklık, bu süreçte ikisi için de katlanılmaz hale gelir. Hastaneden çıkan ve evine dönen Cansu, kaçırdığı zaman zarfında Emir ve Feriha cephesindeki gelişmeleri merak etmektedir.
Öte yandan, kapıcı dairesinde ise Emir'den iş teklifi alan Mehmet, Seher'in kuşatması altındadır. Emir zor günlerinde Hande ve Koray'ın desteği ile ayakta dururken, Feriha ise Emir'e gerçek duygularını söylememekle ilgili aldığı kararı sorgulamaya başlar. Night'ta verilecek büyük parti için geri sayım başlarken Feriha'nın Emir'e doğru attığım beklenmedik olaylara sebep olacaktır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

60. Bölüm

EMİR VE FERİHA ARASINDA ECE KRİZİ

Emir'in partisi, Feriha'nın Ece'nin varlığını öğrenmesiyle boyut değiştirir. Herkes için küçük sürprizlerle dolu olan parti, maskelerin düşmesiyle bir yüzleşme gecesine dönüşür. Emir'in kendisine Ece'den bahsetmemesini içine sindiremeyen Feriha, Emir'den beklediği tepkiyi göremez. Ece, Emir ve Feriha arasındaki gel gitlerle dolu gerilimi yükseltir. Öte yandan, Hande ve Levent'in 'aşk oyunu' herkes için şaşırtıcı olur. Neye uğradığını şaşıran Koray'ın öfkesi dinmek bilmezken Emir ve Feriha da bu sürpriz beraberliğin sebeplerini sorgular. Ece'nin varlığı ile Emir'in gece kulübünde geçirdiği saatler Feriha için daha da çekilmez bir hale gelirken gecenin karanlığı büyük bir tehlikeyi de beraberinde getirecektir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:33 am

61.BÖLÜM ÖZETİ

Emir’in vurulduğu haberini Koray’dan alan Feriha çılgına döner. Mehmet’in de yaralandığı saldırı Yılmaz ailesini de Feriha ile birlikte hastaneye sürükler. Gece kulübüne yapılan saldırı haberi dalga dalga yayılırken Ünal ve Aysun da neye uğradıklarını şaşırmış haldedir. Hastane koridorundaki gergin bekleyiş herkesi biraraya getirirken Emir’i kaybetme korkusuyla büyük bir duygusal kriz yaşayan Feriha için saldırının ardındaki gerçekleri öğrenmek hiç de kolay olmaz. Oğlu için endişelenen Ünal’ın Yavuz’a karşı devreye girmesi ise ilginç gelişmeleri beraberinde getirecektir. Emir’i kaybetme korkusuyla yaşadıklarını sorgulayan Feriha, duyguları konusunda çark ederken Emir bu kez Feriha’nın kaybetme korkusuyla attığı adıma karşılık vermez. Feriha, Emir’in direnci ile duygusal olarak sarsılırken Koray’ın yaklaşan doğum günü ise hesaplaşma dolu sürprizlere gebedir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:33 am

62. Bölüm

EMİR VE FERİHA YENİDEN ELELE...

Çiftlik evinde bir araya gelen ilginç grup çalkantılı anlar yaşarken Emir ve Feriha birbirlerine doğru beklenmedik adımlar atar.

Gülsüm'ün herkesi etkileyecek patlaması ile birlikte Yavuz'un ani baskını, sıradışı güne damgasını vurur. Yavuz'un baskınıyla başlayan tehlikeli süreç ise Emir ve Feriha arasında büyük bir patlamaya neden olur. Emir ve Yavuz arasındaki sert çekişme tüm hızıyla devam ederken Emir, Yavuz'a meydan okumak için kışkırtıcı bir adım atar. Öte yandan kapıcı dairesinde ise Hatice'nin oğlu Akif'in ziyaret heyecanı yaşanmaktadır. Akif'in ziyareti kapıcı dairesi ile Feriha ve Emir arasında pamuk ipliğine bağlı bir köprü kurarken Emir ve Feriha'yı da yeni bir sürpriz beklemektedir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

63. Bölüm

Kapıcı dairesindeki aile yemeği beklenmedik bir krize dönüşür. Emir ve Feriha için anlamlı olan gece, Koray, Gülsüm ve Seher arasındaki gerçeklerin masaya dökülmesiyle sona erer. Emir, kulübü ayağa kaldırmak için atağa geçerken Ece’nin Yavuz’dan dayak yemesi, Emir ve Yavuz arasındaki mücadeleyi şaha kaldırır. Emir’in Yavuz’la olan düşmanlığından yorgun düşen Feriha ise adım adım patlama noktasına yaklaşmaktadır. Feriha’nın duygularının farkında olan Emir, birlikte herşeyden uzak kalacakları bir gün planlarken, Yavuz’un ise farklı planları vardır. Emir’den kurtulmaya kararlı olan Yavuz herkesin hayatını değiştirecek kadar büyük bir tuzak kurar. Yavuz’un tuzağı, Emir için dönüşü olmayan bir tehdide dönüşür.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

64. Bölüm
Feriha, Yavuz’la yaptığı konuşmanın etkisinden sıyrılmaya çalışırken Ünal’ın Emir’e kurulan tuzakta payı olduğunu öğrenmesiyle, Emir’in yanında olur. Hande’nin tehdidi ile paniğe kapılan Sanem ise, kendini garantiye almak için gerekli adımları atmaya başlar. Apartmandan taşınma kararı mahkemesi için gün sayan Cansu’yu yıkar. Ünal, Sanem’in yönlendirmesi ise Emir’e Hills’le ilgili büyük bir teklif götürür. Emir, Ünal’ın teklifini kabul etmemeye kararlıdır. Ünal, Emir’i yumuşatmak için Feriha’dan yardım istemek zorunda kalınca, Emir’in Ünal’ın teklifini reddetmesi Feriha ile Emir arasında yeni bir tartışmanın fitilini ateşler. Emir, Night’ı ayağa kaldırmak için yeni bir parti organize ederken Feriha, onun işle ilgili hırslarından tedirgindir. Yavuz’un ikinci ziyareti ise Feriha için öncekinden ağır olur. Feriha ve Emir arasında Yavuz yüzünden patlayan tartışma büyük bir soruyu da beraberinde getirecektir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

65. Bölüm
EMİR VE FERİHA ÜÇ YIL SONRA KARŞI KARŞIYA...

Emir ve Feriha'nın yollarını ayırmalarının üzerinden geçen üç yıl, aldıkları ağır yaralarla yaşamayı öğrenen gençlerin hayatında çok şeyi değiştirmiştir.

Levent'le birlikte Amerika'ya giden Feriha, bambaşka bir kadın olarak Türkiye'ye dönerken Emir ise Ece ile nişan hazırlığı içindedir.

Aradan geçen zaman herkesi değiştirmiş, dostlukları da düşmanlıkları da farklı yerlere taşımıştır. Türkiye'ye bir amaçla dönen Feriha, harekete geçmek için en uygun zamanı seçmiştir. Yıllar sonra karşı karşıya gelmek Emir ve Feriha'nın öfke ve hayal kırıklıklarıyla küllendirmeye çalıştıkları aşklarını yeniden alevlendirecek mi? Yoksa onları aşk kadar güçlü bir düşmanlığın eşiğine mi getirecek?
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:34 am

66. Bölüm
FERİHA'NIN İNTİKAM OYUNU...

Yıllar sonra karşı karşıya gelen Emir ve Feriha'nın duyguları alt üst olur. Nişandaki herkes Feriha'nın sürpriz dönüşünün şokunu yaşarken Emir de Feriha da karşılıklı öfkelerinden güç alarak geceye devam etmeye çalışır. Yavuz'un beklenmedik ziyareti ve Sanem'in nişanda boy göstermesi ile tansiyon artar. Feriha ve Levent'in otelin yeni ortakları olduğunu öğrenmek Emir'i çileden çıkarır ve oteldeki hayatı güçleştirir. Feriha ise adım adım otele ortak olmasının ardındaki gizli hedefine yürür. Feriha'nın intikam istediğini gören Emir'in tepkisi ise şaşırtıcı olur. Otelde gerilen sinirler sonunda Emir ve Feriha'yı bir kez daha karşı karşıya getirdiğinde zaman artık yüzleşme zamanıdır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:34 am

67. Bölüm (Sezon Finali)

Büyük yüzleşme ile kaybettikleri üç yılı bir yanlış anlamaya borçlu olduklarını öğrenen Emir ve Feriha yıkılır. Birbirlerine geç kaldıklarını düşünen ikili, öğrendikleri yeni gerçeklerle birlikte hayatlarına devam etmek zorundadır. Sanem’in geçirdiği araba kazası, yolunun Yavuz’la kesişmesini sağlar. Feriha ve Emir öğrendikleri yeni gerçekleri sindirmeye çalışırken her ikisi de duygularına direnmekte zorlanmaya başlar. Öte yandan, yıllardır Feriha’nın hayatında bir adım ileri gidememenin acısını yaşayan Levent de artık ciddi bir adım atma niyetindedir. Levent, yıllardır bastırdığı duygularla harekete geçerken Emir ve Feriha’nın yolları ise bir kez daha onlar için özel olan bir yerde kesişir. Güçlüklerle dolu bir geçmişi geride bırakan Emir ve Feriha, büyük yanlış anlamaların ve engellerin ardından sonunda birbirlerine yürümeyi başarabilecek mi?

Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3