Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 51816484
Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
Rep Gücü : 6922
Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:20 am

Konunun ilk mesajı :

1. Bölüm Özeti

Etiler'de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ve annesi Zehra'yı üniversite sınavı sonuçlarının heyecanı sarmıştır. Üniversite, anne kızın geleceğe yönelik hayallerinin kilit noktasıyken, Feriha'nın ilkokuldan sonra okumayan ikizi Mehmet ve tabiatı gereği kaderci bir adam olan babası Rıza ise, onlarla aynı heyecanı duymaz. Mehmet, Feriha'yı içten içe kıskanırken bir yandan da ikizinin içindeki heveslerin, 'yukarının' şatafatlı hayatına duyduğu özlemin de farkındadır.
Feriha'nın hayatında ise, üniversite hedefi dışındaki en önemli şey ise 'yukarıda' oturan ve üvey annesi ile problemli bir ilişkisi olan Cansu'dur. Cansu da Feriha gibi sınav sonuçlarını beklemektedir. Sonunda büyük gün gelir. Seçkin bir özel üniversiteden burs alan Feriha'nın üniversiteye attığı adım ise onu bambaşka bir hayatın içine sokacaktır. Okulun renkli simaları Feriha'nın dikkatini çekerken, o da bir anda okulun ve cemiyet hayatının yakışıklı playboyu Emir Sarrafoğlu'nun takibine girer. Üzerinde Cansu'nun elbiseleri ile okula giden ve Etiler'de oturan Feriha görünürde onlardan farksızdır. Feriha, bu suni benzerliklerin tadını çıkarırken, babasının okula yaptığı ani bir ziyaret ise genç kızın, hayatını değiştirecek yalanlarla dolu bir dünya kurmasına sebep olacaktır.
Feriha, Emir'in ilgisini çekmesi ile uzun zamandır Emir'e karşı dile getirmediği duygular içinde olan Hande'nin de hedef tahtasına geçerken, tek bir küçük yalan yeni yalanlara gebedir. Yalanlar birbirini kovalarken, Feriha'nın attığı yanlış bir adım ise küçük kapıcı dairesinin ortasında patlayacak pimi çekilmiş bir bomba haline gelir.
YazarMesaj
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:26 am

26. Bölüm

FERİHA YOLUN SONUNA DOĞRU!

Feriha, Aysun'la yüzleşmenin ağırlığı altında ezilirken artık gerçeklerden kaçamayacağının farkındadır. Teknede gördüklerini aklından çıkaramayan Emir ise Feriha'nın düzenli tekne ziyaretlerinden rahatsız olur. Emir ve Levent sonunda karşı karşıya gelirler. Haldun'un Ünal'la girdiği ortaklık, Sanem'in kabusu haline gelirken Sanem, bu tehlikeli ortaklığı Cansu'dan gizlemek için elinden geleni yapar.

Feriha, büyük itiraftan önce şimdiye kadar yalanların gölgesinde içinden geldiği gibi yaşayamadığı duygularını özgür bırakır. Aşıklar, giderek daralan çemberin uzağında, başbaşa romantik bir gün geçirirken Hande ise Emir'in yaklaşan doğum günü için hazırlayacağı partiye odaklanmıştır. Bu durum Koray'ın görmezden gelmeye çalıştığı korkularını gün yüzüne çıkarmaya başlar.

Öte yandan Seher tarafından terk edilen ve aşk acısı çeken Mehmet, tüm gücüyle Seher'i geri kazanmaya çalışırken Zehra, oğlunun gizlice sözlendiğini öğrenir. Zehra, kızı ve oğlu için derin korkular içinde çırpınırken attığı her adımın takip edildiğinden habersizdir. Artık yolun sonuna yürüyen Feriha ise yürüdüğü yolda yalnız değildir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:26 am

27. Bölüm

YALANLAR ORTAYA ÇIKIYOR!

Emir'in doğum günü kutlaması tüm hızıyla sürerken Feriha ve Emir'i gören Cansu yıkılır. Cansu'nun öğrendiği gerçek sadece onu değil Sanem'i de büyük bir çöküşe sürükler.

Feriha, yalanları itiraf etmeye hazırlarken Emir'le yaşadığı beklenmedik tatsızlık bir kez daha susmasına neden olur. Feriha, Emir'i kaybetme korkusuyla kıvranırken, çember daralmaktadır.

Öte yandan Sophie'nin cazip teklifini kabul eden Zehra, adım attığı yeni evde gölge gibi takip edildiğinden habersizdir.

Yalanların sonunun geldiğini bilen Feriha, büyük itiraf için Emir'i beklerken, Emir adım adım gerçeklere yürümektedir. İki sevgili beklenmedik şekilde karşı karşıya gelirken artık Feriha için kaçacak yer kalmamıştır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

28. Bölüm

GERÇEKLERİ ÖĞRENEN EMİR ÇILDIRIYOR!

Cansu'nun tuzağına düşen Emir ve Feriha'nın büyük yüzleşmesi ikisini de alt üst eder. Emir ve Feriha için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Yalanların ortaya çıktığını öğrenen Zehra da en az kızı kadar dağılır ve kendisiyle hesaplaşmaya başlar. Köyden gelen Gülsüm ve Hatice ise kapıcı dairesine yerleşir.

Ev böylece kalabalıklaşırken, Zehra çaresiz bir sessizlik içinde kızının acısını paylaşır. Emir ise büyük yalanla ilgili eksik parçaların peşindedir. Öte yandan, Emir'in Feriha ile ile ilgili gerçekleri öğrenmesi Sanem'e de ağır darbe vurur. Kendi geleceği için endişelenen Sanem paniğe kapılır.

Hande ve Koray, Emir için çok endişeliyken ona ne olduğunu anlamaya çalışırlar. Emir'den hiçbir cevap alamayan Koray, istediği cevapların Feriha'da olduğunun farkındadır. Feriha, Emir'le konuşabilmek için her yolu denerken Emir'in öfkesi ise giderek daha yıkıcı bir hal alır.

Şoku atlattıkça öfkeye teslim olan Emir, Feriha'ya tüm yalanların bedelini ödetmeye kararlıdır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

29.Bölüm
Feriha ve Zehra, Emir’in apartmana taşınmasıyla sarsılır. Feriha, Emir’le konuşabilmek için hiçbir fırsatı kaçırmazken Emir’in öfkesi dinmek bilmez.

Emir’in varlığı sadece Zehra’yı değil Sanem’i de çok korkutmaktadır. Levent ve Sanem’in fotoğraflarını gören Haldun, ihanet şüphesi içinde Sanem’i takip ettirmeye başlar.

Mehmet, Seher’i kaybetmemek için evlilik kararını hızlandırırken, Zehra ve Feriha’nın Seher’in parmağındaki yüzüğü görmeleri ortalığı karıştırır. Feriha ve Mehmet arasında mekik dokuyan Zehra ise, Sophie’nin evinde kendisini geçmişe götüren tuhaf anlar yaşar. Zehra, adım adım evdeki sırra yaklaşmaktadır. Öte yandan, Mehmet ve Emir’in şok karşılaşmaları kapıcı dairesini yangın yerine çevirir.

Feriha’nın ailesiyle ilgili gerçeği öğrenen Emir, içinde kaybolduğu dayanılmaz aşk acısı ile yıkıcı adımlar atar. Emir, yalanların parçası olan herkesten hesap sormaya başlarken işler çığırından çıkmak üzeredir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

30.Bölüm

FERİHA VE AİLESİ EMİR'İN HEDEFİNDE!

Teknede yaşanan dehşet anları hastanede son bulurken Feriha sadece Emir'in değil Sanem'in de öfkesiyle karşı karşıyadır. İçindeki aşkı, nefretiyle yenmeye çalışan Emir'in Levent'ten sonraki hedefi ise Feriha'nın ailesi olur. Emir'in beklenmedik hamlelerine hazırlıksız yakalanan Zehra ve Mehmet şaşkındır. Çalıştığını Rıza'dan gizlemek zorunda kalan Zehra, Sophie'nin evinde yaşadığı gizemli olaylardan tedirgin olmaya başlar. Feriha, Levent'in yaşadıkları yüzünden vicdan azabı duyarken Levent ise İstanbul'u terk etmekten vazgeçer. Emir'in dinmek bilmeyen öfkesi karşısında kendisini çaresiz hisseden Feriha, Emir'in Zehra'yı hedef alan tavırları ile çileden çıkar. Emir ve Feriha sonunda sarsıcı bir şekilde yüzleşirler. Öte yandan Sanem'in takip edildiğinden habersiz attığı bir adım şüphe içinde kıvranan Haldun'u gerçeklere yaklaştırır. Zehra için geçmişin perdesi aralanırken, okulun ilk günü yaşananlar ise öfkeli aşıkları bir kez daha karşı karşıya getirir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

Emir'den Feriha'ya şok teklif!
31.BÖLÜM

Feriha ve Emir arasındaki yüksek gerilim okulda ve apartmanda hız kesmeden devam ederken Zehra ise birden karşısına dikilen geçmişin şoku içindedir. Zehra, yıllar sonra gördüğü Hasan Adil’in hatırlattığı her şeyden kaçmaya kararlıdır. Oğluna ulaşmak için her yolu deneyen Aysun, sonunda Emir’in, Feriha’ların apartmanına taşındığını öğrenir. Zehra ile karşı karşıya gelen Aysun’un tepkisi sert olur. Feriha ve Mehmet arasındaki yüzük meselesi kapıcı dairesindeki havayı gererken, Feriha içinde bulundukları haciz tehlikesiyle altüst durumdadır. Haciz tehdidi ile ailesine karşı derin bir vicdan azabı duyan Mehmet, Seher’den ayrılır. Seher, Mehmet’in ayrılık kararıyla neye uğradığını şaşırırken, Zehra yüzüğü geri almak üzere harekete geçer. Öte yandan, ihaneti büyük bir soğukkanlılıkla saklamayı başaran Sanem için olaylar kontrolden çıkmaya başlar. Feriha ise, hacizle ilgili Emir’le konuşmaya kararlıdır. Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 21 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:27 am

32. Bölüm

HERKES FERİHA'NIN YALANLARINI ÖĞRENİYOR!

Emir'in şok teklifi ile sarsılan Feriha'nın tepkisi sert olur. Büyük bir yıkım yaşayan Feriha da artık Emir kadar öfkelidir. Feriha'nın Levent'le bir ilişkisi olduğundan emin olan Emir ise, onu Levent'le ilgili sıkıştırmaya devam eder.

İhaneti gözleriyle gören ve kalp krizi geçiren Haldun yaşam savaşındayken Sanem ve Levent altüst olmuştur. Sanem, bir yandan vicdan azabı çekerken, diğer yandan Haldun'un iyileşmesinden sonra olacakların korkusu içindedir.

Emir'den Levent'in borcu kapatmak istediğini öğrenen Feriha ise Levent'ten hesap sorar.

Zehra, geçmişin izlerini silmeye çalışsa da, anılardan kaçmak kolay değildir. Seher'in hamile olduğuna inanan Mehmet, yeniden evlilik kararı alır. Mehmet'in, Zehra'nın yüzüğün peşinde olduğunu öğrenmesi ise ortalığı karıştırır.

Öte yandan, Hande'nin attığı bir adım onu ve arkadaşlarını gerçeklere götürür. Gerçekleri göğüslemekten artık korkmayan Feriha ise ailesiyle birlikte beklenmedik bir yüzleşmenin eşiğindedir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:27 am

33. Bölüm

Feriha’nın Emir’le tanıştığını öğrenen Rıza’nın tepkisi büyük olur. Feriha’nın dayak yediği gerçeği ile yüzyüze gelen Emir şaşkındır.

Emir, dayak olayı ile birlikte Feriha’nın aslında hiç tanımadığı dünyasına bir adım daha yaklaşırken, yalanların ortaya çıkmasından sonra okulda da Feriha’yı zor günler beklemektedir.

Emir, okulda yaşananlara sessiz kalabilecek midir? Öte yandan Feriha’nın gerçek kimliğini öğrenen Ünal büyük bir şok yaşarken, Haldun’un cenazesi herkesi biraraya getirir. Seher ve Mehmet ise, yangının ardından kapıcı dairesine sığınmak zorunda kalır. Seher’le aynı çatı altında olmaya dayanamayan Feriha sonunda yüzük konusunda sessizliğini bozar.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

34.Bölüm Özeti

FERİHA VE EMİR ARASINDA DENGELER DEĞİŞİYOR MU?

Mektubu okuyan Emir’in duyguları bir kez daha karışırken Feriha ise çektiği aşk acısına rağmen, yüzüğü Emir’e iade etmenin huzuru içindedir. Ne var ki, yüzüğün sahte olduğunun anlaşılması Feriha’yı altüst eder. Feriha ve Mehmet’ten sonra Ömer için de endişelenmeye başlayan Zehra ise, Sophie’den Hasan Adil’in hasta olduğunu öğrenir. Feriha sahte yüzük şokunu henüz atlatamamışken, haciz tehdidini öğrenen Seher’in panikle attığı bir adım ortalığı karıştırır. Öte yandan, artık Emir’le konuşması gerektiğini düşünen Levent Emir’le karşı karşıya gelir. Haldun’un ardından yaşananları geride bırakmaya çalışan Sanem ise her şeye rağmen Levent’le bir gelecek hayalinden vazgeçemez. Sanem, artık özgür bir kadın olarak Levent’in karşısına çıkar ancak Levent’in kendi geleceği ile ilgili beklenmedik planları vardır. Öte yandan Zehra, Sophie’den gelen kötü bir haber karşısında Hasan Adil’e karşı daha fazla kayıtsız kalamaz.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

35.Bölüm Özeti

Levent’in okuldaki varlığı Feriha ve Emir için büyük sürpriz olur.

Uzaklaştırma cezası yüzünden okula gidemeyen Emir, Levent’ten hesap sormak için gün saymaktadır. Feriha ise, Levent’le olan yakınlığını sorgulamaya başlar.

Yıllar sonra biraraya gelen Hasan ve Zehra geçmişe doğru hüzünlü bir yolculuk yaparlar. Seher denizi boylayan yüzüğün acısını Feriha’dan çıkarmaya kararlıyken hiç beklemediği bir fırsat ayağına gelir.

Öte yandan Ömer’in sorunlarının korkutucu boyuta gelmesi ile Zehra, büyük bir sorgulama içine girer. Hayatın yorgunluğu ve küçük oğlunu koruyamama korkusu Zehra’ya hayatının en zor kararını aldırır. Zehra, Ömer’le birlikte köye dönmeye ve doğduğu topraklarla barışmaya karar verir. Bu zor karar, tüm aileyi altüst ederken, Feriha için annesiyle vedalaşmak hiç kolay olmayacaktır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:28 am

36.Bölüm

FERİHA VE EMİR BARIŞIYOR MU?

Zehra ve Ömer'in gidişi kapıcı dairesini hüzne boğarken Feriha'yı annesinin yokluğunda zor günler beklemektedir. Cezası biten Emir okula geri döner. Emir ve Levent arasındaki gerilim tırmanırken, Feriha ve Emir arasında ise duygusal gerilim yükselir. Karşı karşıya geldikleri her an yeni bir hesaplaşmaya dönüşür. Seher, Cansu'ların evinde çalışmaya başlarken bir yandan da Zehra'nın ardından evde kendi düzenini kurma peşindedir. Levent'in hayatında biri olduğundan şüphelenen ve çok acı çeken Sanem ise, otelde hiç beklemediği tanıdık bir yüzle karşılaşır. Öte yandan, Feriha ve Mehmet annesiz ilk doğum günlerini geçirmenin burukluğu içindeyken, Feriha'ya yapılan kötü bir sürpriz Emir'i de Levent'i de çileden çıkarır. Feriha ve Emir'in okulda bir kez daha karşı karşıya gelmesi herkes için şok olurken, sonunda buzlar eriyecek midir?
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:28 am

37.Bölüm

EMİR KAPICI DAİRESİNDE !

Herkesi şok eden öpüşmenin ardından Feriha da Emir de kendi duyguları ile savaşmak zorundadır. Hande, Cansu’nun Emir’e olan duygularını anlar ve Cansu’yu tamamen avucunun içine alır. Feriha ve Emir, duygularını kendilerinden bile sakamaya çalışırken, Levent’in Feriha’ya verdiği gecikmiş doğum günü hediyesi aşıkları bir kez daha karşı karşıya getirir. Sanem ise Levent’e dair umutlarını, Nevbahar’ın varlığı ile canlandırmaya çalışırken bir anda Levent’in Feriha’ya hissettiği duygularla yüzleşir. Öte yandan, uzun zamandır beklenen Hills açılışına davetsiz misafir olarak katılan Levent, Sanem’i zor durumda bırakır. Emir ve Levent arasındaki gözle görülen gerilim geceye damgasını vurur. Emir ve Feriha’nın yaşadıkları duygusal tansiyon ise sonunda Emir’in kapıcı dairesinin kapısını aralamasına kadar varır. Emir’in Feriha’nın dünyasına inmesi, aşıklar için yeni bir başlangıç mı yoksa sonun başlangıcı mı olacaktır?
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

38. Bölüm
EMİR FERİHA'YA VEDA MI EDECEK?

Emir ve Feriha kapıcı dairesinde duygusal olarak zor anlar yaşarken Mehmet'e yakalanmaları ile işin rengi değişir. Yaşananlar Emir ve Feriha'yı aralarındaki engellerle yüzleştirirken aralarındaki duygusal tansiyon yerini karşılıklı adımlara bırakır. Bu sırada, Sophie tarafından kapatılan araba borcu yanlış anlamalara neden olur. Emir ve Feriha'nın yeniden yakınlaşması Cansu'yu korkuturken, Hande'nin yokluğu da Cansu için işleri zorlaştırır. Öte yandan kardeşiyle görüşmek isteyen Levent'in Nevbahar'la buluşması zorlu geçer. Sanem ise Ünal'la olan iş ilişkisini daha sağlam bir zemine oturtma çabası içindedir. Feriha'nın gerçekleriyle olanca çıplaklığı ile yüzleşen Emir, apartmandaki varlığının Feriha için tehdit haline geldiğini görür ve taşınmaya karar verir. Ne var ki, aşıklar için beklenmedik bir gelişme kapının eşiğindedir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

39.Bölüm

AŞIKLARIN ŞOK GECESİ!

Nişan gerçeği ile yüzyüze kalmak Emir için bardağı taşıran son damla olur. Emir büyük bir öfke ile tamamen içine kapanırken, Feriha bu kez ona gerçekleri anlatmaya kararlıdır. Cansu'nun nişan fotoğrafı sayesinde yaşadığı zafer ise Emir'in apartmandan taşınma kararını öğrenmesi ile gölgelenir. Fotoğrafın Emir'in eline nasıl geçtiğini anlamaya çalışan Feriha'nın parçaları birleştirmesi zor olmaz. Feriha ve Seher karşı karşıya geldiklerinde yaşananlar ise kapıcı dairesini altüst eder. Sanem, Ünal'la geçirdiği gecenin ardından dikkatli adımlarla hedefine yürümeye başlar. Levent, kardeşini görme ısrarını sürdürürken Nevbahar'ın aldığı bir karar Sanem için de Levent için de sürpriz olacaktır. Feriha'nın Emir'le konuşma çabası karşılıklı bir sinir savaşına döner. Sonunda Emir'in patlaması, Feriha'ya ikisinin de unutamayacağı bir adım attırır. Gecenin karanlığı Emir ve Feriha'yı nereye sürükleyecektir?
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:29 am

40.Bölüm
Feriha ve Emir’in yaşadıkları sarsıcı geceyi unutmaları kolay olmayacaktır.

Feriha, hayatının en zor gecesinde yanında Levent’i bulur. Levent ve Emir’in hesaplaşması ise artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Şiddetli hesaplaşma, şahit olan herkesi farklı şekilde etkilerken, Feriha Nevbahar’ın dikkatini çekmeye başlar. Emir, apartmandan ayrılıp otele yerleşirken Feriha ise Levent’in aşk itirafı ile şaşkına döner. Mehmet’in Seher’i eve dönmeye ikna etmesi, Feriha’ları apartmandan attırmak isteyen Sanem’in eline büyük bir fırsat verir. Apartmandan atılma tehdidi ile burun buruna kalan aile aldıkları bir haberle altüst olacaktır. Emir ve Feriha arasında geçen geceden habersiz olan Gülsüm ve Koray, acı çeken aşıkları bir araya getirmek için bir plan yapar. Ancak işler umdukları gibi gitmez.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:29 am

41.Bölüm

HALİL FERİHA’NIN PEŞİNDE

Halil’in akıl hastanesinden kaçma haberi kapıcı dairesinde bomba etkisi yaratır. Feriha’nın tehdit altında olmasıyla çılgına dönen Emir, nişan olayının arkasındaki gerçekleri öğrenmeye kararlıdır. Emir, Feriha’yı korumak için apartmandan ayrılmaktan vazgeçer. Öte yandan Emir’in ev aldığını öğrenen Ünal’ın tepkisi çok sert olur. Levent, aşk itirafının ardından Feriha ile aralarına giren mesafenin acısını yaşar. Oğlunun hayatını merak eden Nevbahar ise Levent’in Feriha’ya olan duygularını öğrenir. Koray ve Gülsüm’ün arkadaşlıkları ilerlerken Hande ise Koray’ın hayatında yeni biri olduğundan şüphelenir. Gülsüm, Hande’nin alarma geçmesiyle zor anlar yaşayacaktır. Yaklaşan yılbaşı gecesi, Hande’nin partisinde yeni yıla Emir’le birlikte girmeyi planlayan Cansu’yu heyecanlandırırken, yılbaşı gecesi herkes için büyük sürprizlerle doludur.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

42.BOLUM

FERİHA HALİL'İN PENÇESİNDE, EMİR ONLARIN PEŞİNDE!

Feriha'nın kaçırılması ortalığı yangın yerine çevirir. Panik dalga dalga yayılırken hayatının en büyük çaresizliğini yaşayan Emir, çılgına döner. Feriha'nın kaçırılma anına tanık olan fakat gördüğü her şeyi kendine saklayan Cansu sessiz kalmaya kararlıdır. Koray'la geçirdiği geceden sonra pişmanlıkla kıvranan Gülsüm ise yaşananlar karşısında tamamen kabuğuna çekilir. Emir, Feriha'yı bulmak için çırpınırken aradan geçen zaman korkuları katlanılmaz hale getirir. Kapıcı dairesindeki yürekler alev alev yanmaktadır. Ailenin Levent'le kesişen yolları ise yeni bir dostluğun habercisidir. Feriha, Halil'in elinde dehşet anları yaşarken polisten gelecek iyi bir haber için çarpan yürekler de artık korkuya teslim olmak üzeredir. Kaçmak için her yolu deneyen Feriha'nın umutları tükenmek üzereyken Halil'in ise farklı planları vardır. Daha fazla bekleyecek gücü kalmayan Emir, Feriha'yı bulmayı başaracak mıdır?
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

43.Bölüm

EMİR VE FERİHA HALİL’İN ELİNDE !

Feriha’yı kurtarmaya çalışan Emir, Halil’in tuzağına düşer. Emir’i iğnelerle zaptetmeye çalışan Halil’in aşıklarla ilgili şeytani planları vardır. Emir ve Feriha, Halil’in elinde birbirleri için ayakta kalmaya çalışırken kapıcı dairesinde ise sabırlar tükenmektedir. Emir’in yokluğunu fark eden Cansu’nun hezeyanlarını ne Ünal ne de Sanem ciddiye alır. Gülsüm’le yaşadıklarından sonra kendi dünyasına dalan Koray ise vicdan azabının pençesinde kıvranmaktadır. Kapıcı dairesindeki perişan bekleyiş devam ederken, Emir ve Feriha Halil’in delilikleri karşısında kendi başlarının çaresine bakmak zorundadırlar. Aşıklar çaresizce birbirlerini korumaya çalışırken dehşet evinde işler çığırından çıkmak üzeredir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:30 am

44.Bölüm

EMİR VE FERİHA GEÇMİŞE SÜNGER ÇEKİYOR!

Emir ve Feriha'nın Halil'in elinden kurtuluşu her ikisinin de aileleri için büyük şok olur. Mehmet ve Rıza'nın Feriha'ya kavuşma sevinci içlerini kemiren şüphelerin gölgesinde kalır. Emir'in yaralanmasıyla neye uğradıklarını şaşıran Aysun ve Ünal ise öfkelidir. Apaçık gerçeğe gözlerini kapatmaya çalışan Mehmet ve Rıza, Emir konusunu sorgulamak için Feriha'nın kendisini toparlamasını beklerken aşıklar ise aralarındaki engelleri aşıp birbirlerini görebilmek için fırsat kollar. Öte yandan ölümün kıyısından dönen Gülsüm ise yaşadıklarını kendine saklamaktan yorgun düşmüştür. Halil kabusundan birlikten uyanan Feriha ve Emir ruhlarında açılan derin yaraları, aşklarıyla kapatmak için birbirlerine sığınırken, şüpheleriyle boğuşan Mehmet'in sabrı taşmak üzeredir. Ne var ki Gülsüm ve Koray arasında geçenlerin kapıcı dairesine bomba gibi düşmesiyle ailenin tüm gündemi değişir. Gülsüm ve Koray'ın şok kararı Emir ve Feriha'yı da şaşırtırken, yaşanacaklar aşıkları bir kez daha tehlikeye atacaktır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Tem. 18, 2012 11:30 am

45. Bölüm
AŞIKLAR MEHMET'E YAKALANIYOR!

Hande'nin nikah salonu baskını Koray ve Gülsüm kadar Feriha ve ailesi için de sarsıcı olur. Hande'nin söyledikleri ortalığı şiddetli bir şekilde karıştırır. Emir, Rıza ile konuşmak isterken, Feriha'nın korkuları yüzünden beklemek zorunda kalır. Aşıklar, bir süre daha aşklarını gizli yaşama kararı alır. Öte yandan, Koray'ın ani evliliği sadece Hande için değil, Aysun ve Ünal için de büyük şok olur. Aysun ve Ünal'ın Gülsüm'ün Feriha'nın akrabası olduğunu öğrenmeleri, onları Emir'le karşı karşıya getirir. Üçlü arasında Feriha yüzünden başlayan tartışma, sonunda Emir'in uzun zamandır bastırdığı duygularını ortaya dökmesine neden olur. Tüm zorluklara rağmen aşkın tadını çıkaran Feriha ve Emir'in mutluluğu Mehmet'in onları görmesi ile kabusa döner. Büyük aşkı öğrenen Rıza ve Mehmet'in tepkisi içinden çıkılmaz olaylara gebedir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

46. Bölüm
AŞIKLAR KAÇIYOR ORTALIK KARIŞIYOR!

Rıza, Feriha'yı köye gönderme kararından dönmez. Feriha'nın köye gönderildiğini öğrenen Emir çılgına döner. Yaşananlara seyirci kalamayan Emir'in attığı adım Feriha'yı beklenmedik bir seçim noktasına götürür. Feriha, Emir'le birlikte kaçar ve ortalık karışır. Büyük haber sadece Rıza için değil Aysun ve Ünal için de korkunç bir şok olur. Aşıklar herkesten uzakta bir dağ evine sığınırken, Feriha'nın kendi isteğiyle gittiğini kabul etmek Mehmet için kolay olmaz. Emir'in kızını zorla kaçırdığına inanan Rıza şikayetçi olur. Emir ve Feriha, İstanbul'da olanlardan habersiz, başka hiçbir şey düşünmeden başbaşa olmanın büyüsünü yaşarken, aileleri arasında işler giderek sertleşmektedir. Öte yandan Emir ve Feriha'nın ortadan kaybolması ile zor durumda kalan Gülsüm ve Koray cephesi de karışmaya başlar. Çektiği acıyla mücadele etmeye çalışan Hande, Koray ve Gülsüm evliliğinin iç yüzünü öğrenmeyi kafasına koyar.
Emir ve Feriha'nın kaçışı, polis ve basının ilgisi ile büyürken, Rıza bu kez Mehmet'in itirafı ile sarsılır. Emir ve Feriha ise ailelerinin yaşadığı kaostan uzakta geçmişin yüzleşmeleri ve gelecek hayalleri ile başbaşa unutulmaz bir geceye adım atarlar.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

47. Bölüm
YENİ EVLİLERE ACI ŞOK!
Emir ve Feriha herkesten uzakta yeni bir hayata adım atarken İstanbul'da ise ailelerin gerilimi artarak devam eder. Çiçeği burnunda çift, evliliklerinin tadını çıkarmaya çalışırken geçmişin kapansa da sızlayan yaralarıyla da mücadele eder. Öte yandan, Hande'nin baskınından sonra Koray ve Gülsüm cephesi de karışmışır. Gülsüm, Feriha'nın yokluğunda Seher'le yakınlaşmaya ve evliliğindeki sorunları onunla paylaşmaya başlar. Rıza, kızını evlatlıktan reddetmenin acısını kendi içinde yaşarken, Feriha'nın mutluluğu ailesini geride bırakmanın hüznü ile gölgelenir. Emir ve Feriha sonunda kaçınılmazı ertelemek yerine İstanbul'a dönüp Rıza'nın karşısına çıkmaya karar verir. Ancak Rıza'nın yaşananlardan yorgun düşen kalbi, sürpriz bir gelişme karşısında daha fazla dayanamaz. Büyük bir heyecanla İstanbul'a dönen yeni evliler Rıza'nın kalp krizi geçirmesi ile sarsılırken bundan sonra olacakların önüne geçmek kimse için kolay olmayacaktır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

48. Bölüm
FERİHA VE EMİR AİLELERİNİN KARŞISINDA!
Hastanede zor anlar geçiren Feriha ve Emir, yaşananlara Ünal'ın sebep olduğunu öğrenince bir darbe daha alır. Çiçeği burnunda çift, iki aile arasındaki düşmanlığın tahminlerinin de ötesinde oldugunu bir kere daha görür. Feriha, ailesinin tepkisine karşın hastanede kalmaya, Mehmet ise onu yakınlarında barındırmamaya kararlıdır. Rıza ve Ünal arasında neler olduğunu öğrenmek isteyen Emir, babasından hesap sorar. Ünal ve Emir arasındaki ipler artık kopma noktasındadır. Hastanede istenmeyen Feriha karışık duygular içinde savrulurken Emir her ikisi için de vargücüyle onu ayakta tutmaya çalışır. Emir'in Koray'da kaldığını öğrenen Aysun'un oğlunu görmek için yaptığı ziyaret, karşısında Feriha'yı bulmasıyla amacından sapar. Feriha'nın Emir'le yaşadıklarına sahip çıkmasıyla Aysun deliye döner.
Öte yandan Cansu, Sanem'le ilgili büyük bir gerçeği öğrenirken, Hande Koray ve Gülsüm cephesinde ise dengeler değişmek üzeredir. Yaşadıkları zor günlerde birbirlerine tutunan Feriha ve Emir, Rıza ile konuşan Hatice'nin Feriha'ya uzattığı elle, yeni bir yol ayrımına gelir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

49. Bölüm
GİZLİ EVLİLİK TEHLİKELİ SULARDA!

Rıza, Feriha'nın attığı adımı karşılıksız bırakmaz ve kızını eve kabul eder. Mehmet bu duruma tepkisiz kalamaz. Emir'in apartmana geri dönmesiyle kapıcı dairesindeki huzursuzluk artar. Emir'le aynı apartmanda kalmayı göze alamayan Rıza, kesin bir karar alır. Aşkları bu kez de zorunlu ayrılıkla sınanan Feriha ve Emir'in özlemle başetmeleri kolay olmaz. Öte yandan Sanem'in Ünal'la ilişkisini öğrenen ve Sanem'i evden kovan Cansu'nun psikolojisi giderek kötüleşmektedir. Feriha, Cansu'nun yaşadıklarına kayıtsız kalamaz. Mehmet, Emir'le hesaplaşmak için fırsat kollarken, Levent geliyorum diyen tehlikenin farkındadır. Levent'in Mehmet ve Rıza ile yakınlığı ise Feriha ve Emir'i huzursuz eder. Emir ve Levent arasında yeni bir gerilim başlar. Feriha hiç beklemediği bir anda köşeye sıkışırken Emir büyük bir tehlikeyle burun burunadır. Bütün taşlar yerinden oynamak üzeredir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

50. Bölüm
LEVENT'İN AŞKI ORTALIĞI KARIŞTIRIYOR!

Emir'in atlattığı tehlike ile sarsılan Feriha, Rıza'nın köye gitmesiyle birlikte Mehmet'in hedefindedir. Emir'den hırsını bir türlü alamayan Mehmet, Feriha'ya dişini geçirmeye çalışırken Feriha'nın bu kez ona papuç bırakmaya niyeti yoktur. Feriha yaşadığı sıkıntıları Emir'e yansıtmadan vargücüyle Emir'le geçirdikleri kısıtlı zamanların tadını çıkarmaya çalışır. Ancak kapıcı dairesinde kopan fırtınaları öğrenen Emir'in sabrı taşmak üzeredir. Emir ve Feriha gizli evlilikleri ile ilgili ilk kez karşı karşıya gelir. Öte yandan Emir ve Levent arasındaki gerilim de tırmanmaya devam eder. Mehmet ise bir anda Levent'in Feriha'ya olan duyguları ile yüzyüze gelir ve beyninden vurulmuşa döner. Levent'in duygularının ayyuka çıkması işleri çığırından çıkarırken Emir için de beklenmedik bir bomba patlamak üzeredir.

Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki