Merlin - Bölüm Yorumları  51816484
Merlin - Bölüm Yorumları  51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Merlin - Bölüm Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
Rep Gücü : 6922
Merlin - Bölüm Yorumları  Vide
MesajKonu: Merlin - Bölüm Yorumları Merlin - Bölüm Yorumları  Icon_minitime1C.tesi Tem. 28, 2012 6:10 pm

Artık bu başlığın açılması lazımdı o fragmanı gördükten sonra Very Happy

Yorumlarınızı yazabilirsiniz Smile
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Merlin - Bölüm Yorumları Merlin - Bölüm Yorumları  Icon_minitime1Perş. Ağus. 02, 2012 9:24 am

Bence 5.sezonda karakterlerin çizgisi pek değişmeyecek.
Merlin'i eskisinden daha bilgili bekliyorum şahsen. Artık hata yapmaz sanıyorum.
Gwen'deki tek değişim kraliçe olmadı ve artık üst mevkide olması bence. Yine aynı tas aynı hamam olur onda. Morgana Lancelot'u çağırsa Gwen'e iki büyü yapsa yine koşar Lancelot'a. -_- Olan Arthurcuğuma oluyor.
Arthur'un gerçek bir kral olduğunu söylemişlerdi. Arthur da yine değişmeyecektir, ama daha emin olacaktır.
Ve en sona bıraktımm : MORGANA ♥️
Kötüleri seviyorum <3 Kadın bazen şeytan gibi ama seviyorum ne tuhaf insanım Very Happy Morgana Gwen'e akıl oyunları oynayacakmış umarım Gwen akli dengesini de yitirir. Yalnız Arthur ve Morgana baba bir kardeş olmalarına rağmen hiç benzemiyorlar. Aslında benziyorlar Very Happy Ama tip olarak asla. Morgana'nın gözleri özellikle Uther'ın gözleriyle aynı ton çok iyi seçmişler Smile Arthur Ygraine' e benziyor Smile
Bir de sona bıraktığım : MORDRED ♥️
Gizemli çocuğum benim <3 Alexander Vlahos canlandırıyormuş bence çok yakışıklı bir adam harbi Very Happy

ve devam edicem Smile
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Merlin - Bölüm Yorumları Merlin - Bölüm Yorumları  Icon_minitime1Cuma Ağus. 03, 2012 8:45 pm

Fragman hakkında bişiler demeden edemicem çok kısa da olsa.
Morgana o ne asalettir yahu!
Gwen kraliçe olmuş güya. Saçı ve kıyafetinden başka hiçbir şey değişmemiş. Hatta tam tersine daha korkak biri olmuş. Belkide Morgana'nın ona yaptıklarındandır ama eskiden daha dayanıklı bir Gwen vadı,elindeki güç onu zayıflatmış. BENCE. Fragmanda mütemadiyen ya ağlıyor ya acı çekiyor ya da tuhaf tuhaf bakıyor. Kıza bi haller olmuş.
Neyse ben Morganama döneyim. Her sezon daha çok aşık oluyorum. Bu kadın istdiği kadar kötü olsun kızamıyorum. Hepsinden daha güçlü biri. Katie McGrath Morgana için : 'Morgana iyi biriyken Gwen'e ihtiyacı vardı şimdi yeni Morgana'nın kimseye ihtiyacı yok ve yeni Morgana eski Morgana'dan daha iyi.' gibisinden şeyler söylemiş. Aynen katılıyorum. Morgana'nın yanında bazı müttefikleri hariç kimse olmadı. Aynı Hürrem gibi Very Happy Ama Morgana da yalnızlığına rağmen elindeki gücü çok iyi kullanıyor ve kaç defa tahtı ele geçirdi ve hem de Camelot'u kaç kez temelinden sarstı. Örneğin Lancelot'u kullanarak Gwenle Arthur'un arasında asla düzelmeyecek bir güven açığı bıraktı bence. Promo resimlerinde filan mutlular ama dizide gerçekten öyle olacağını sanmıyorum. Yani yine aşıklar filan ama. Arthur Guinevere'e karşı hep bir şüpheci olacak.
Bir de anlamadığım Merlin Lancelot'u Morgana'nın getirdiğini biliyor neden Arthur'a söylemiyor? Hem gwen aklansın istiyordu hem de bunu yapmadı.
Arthur çok karizmatik ve yakışıklı <3 Yeni kral gerçekten bomba <3 Uther da karizmatik bir yaşlı kraldı ama gençler her zaman daha iyi. Very Happy
Yuvarlak Masayı yeniden gördüğüme çok sevindimm. Boş kalan sandalyeye normalde Lancelot'un oğlu Galahad oturmalı. Kim bilir belki Lancelot uzaktayken bir çocuğu olmuştur.
O sandalye bu sezonda dolacak. Çünkü bir sahnede boş,diğer bir sahnede dolu. (ilk gösterdiklerinde boş, sonra ortaya avize düşüyor orada dolu.) Artık kim olacak o talihli bilmem ama Mordred olsa çok mantıklı olurdu. Normalde efsanede oraya oturacak kişinin hiçbir günahı olmamalı. Dizide bir zahmet yine çıksınlar dışına.
(Not şimdi yine baktım oturma yerleri filan değişmiş , bence o boş yere mordred oturmalı kesinlikle çok manidar olur!)
Sihirli kurttan korktum harbi o bakışlar,dişler... Very Happy
Saksonlar ortaya çıkıyor çok muhteşem bir haber. Smile Ve üstelik bol bol karda geçen sahneler izleyeceğiz.
Merlinde hiç böyle bir sahne izleme fırsatımız olmamıştı. Hep güneşlikti.
Ve Morganamın asaletiyle atıyla gidişi. Öldüm geberdim Very Happy Arkasındakiler ordularıdır diye düşünüyorum. Keşke druidler olsa. Onlarla bir olup Camelot'a saldırmak muhteşem olurdu. Tüm büyü gücü!
Diğer karakterler hiç alakadar etmiyor beni. Mordred'ımı da gördümm. Artık rahatım.

KISACASI:

MORGANA'NIN VE MORDRED'IN CAMELOT'A SALDIRMALARINI BEKLİYORUM!!
4EVER EVİL <3
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Merlin - Bölüm Yorumları Merlin - Bölüm Yorumları  Icon_minitime1C.tesi Ekim 06, 2012 8:06 pm

Eveeettt Elifcikten yeni bir yorum!!!! Very Happy

Demin öldüm desem yeridir Very Happy

Gwaine ve Percival'a bol bol maş. çektim bu bölüm Very Happy Malum kaslar meydandaydı Very Happy

Morgana'yı gördüğümde kaç kez bağırdım hatırlamıyorum Very Happy I love you Morgana ! ♥️

Genel olarakkk
Gwenin hizmetçisi olan kızı çok sevdim. çok tatlı bir kız. Babasının kurbanı oldu :/ Hiç tahmin etmezdim Ruadan'ın kızı olacağını. Merlinle aralarında bir şeyler olsun isterdim hala da istiyorum.

Gwen idam kararı çıkarttı buna Elyan yani abisi bile şaşırdı. Kraliçe Guinevere tarihtekine dönüyor işte ... Kendisi de aynı böyle suçlanmıştı kıza hiç merhamet etmedi ama. En azından Arthur'u bekleyebilirdi, kızı zindana attırırdı.

Gwenden kraliçelik beklersen olacağı budur. Morgana olsaydı ah ah...

Morgana'nın tahtı da fena değil Smile) ve hala öğrenemedik Morgana kimin tarafından esir tutuldu?

Savaş sahnelerinde nefesim kesildi. Arthur'un Morgana'yı görüp 'Run!!!!!!!!!!' emri vermesi ayrı bi güzeldi Very Happy Very Happy Arthur Morgana anlaşılan daha çok olacak geçen sezona göre.

Morgana'nın Arthur ve Merlin'i saklandıkları yerden bulmasını umuyordum öyle tahmin yürütmüştüm ama olmadı.

Bir de Merlinciğim hep aynı taktik, Morgana attan düşsün diye yılan çıkartıyor hep. Bakınız 3.sezon 7.bölüm Merlin yılanı ortaya çıkarır, Morgananın atı şaha kalkar,Morgana düşüp yuvarlanır, bizimkiler imdadına yetişir, Merlin gelmesin bizle diye istediğini yaptırmaya çalışır, Morgana bişim yok diye inat eder, Arthur ikna olur yola devam ederler. Keşke bu seferde Morgana yoluna devam edebilseydi ama böylesi de iyi.

Gwaine dövüldükten sonra ona doğru bir şey geldi ona bir şeyler söyledi sanırım tedavi etti. Ama o uzaylımsı şey neydi çözemedim. Bir iskelet olduğu belli. Acaba bir ruh olabilir mi diye düşündüm ancak ruh olursa Freya olabilir.

Morgananın kürküne, wolflarına, kızağına bayıldım Very Happy

Queen Annisle olan sahneler hoştu. Merlinin becerilerini gördük Very Happy

Tavşanlar ve tuzak sahnesi harikaydı.
Komikti ve eğlenceliydi Very Happy

Ve benim için bölümün anlamına gelelim.

Merlinin gördüğü gelecek ...
ARTHUR'S BANE

Morgana'nın gördüğü savaş alanı....

Kanla kaplı, herkes ölmüş ve Arthur'un karşısına tek bir kişi çıkar ve Arthur'u yaralayarak öldürür.

x: You don't remember me, do you? You saved my life once many years ago.
Merlin: Mordred...
Mordred: Hello Arthur.

x: Beni hatırlamadın mı? Uzun yıllar önce hayatımı kurtarmıştın.
Merlin: Mordred...
Mordred: Merhaba Arthur.

Alexander Vlahos (Mordred) , Mordred'ın Arthur ve Morgana'nın çocuğuymuş gibi olacağını söyledi.
Yani boşanmış bir çiftin çocuğu gibi.
YANİSİ Very Happy Efsaneye az da olsa bağlı kalacaklar.

Mordred's lullaby...

Fragmana gelecek olursak pek inceleyemedim tabii hemen geçti gitti ama muhteşemdi nasıl beklicem bi hafta düşünüyorum Very Happy

Merlin - Bölüm Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası