Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı! 51816484
Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı! 51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Arikatoki
Admin
Admin
Arikatoki
Rep Gücü : 5385
Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı! Vide
MesajKonu: Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı! Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı! Icon_minitime1Ptsi Tem. 23, 2012 9:14 pm

Acun Ilıcalı ne yapacak ? Transfer mi yoksa Show TV mi ?
Arikatoki yazdı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Konunun özetine gelinirse
Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın 15 yıldır projelerini yayına hazırladığı Show Tv’den ayrılacağı dedikoduları her yaz yayılır durur. Ama bugün öyle bir bomba patladi ki şok olacaksınız! Habertürk yazarı Mehmet Güler, Acun Ilıcalı'nın ShowTV'den ayrıldığını yazdı! Habere göre, Acun Ilıcalı ShowTV ile tüm bağlarını koparmış! Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı mesleğine 1996'da ShowTV'de başladı, Acun 1996'dan beri calıştığı kanal ile tüm bağlarını koparmış bulunmakta..

Benim tahminim Star TV veya ATV
Acun’un yapacağı işlerle haftanın 3 gününü garanti altına almak son derece akıllıca. Ayrıca bu sezon Muhteşem Yüzyıl ve Şampiyonlar Ligi maçları da Star’da olacak. Eğer Star TV, Acun Ilıcalı'yı ikna edip kendi kanalına cekerse, Star TV büyük bir başarıya doğru adım atmış olur. Gectiğimiz yıl Muhteşem Yüzyıl dizisini Star TV'ye kaptıran Show TV şimdi'de Acun Ilıcalı'yı Star TV 'ye kaptırmasın ?

Acun Ilıcalı aslında ATV'de devam edebilir
ATV yönetimi'nin Acun Ilıcalı'ya cok ihtiyaçı var, ATV Acun Ilıcalı'yı ikna ederse onlar icin büyük bir şans olmuş olur. Kanalın yükselmesine ve yeniliklerine çok ihtiyaçı var, Acun Ilıcalı ATV yönetime katılırsa ATV'de çok büyük bir başarıya doğru İmza atmış olur diye tahmin ediyorum.

KanalD'ye gececeğini zannetmiyorum
Her kanalın bir favori kısmı vardır, KanalD'nin ise diziler. KanalD, Acun Ilıcalı'yı kaparsa ozaman 3 diziyi yayından kaldırıp veya başka bir güne almaları lazım yada kanal yönetimi başka bir fikir üretmesi lazım. Çünkü Acun Ilıcalı 3 gün ard arda program yapıyor.. Ben acıkcası Acun Ilıcalı'nın KanalD'ye transfer olacağını pek zannetmiyorum.

ShowTV Acun Ilıcalı'yı elinde tutabilecek mi ?
Eğer Acun Ilıcalı ShowTV'den ayrılıp başka kanala transfer olursa bu ShowTV için büyük bir deprem olmuş olur.. Bakalım ozaman ShowTV yönetimi ne yapacak ? KanalD gibi dizilere mi yoğunlaşacak yoksa Acun Ilıcalı'yı ikna edip kanal yönetimin'de mi tutacak ?

Acun Ilıcalı hakkında herşeyın hayırlısını diliyorum, umarım en doğru kararı verip yoluna devam eder..
Yazımı okuduğunuz icin teşekkür ederim, Kişisel yorum yazısıdır, yoruma acıktır.
https://hayatimdizi.yetkin-forum.com
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
Rep Gücü : 6922
MesajKonu: Geri: Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı! Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı! Icon_minitime1Salı Tem. 24, 2012 1:56 pm

Star'a geçebilir bence. Show TV büyük kayıp yaşadı.
Bence de Kanal D'ye geçmez zaten işte çok dizi filan var bi de Kanal D çok yarışma yancısı değil.
teşekkürler yazı için Smile)
'milkshake
Moderatör
Moderatör
'milkshake
Rep Gücü : 1964
MesajKonu: Geri: Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı! Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı! Icon_minitime1Salı Tem. 24, 2012 2:00 pm

Bence de Star'a geçebilir. Kanal D zaten kendi halinde. Atv hiç zannetmiyorum.
Arikatoki
Admin
Admin
Arikatoki
Rep Gücü : 5385
MesajKonu: Geri: Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı! Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı! Icon_minitime1Salı Tem. 24, 2012 4:18 pm

ShowTV zaten Acun Ilicali sayesinde halen ikinci sirada kalabiliyor, yoksa Show'un öyle Reyting rekortmen dizisi yok. Ha Muhtesem Yüzyil vardi fakat onuda Stara kaptirdilar. Rolling Eyes

Aldigim bilgilere göre: ShowTV'nin Acun Ilicali'ya ödenecek olan miktar yaklaşık 26 milyon dolar (47 milyon TL) alacağı olduğu konuşuluyor. Smile

Bende olsam baska kanal ile anlasirdim ama Star'i secmezdim StarTV kaliteden baya kayip yasadi ben olsam ATV'yi secerdim. Smile

Yazimi okudunuz icin cok tesekkür ediyorum. Smile
https://hayatimdizi.yetkin-forum.com

Acun Ilıcalı ne yapacak ? Arikatoki yazdı!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası