Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 51816484
Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
Rep Gücü : 6922
Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Tem. 16, 2012 5:34 pm

Konunun ilk mesajı :

“Bir Çocuk Sevdim”, önyargıların, tabuların, mahalle baskısının, insan hayatını nasıl etkilediğini sorgulayan bir aile draması. Birbirlerine sınırsız, koşulsuz sevgiyle bağlı ailelerde bile, toplumsal kuralların baskısıyla ne kadar acımasız kararlar alınabildiğini gösteren bir yapım. Anne babaların, çocuklarını korumak isterken, onları ne büyük cehenneme ittiklerini, ne vahim sonuçlara yol açabildiklerini anlatan “Bir Çocuk Sevdim”, aile içi ilişkileri bir kez daha sorgulatacak.

Kanal D’nin, başrollerini Bülent İnal, Gülcan Arslan, Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor’un paylaştıkları ve yeni sezonun en iddialı dizilerinden birisi olan “Bir Çocuk Sevdim” Eylül’de başlıyor. Çekimleri, İstanbul’un Kadırga semtinde yapılan dizide; değerlerine bağlı bir ailenin küçük kızının, ilk aşkında yaşadığı büyük hayal kırıklığı ve hayatındaki herkesi karşısında bulursa neler olacağı anlatılıyor. Bülent İnal’ın canlandırdığı “Timur”, Gülcan Arslan’ın canlandırdığı “Mine”, Çetin Tekindor’un canlandırdığı “Turan” ve Hakan Kurtaş’ın canlandırdığı “Sinan” karakterleri ekseninde hikayenin geliştiği ve her türlü aile içi sorunun işlendiği bir aile draması olan “Bir Çocuk Sevdim”, insanların kendisiyle, inançları ve gelenekleriyle hesaplaşmasını da gözler önüne seriyor. Günümüzün aile içi sorunlarına parmak basarak, izleyenleri hayatı sorgulamaya davet eden dizi, güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra, çarpıcı hikayesi, çok boyutlu karakterli ve güçlü görsel diliyle de yeni sezona damgasını vurmaya adan yapımlardan.

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı, senaryosunu Gaye Boralıoğlu, Sema Ali Erol, Figen Şakacı, Emine Algan ve Ümit Kıvanç’ın kaleme aldıkları “Bir Çocuk Sevdim”in hikayesi ise şöyle;

Bir tarafta İstanbul’un orta sınıf mahallelerinden birinde yaşayan bir ailenin küçük kızı Mine... Diğer tarafta zengin bir ailenin tek oğlu, hayatta ne istediyse önüne serilmiş, üniversiteyi bitirmiş, master yapmak üzere yurtdışına gitmeye hazırlanan Sinan… Birbirlerine müthiş bir tutkuyla bağlı bu iki genç, farklı aile yapıları ve sosyal çevrelerine rağmen ilk aşklarını doludizgin yaşamaktadırlar. Hayatın kendilerine oynayacağı oyundan habersiz, hiç ayrılmamak üzere söz verirler birbirlerine, birlikte yaşlanacaklardır. Mine’nin babası Turan (Çetin Tekindor), üç çocuğuna ve karısına olduğu kadar inandığı değerlere de sıkı sıkıya bağlıdır. Gururu, onuru her şeyden önce gelmektedir. İşte bu yüzden, gözü gibi baktığı küçük kızının yaşadıklarıyla dünyası yıkılır. Turan, genç yaşında kendi işinin patronu olmayı başarmış Timur’un (Bülent İnal) otomobil galerisinde servis şefidir. Ne zaman ne yapacağını kimsenin kestiremediği Timur, sadece çalışanlarının değil, tek başına büyüttüğü ve canından çok sevdiği 13 yaşındaki kızının da çekindiği biridir. Tam bir kapalı kutudur. Fakat yıllardır sevip saydığı Turan Usta’sının başına gelenler, Timur’un hayatında da beklenmedik bir kapının aralanmasına yol açacaktır. Mine ve Sinan’ın cesurca yaşadığı masal gibi aşk, onların dışında gelişen, kontrol edemedikleri bir noktaya varınca iki aileyi de altüst eden bir kâbusa dönüşür.

En son BSKT.Elif tarafından Çarş. Ağus. 29, 2012 7:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
YazarMesaj
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Tem. 16, 2012 5:54 pm

26. BÖLÜM

Derin Yaşayacak mı?

Derin komadadır. Sinan, kızın bir an önce uyanması için dua eder. Derin uyandığında başına açacağı dertten habersizdir. Bu arada Bekir ortada yoktur. Seda bir yandan hastanede Sinan’a destek olurken bir yandan Bekir’i merak eder. Kazadan küçük yaralarla kurtulan Emine’nin de aklı Bekir’dedir. Adam yaşıyor mu, ne halde soruları içini kemirir.
...
Turan’la Esmahan’ın boşanma davası görülür. Sabahat’le Turan’ın aynı evde yaşadığını gören Esmahan, kararından vazgeçmeyecektir. Mahkemeye sürpriz bir tanık gelir…

İzlediği görüntülerden beri Sinan’la görüşmeyen Mine, kendini Timur’un sıcak ilgisine bırakır. Aklından, kalbinden Sinan’ı atmaya çalışır. Timur da bunun için elinden geleni yapar. Herkesten, her şeyden uzak başbaşa çok iyi vakit geçirecekleri bir tatile giderler. Fakat Timur ne yaparsa yapsın Mine’nin kalbinde kendisine yer olmadığını anlar. Ve Mine’yi afallatacak bir itirafta bulunur…
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Tem. 16, 2012 5:54 pm

27. BÖLÜM

Sinan hapisten çıkabilecek mi?

Sinan hapistedir. Derin, ifadesini değiştirmek için Bekir ve Seda’ya olmadık şartlar koşar. Ama esas bombayı, Sinan’dan ne isteyeceğine saklamıştır… Mine ise Sinan’ın başına gelenlerden habersiz, Timur’un itirafıyla afallamıştır. Her şeye yeniden başlayacaktır, fakat şimdi onu çok zor günler beklemektedir. Sinan’ın yıllarca hapis yatma ihti...mali vardır. Bu kez Mine, Derin’in karşısına çıkar.

Sabahat’in üvey babasından taciz gördüğünü öğrenen Turan, kimsenin görmeyeceği bir noktada adamı kıstırır. Eve döndüğünde Sabahat’e, “Artık korkmana gerek yok” der ve nereye olduğunu söylemeden onu bir yere götürür.

Öte yandan Merve, farkında olmadan ilk aşkını yaşamaya başlamıştır. Deniz’e duyduğu hislerle boğuşurken en büyük yardımcısı Mine olacaktır.

İpleri elinden bırakmayan Timur, tıpkı Mine’yle evlenmek istediğini söylediği gibi, bütün aileyi toplar ve aldığı kararı açıklar.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Tem. 16, 2012 5:55 pm

28. BÖLÜM

Mine ve Timur boşanacak mı?

Derin’in evlenme şartı üzerine Sinan çok öfkelenir. Yıllarca hapis yatacak olsa da Derin’le evlenmeye razı gelmez. Bekir ve Seda, Sinan’ın suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışırlar. Mine ise çok üzülmektedir. Timur onun bu halini görmeye dayanamaz.

Öte yandan Emine, Bekir’le görüşmeyi sürdürmektedir. Seda’nın olmadığı bir sırada eve gider. Bu defa onları gören biri vardır.

Mine ve Timur boşanırken, Süreyya evlilik hazırlığındadır. Şimdi sıra Kerem’in oğlu Deniz’in onayını almaya gelmiştir.

Deniz’in Merve’yi öpmesinden sonra okulda dedikodular yayılmıştır. Merve çok üzülür, Deniz’e çatar. Deniz sonunda dayanamaz ve kendi bildiği yöntemle meseleyi çözmeye kalkışır. Fakat bu, ikisini de daha zor duruma sokacaktır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Tem. 16, 2012 5:55 pm

29. BÖLÜM

Emine-Bekir ilişkisi ortaya çıkıyor…
Mine ve Timur boşanırlar. Sinan mutludur, hemen iş bulmaya girişir. Bu arada Derin’in, babasının evinde kaldığını görür ve çılgına döner. Bekir, Derin’in elindeki kozu kullanmasından korkmaktadır. Korktuğu başına gelir. Seda, Emine’yle olan ilişkisini öğrenir.

Mine ise biraz tuhaf hisseder kendini. Oğlunu da alıp evden ayrılır; şimdi yeni bir hayat onları bekliyordur. Mine ve Hasan’ın gidişi Merve’ye de koyar. Ama boşanma en çok Timur’u yıkmıştır.

Bu arada Merve ve Deniz’in başı derttedir. Deniz’in, herkesin ortasında Merve’yi öpmesi okulda çabucak yayılır ve müdür velilerini çağırır. Timur ve Kerem de karşı karşıya gelecektir.

Sinan her şeyi toparlamak, Mine ve oğluyla bir hayat kurmak için uğraşırken aileleri biraraya getirmek ister. Bekir, Seda ve Sinan eve giderler. Herkes toplanmıştır ve kıyamet kopar…
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

30. BÖLÜM

Emine herkesi birbirine düşürüyor…

Sinan, iki aile arasındaki buzları eritmek isterken Bekir-Emine ilişkisi ortaya bomba gibi düşer. Turan, Bekir’in üstüne yürür. Herkes birbirine girer. Mine’nin hayatı, bir kez daha ablası yüzünden sarsılır. Emine ise çareyi kaçmakta bulur. Fakat gidecek yeri yoktur. Sığınabildiği tek yer, yeni olaylara sebep olacaktır.
...
Turan ve Esmahan kızlarının peşine düşerken Emine’nin bilmedikleri hayatıyla karşılaşırlar. Turan’ın evinden ve mahalleden kopamayışı, Sabahat’le aralarını giderek daha fazla açar.

Öte yandan Merve’nin Deniz’e duyduğu ilgi artmaktadır. Bir gece gizlice Deniz’le buluşmaya gider. Fakat ikisini bir sürpriz bekliyordur. Bu hem Timur’la Kerem’i karşı karşıya getirecek, hem de Deniz’in babasıyla arasını açacaktır.

Timur, artık Mine’yi hayatından uzak tutmaya kararlıdır. Söyledikleri ve yaptıkları Mine’yi incitir. Babasına büyük öfke duyan Sinan ise yepyeni bir hayat vaadetmektedir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Tem. 16, 2012 5:56 pm

31. BÖLÜM

Mine, Sinan’ı affedecek mi?

Sinan’ın velayet lafı etmesi Mine’yi hem korkutur hem çok kızdırır. Umutla başlayan konuşmaları kavgaya dönüşür. Mine oğluyla kendine yeni bir hayat kurmak için hiç durmadan çalışır. Sinan da yeni bir iş bulur. Sinan’ ı orada bir sürpriz beklemektedir.

Bu arada Timur, eski sevgilisi Bâlâ ile görüşür. Kadının yaşadıkları ve anlattıkları Timur’u sarsıp kendine getirir. Bâlâ ile giderek daha derinden yakınlaşmaya başlarlar.

Emine, sığındığı Timur’un evinde her gün biraz daha rahat davranmaktadır. Kendini evin kadını gibi hayal etmeye başlar ve sonunda olanlar olur… Turan, kızının hayatına doğrudan müdahale etmek zorunda kalacaktır.

Süreyya ve Kerem’in düğün töreni, Merve’yi de heyecanlandırır. Deniz’le birarada olmak için fırsattır. Düğün herkesi biraraya getirir. Beklenmeyen bir misafir, en çok Mine’nin tadını kaçıracaktır.

Umudunu, yaşama sevincini tamamen yitirmiş olan Timur, bu defa büyük bir kumar oynar.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Tem. 16, 2012 5:56 pm

32. Bölüm

Mine, Sinan’dan kopuyor mu?

Mine ve Merve, Timur’un gece eve gitmediğini öğrenip telaşlanırlar. Timur’u bulduklarında duyacakları, Mine’nin canını daha çok yakar.

Timur haftasonu Hasan’ı ve Merve’yi alıp, gözlerden uzak bir yere götürür. Merve bu gidişten hoşlanmaz. Timur ise beklemediği durumların içine düşecektir. Öte yandan Sinan, Mine’ye evlenme teklif eder. Mine henüz cevabını vermeden gelişen olaylar, kararını etkileyecektir.

Kerem, yazdığı kitap nedeniyle tehdit edilmeye başlar. Süreyya korkuya kapılır. Tehdit sadece Kerem’e değil, oğluna ve Süreyya’ya da yöneliktir.

Sabahat’in evinde kalırken kadının hayatını kurcalayan Emine, Turan’ı çileden çıkartacak tavırlar içine girer. Turan kızını zaptedemez. Emine gözünü karartıp Bekir’in evine gider. Bir kıyamet daha kopacaktır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

33. BÖLÜM

Timur’un radikal kararı …
Timur evsiz adama verdiği sözü tutar. İtirazlara aldırmadan, şaşkın bakışlar arasında şirketini teslim edip gider… Onu asıl yıkacak olan şey, çok geçmeden alacağı haberdir. Timur, dağılan hayatına yön vermek için bir kez daha zarlara başvurur. Ne için olduğunu sadece Bâlâ’ya söyleyecektir.

Sinan ise oğluna sahip çıkmak için mücadele etmeye kararlıdır. Mine’ye rağmen dava sürecini başlatır. Mine’nin tepkisi, beklediğinden çok daha büyük olur. Üstelik Sinan’ın işyerine gittiğinde Derin’le karşılaşır.

Bu arada Esmahan, Emine’nin artık eve dönmesini ister. Turan ise karşı çıkar. Onlar bu yüzden tartışırken Emine bambaşka bir heyecan yaşamaktadır.

Kerem’in kitabı basılır. Tehditlere papuç bırakmayan Kerem de Süreyya da mutludur. Fakat bu mutlulukları uzun sürmeyecektir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

34. BÖLÜM

Sinan pes etmiyor…

DNA raporu herkesi şoke etmiştir. Sinan, Timur’u suçlar. Mine ise bir yanlışlık olduğundan emindir. Timur kendince yöntemlerle gerçeği öğrenmeye kararlıdır. Sinan pes etmez ve yeniden test yapılmasını ister. Bu defa her şey gözleri önünde yapılmalıdır. Mine itiraz etmez, oğlunu da alıp teste götürür. Onları bekleyen sürprizden haberleri yoktur.
...
Bu arada Merve’yle Deniz’in kaza haberi gelir. Olayın kaza olmadığından şüphelenen Kerem, kendini suçlamaktadır. Yazdığı kitap nedeniyle çocukların hayatını tehlikeye attığını düşünür ve kararını gözden geçirmek zorunda kalır.

Öte yandan Emine, hamile olduğuna sevinirken Bekir’in verdiği tepkiyle ortada kalmıştır. Bir de üstüne DNA raporu haberini alınca öfkesi bir kez daha Mine’ye yönelir.

Verdiği kararın arkasında duran Timur, adım adım Bala’yla evliliğe doğru gitmektedir.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif

35. BÖLÜM

Timur, Bâlâ ile evlenecek mi?

Timur’un nişanlandığını gören Mine bir an önce oradan gitmek ister. Nişan yapılır, fakat Bâlâ’nın içi rahat değildir. Kafasındaki soruları çözmek ister. Mine’nin üzgün hali, Turan’ın gözünden kaçmaz. Bu arada Merve, babasını evlilikten vazgeçirmek için uğraşır. Timur’u ikna edemeyince Mine’yle ikisini biraraya getirmenin yollarını arar. Aklına gelen fikri uygulamak için birinden yardım istemesi gerekecektir.

Mine’yle artık eskisi gibi olamadıklarını anlayan Sinan, oğlunun sevgisini kazanmaya çalışmaktadır. İşten atılan Derin ise daha büyük öfkeyle intikam planları yapar.

Öte yandan Bekir, Emine’nin yalan söylediğini, bebeği düşürmediğini öğrenir. Fakat kendisinden hiç beklenmeyecek bir tavır sergiler. Bekir’in hali Emine’yi şaşırtacaktır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Tem. 16, 2012 5:59 pm

36. Bölüm

Timur her şeyi bırakıp gidecek mi?

Emine’nin ortadan kayboluşu bütün aileyi telaşa sürükler. Esmahan iyi haber için dualar ederken polisten gelen telefon, herkesi feci halde sarsacaktır. Emine’nin hamile olduğunu bilen Sinan, babasının karşısına dikilir. Bekir, her şeyi planladığını sanır ama polis ensesindedir. Bu arada Emine’nin hamile olduğunu aile de öğrenir.

Turan’la Merve’nin işbirliği yaparak Mine ve Timur’u biraraya getirme çabaları sonuç vermez. Mine, Bâlâ’yı kıskandığını farkeder ama bunu Timur’a göstermez. Birbirlerine kızgın ayrılırlar. İşini devreden, Bâlâ ile evlenmeye karar veren Timur, hayatın kontrolünü elinden iyice kaçırdığını görür. Ve bu defa çok daha radikal bir karar alır. Başka bir ülkede kendine yeni bir hayat kuracaktır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Tem. 16, 2012 5:59 pm

37. Bölüm

Mine’yi bir sürpriz bekliyor…

Mine, Timur’a gitme demek için peşinden koşar. Ama Timur’un kafasında soru işaretleri vardır. Mine’nin umduğu cevabı veremez. Bu arada Deniz’in de uçağa bineceğini bilen Merve’nin içi içini yemektedir. Tatile gitmeye hazırlanan Süreyya ve Kerem, Deniz’in Almanya’ya gittiğini çok geçmeden öğrenir.

Mine kendisini bekleyen sürprizden habersiz, Timur’u elinden kaçırdığı için üzgündür… Öte yandan Sinan da Mine’nin Timur’a aşık olduğunu anlar. Çoktan sezdiği bu gerçekle yüzleşmek Sinan’ı daha beter sarsacaktır. Bir yandan da Derin’le ilgili yeni bilgilere ulaşır. Mine’nin kaçırılmasında Derin’in parmağı olduğunu öğrenir. Bu, Derin için sonun başlangıcı olacaktır.

Esmahan’ın çocukluk arkadaşı Yannis, onu benzinciden kurtaracak bir iş teklifiyle gelir. Yannis’in etrafta dolaşmasından hoşlanmayan Turan bu duruma daha da bozulur.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Tem. 16, 2012 6:00 pm

38. BÖLÜM

Sinan’ı bekleyen sürpriz

Sünnette çıkan olaydan sonra herkesin keyfi kaçmıştır. Biraz sonra Memo’nun Sinan’ı bıçakladığı haberi gelir. Turan telaşla karakola koşar. Oğlunun sünnetine misafir olarak gidip sarhoş olan Sinan ise ne olduğunu tam anlayamamıştır. Memo’nun durumu da kritiktir.
...
Timur’a aşkından emin olan Mine, çıkan pürüzlere rağmen heyecanını gizleyemez. Her an onun yanında olmak ister. Bir gece sürpriz yaparak Timur’un evine gider. Bu sırada Timur, Bâlâ’nın verdiği güzel haberi kutlamaktadır.

Bu arada artık her şeyi kabullenmeye çalışan Sinan’ın da sürpriz bir misafiri vardır. Bir anda tanımadığı bir çocukla karşı karşıya kalan Sinan, kendini beklenmedik olayların içinde bulacaktır.

Öte yandan Merve’ye sessiz telefonlar gelmeye başlar. Önce önemsemez, kimden geldiğini anladığında ise sarsılacaktır.
BSKT.Elif
Co Admin
Co Admin
BSKT.Elif
MesajKonu: Geri: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Tem. 16, 2012 6:01 pm

39. BÖLÜM

Heyecan dolu sezon finali

Emine’nin olmayan birini tanıştırması bütün aileyi şoke etmiştir. Emine, Selim’in varlığını kanıtlamak için çırpınır. Onun çaresiz hali herkesi perişan eder.

Mine’yle Timur evlenmeye hazırlanmaktadır. Mine, Sinan’ı üzmeden bu haberi kendisi vermek ister. Ve burada kızıyla beraber ona Sinan’a sığınmış olan Ena ile tanışır. Mine ve Sinan birbirlerine mutluluklar dilerken ikisi de buruktur. Öte yandan Ena’nın ölen kocasının ailesi kızın peşine düşmüştür. Ena ve Yasmina’yı, Sinan’la beraber görürler. Sözle başlayan tartışma, kavgaya dönüşür.

Merve’den sonra Timur’a da tuhaf telefonlar gelmeye başlar. Bu arada Merve, Deniz’le elele yürürken babasına yakalanır. Ancak Timur’un verdiği tepki, kızın beklediği gibi olmaz.

Turan bir yandan Mine’nin mutluluğuna sevinirken bir yandan Emine için üzülmektedir. Esmahan’la dayanışma içindedirler. Bu arada Yannis’in Esmahan’a sürpriz bir teklifi vardır.

Mine ve Timur nihayet mutlu bir şekilde nikâh masasına otururlar. Davetsiz bir misafir, bu mutluluk manzarasını izlemektedir… Öte yandan artık durumu kabullenen Sinan da, Mine’siz yeni bir hayatın eşiğindedir. Birden karşısına çıkıveren kişinin her şeyi altüst edeceğinden ise henüz kimsenin haberi yoktur.

Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Özetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2