Benzemez Kimse Sana (Star TV)  51816484
 Benzemez Kimse Sana (Star TV)  51816484

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Sakarya Fırat Replikleri
01.04.2013 Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri
Ezel Akay ve Yavuz Seçkin, “Galip Derviş”e Konuk Oluyor
Algı Eke Tepkilerden Çok Memnun
Aslıhan Gürbüz: “Deniz Rolünün Hakkını Veriyor”
Mert Fırat: "Hayallerimde Hollywood Yok"
Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Dizi Kararı
Ünlü spiker Nazlı Tolga evleniyor!
Survivor'ın hanımları ortamı fena gerdi
Karadayı dizisinde Mahir köşeye sıkıştı
Perş. Haz. 13, 2013 3:11 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:32 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:31 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:30 pm
Salı Nis. 02, 2013 1:29 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:21 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm
Ptsi Nis. 01, 2013 2:20 pm

Paylaş|

Benzemez Kimse Sana (Star TV)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Gozzi
Co Admin
Co Admin
Gozzi
Rep Gücü : 3836
 Benzemez Kimse Sana (Star TV)  Vide
MesajKonu: Benzemez Kimse Sana (Star TV)  Benzemez Kimse Sana (Star TV)  Icon_minitime1Paz Eyl. 09, 2012 6:18 pm

BENZEMEZ KİMSE SANA

Ünlülerin efsaneleri taklit ettiği yarışma 'Benzemez Kimse Sana' Yakında Star'da!

İspanya’da başladı ve şimdiden 2012 yılının en büyük televizyon hitine dönüştü. Orjinal ismi “Your Face Sounds Familiar” olan ve ülkemizde “Benzemez Kimse Sana” ismiyle yayımlanacak, Endemol’ün yepyeni eğlence formatı önümüzdeki haziran ayından itibaren Star TV’de başlayacak.

Dört erkek ve dört kadın ünlü; İbrahim Tatlıses, Ajda Pekkan ve Elvis Presley gibi “ikonik” sanatçıların en popüler şarkılarını canlı performanslarla ortaya koyacaklar. Katılımcı ünlüler elemesi olmayan bu yepyeni formatta kamu yararına çalışan bir vakıf ya da dernek adına yarışacaklar.

Dünyanın en büyük “bağımsız” televizyon yapım şirketi olan Endemol tarafından, önce İspanya’da gerçekleştirilen “Benzemez Kimse Sana”, bu ülkede çok başarılı bir sezon geçirerek dört milyonu aşkın izleyici kitlesine ulaştı ve bir rekor kırdı. Yayıncı kanalı Antena 3’ün ortalama rating oranını ikiye katlayan “Benzemez Kimse Sana”, share oranlarını da yüzde 45’lere çıkardı. İspanya’nın ardından Portekiz’de de yayımlanan program burada da share oranını yüzde 50’lerin üzerine taşıdı. İtalya’da ise 5.5 milyona yaklaşan bir izleyici kitlesini yakalayan “Benzemez Kimse Sana” yayınlandığı RAİ 1 kanalında yüzde 22’lere yaklaşan bir share oranına ulaşmayı başardı.

Programın elde ettiği bu olağanüstü başarı onu artarda Şili ve Romanya’da da hayata geçirdi. Romanya’daki programda ünlü Rumen kadın sanatçı Delia, Tarkan’ı canlandırarak “Şımarık” şarkısını Türkçe seslendirmişti.

Dünya çapında yılın varyete şovuna dönüşen “Benzemez Kimse Sana”, Türkiye’de ise Haziran ayından itibaren Endemol Türkiye tarafından gerçekleştirilecek ve Star TV’de ekranlara gelecek. Lady Gaga’dan, Madonna ve Michael Jackson’a Zeki Müren’den Barış Manço ve Tarkan’a kadar pek çok ikonik sanatçının en popüler şarkılarını “Benzemez Kimse Sana”nın sahnesinde birbirinden ünlü üç kişilik jüri önünde seslendirip, canlandıracak olan yarışmacılar ise ülkemizin ünlü ve ilginç isimlerinden oluşuyor.

Her yarışmacı kendi adına değil, kamu yararına çalışan bir vakıf ya da dernek için söyleyecek ve böylece toplumsal farkındalık da yaratarak benzerlerinden ayrılacaklar.
Gozzi
Co Admin
Co Admin
Gozzi
MesajKonu: Geri: Benzemez Kimse Sana (Star TV)  Benzemez Kimse Sana (Star TV)  Icon_minitime1Paz Eyl. 09, 2012 6:28 pm

Konuyu geç açtım ama olsun. Yeni sezon için iyi bir konu olabilir.
-

Final bölümü hakkında yorumlarımı yapayım ;

Bence çok güzel bir bölümdü ve çok fazla gereksiz sahneler vardı. Bunun yüzünden Dallas'ı izleyemedim.  Benzemez Kimse Sana (Star TV)  2517814472 O ayrı konu geçelim onu. Ümit Erdim kadar iyi benzeten yoktu ve hakettiğini aldı bence. Ömür Gedik'in önceki bölümündeki atarına biraz hak vermiştim erkekler daha fazla puan alıyor diye ama bölümler ilerledikçe erkeklerin kadınlardan çok daha iyi olduğunu gördüm.
Dünkü bölümde Bülent Ersoy rolü harikaydı. Asena da çok başarılıydı. Ben Asena'yı pek sevmem ama dün gerçekten başarılıydı ve biraz hakkı yenildi bence. Ümit Erdim kadar başarılı olan diğer isimlerde Bay J , Uğur Arslan , Cem Kılıç Very Happy herkes başarılı  Benzemez Kimse Sana (Star TV)  660555693 Ben jüri yerinde olsaydım çıldırmıştım Very Happy

Şimdiye kadar en beğendiğim performanslar Cem Kılıç - Zerrin Özer ve Ümit Erdim- Bülent Ersoy performansıydı. Hepsi çok başarılı gerçekten cheers

En son Gozzi tarafından Paz Eyl. 09, 2012 6:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Arikatoki
Admin
Admin
Arikatoki
Rep Gücü : 5385
MesajKonu: Geri: Benzemez Kimse Sana (Star TV)  Benzemez Kimse Sana (Star TV)  Icon_minitime1Paz Eyl. 09, 2012 6:38 pm

Ben genelikle sirf Seyfi Dursunoglu icin izliyorum. Very Happy
https://hayatimdizi.yetkin-forum.com
Gozzi
Co Admin
Co Admin
Gozzi
MesajKonu: Geri: Benzemez Kimse Sana (Star TV)  Benzemez Kimse Sana (Star TV)  Icon_minitime1Paz Eyl. 09, 2012 6:46 pm

Tabii ki jürinin en keyiflisi Seyfi ve programı onun için izleyen birçok kişi var. Yarışmacılar bu kadar heyecan verici olmasalardı ve Seyfi Dursunoğlu olmasaydı izlemezdim ben Smile

Benzemez Kimse Sana (Star TV)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası